Geplaatst op: 26-04-2024
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Beerze Bulten viert 75-jarig bestaan met blik op de toekomst

Beerze Bulten viert 75-jarig bestaan met blik op de toekomst

Van een huuske en een waterpomp op een kale zandvlakte, naar een 5-sterren Vakantiepark met luxe faciliteiten. In 75 jaar Beerze Bulten is er heel veel veranderd, maar één ding is al die jaren hetzelfde gebleven; het park blijft zich ontwikkelen! De opening van het vernieuwde buitentheater, een nieuwe merkidentiteit en de première van maar liefst de 24e Beerze Bulten musical toont aan dat de familie Hagedoorn en haar team niet stil zitten en de blik op de toekomst richt. "We zijn klaar voor de volgende 75 jaar”, aldus eigenaar Gerrit-Jan Hagedoorn.


"Met de opening van ons vernieuwde buitentheater van het Giga Konijnenhol, een langgekoesterde wens, kijken we toch ook een beetje terug op de al 75-jarige, rijke historie zoals de impact van onze eerste musical en de introductie van onze mascotte Bultje het Konijn" aldus Gerrit-Jan Hagedoorn, die samen met zijn vrouw Johanneke de 3e generatie is die Beerze Bulten runt.


”We zijn bezig met heel grote maar ook ingrijpende plannen. We hebben net de overkapping van ons buitentheater achter te rug. Verder willen de komende jaren, naast nieuwe centrumvoorzieningen ook ons terrein ook een impuls geven. Dat zijn geen alledaagse investeringen maar het is ontzettend leuk om met ons team deze plannen op te pakken; er gaat veel gebeuren de komende jaren en hiermee leggen we de basis voor een toekomst voor vooruitgang”, aldus Hagedoorn.


"Als familiebedrijf zijn we trots op onze geschiedenis. Het is onze missie om een omgeving te creëren waar we verrassen met een beleving vol contrasten en waar elk verblijf onvergetelijk is, al 75 jaar lang. Dit jubileumjaar markeert het begin van een nieuw hoofdstuk wat in 1949 begon met een huisje op de vlakte in Beerze en tot op de dag van vandaag nog steeds betekenisvol is, hopelijk ook voor een volgende generatie.”


Het jubileumjaar wordt gevierd met diverse activiteiten en evenementen. Zo ontvangen alle gasten van Beerze Bulten dit jaar een mooi jubileumcadeau. En in juni organiseert het vakantiepark samen met de ANWB en De Grote Haay de lustrum-editie van familiefestival Wortelpop, met theater, entertainment en optredens van onder meer Numidia, Juf Roos, Unity en Woezel & Pip.

Trefwoorden: Jubileum, vakantiepark

CELTH



||| Nieuws |||

13/06/25
Vliegtickets en prijzen overnachtingen vakantieparken drukken inflatie
De inflatie is gedaald van 4,1 in april naar 3,3 procent in mei van dit jaar, meldt CBS. Bijzonder i...
13/06/25
ABN AMRO presenteert Bourgondische Lunchindex 2025
Nederlanders lunchen snel en efficiënt, Belgen nemen de tijd voor contact en culinaire beleving. Dat blijkt uit het nieuwe rapport van ABN AMRO, getiteld 'Lunchcultuur in de Lage Landen: kansen voor een Bourgondische lunchrevolutie'. De bank onderzocht de lunchbestedingen in Nederland en België en ziet grote verschillen die economische kansen bieden voor horeca, toerisme en grensoverschrijdende samenwerking.
13/06/25
Nederlanders besteden miljarden aan dagattracties
De afgelopen drie jaar gaven Nederlanders ruim €3,1 miljard uit aan bezoeken aan attractieparken en dierentuinen. Dat blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen van onderzoeksbureau Multiscope, gebaseerd op een enquête onder meer dan 4.100 Nederlanders.
13/06/25
Exclusief voor leden
Meer aanlegmogelijkheden voor recreatievaart in Laag-Holland
Er komen 26 zogenaamde ‘landvasten’ in de regio Laag-Holland. Dit zijn openbare aanlegsteigers. In de Purmerringvaart is onlangs de eerste geplaatst, speciaal bedoeld voor de kleine recreatievaart. Deze zogenoemde ‘landvast’ is geschikt voor sloepen, fluisterboten en in sommige gevallen ook voor kano’s en SUP’s.
13/06/25
Exclusief voor leden
Albron en Hutten gaan samen verder als Hai
Albron en Hutten hebben vandaag hun nieuwe gezamenlijke organisatienaam bekendgemaakt: Hai – Hutten Albron Impactmakers. De naam symboliseert de gelijkwaardige samenwerking tussen beide bedrijven en hun gedeelde ambitie om maatschappelijke impact te vergroten. Albron en Hutten blijven als losse merken actief in de cateringmarkt.
13/06/25
Corendon en Prijsvrij Vakanties/D-reizen hervatten samenwerking
Corendon en de reisplatformen Prijsvrij Vakanties en D-reizen slaan opnieuw de handen ineen. Vanaf nu is het volledige reisaanbod van Corendon – inclusief de labels By June, Stip Reizen en GOfun – weer beschikbaar via de websites van Prijsvrij en D-reizen, evenals in de fysieke winkels van D-reizen.
12/06/25
Exclusief voor leden
Texel krijgt betere kustbescherming
Noord-Holland kiest voor 4 maatregelen die de zuidwestkust van Texel beschermen tegen hoogwater, de natuur versterken en ruimte geven aan recreatie.
12/06/25
Regionale stakingen NS vrijdag 13 juni
Als gevolg van een regionale staking, rijden op vrijdag 13 juni geen NS-treinen in grote delen van Noord- en Zuid-Nederland. Deze staking heeft mogelijk ook impact op reizigers in de rest van Nederland.

||| Agenda |||

19/06/25
19/06/25 t/m 19-06-25: Online kennisevent: Ruimte voor recreatie, maar hoe dan?
Nederland staat voor complexe opgaven die een zware druk leggen op de ruimte, de natuur en budgetten...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...
27/06/25
27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...
27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...