Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 25-03-2024
Auteur: Redactie
NRIT

Toerisme Award voor GeoFort

Toerisme Award voor GeoFort

Ondernemer Willemijn Simon van Leeuwen heeft de Toerisme Award gewonnen. Ze kreeg de award uitgereikt op de opening van het toeristisch seizoen in Rivierenland. De DMO vierde een extra feestje vanwege het 20-jarig bestaan.

Met haar innovatieve benadering bij GeoFort heeft Willemijn bijgedragen aan de versterking van Rivierenland als recreatieve bestemming. De award-winnaar werd bekend gemaakt door Richard de Bruin, directeur Bureau Rivierenland en overhandigd door Peter Drenth, gedeputeerde van de provincie Gelderland.

De zo’n 200 aanwezigen van de bijeenkomst konden zich verder laten inspireren met nieuwe ontwikkelingen. Bij de ingang prijkte de nieuwe Betuwse promotie touringcar van Krol Reizen. Frans Duijts presenteerde zijn nieuwe project ‘Frans thuis’, waarbij hij zich als ambassadeur voor de streek inzet. Deze initiatieven, samen met de voortdurende inspanningen om de regio te promoten, spelen een cruciale rol in het versterken van Rivierenland als een vooraanstaande toeristische bestemming.

Het Bureau Toerisme had nog meer goed nieuws op de bijeenkomst waar het 20 jarige bestaan van deze DMO werd gevierd. Zo konden prima cijfers uit de Monitor Vrijetijdseconomie worden gepresenteerd. "Dit succes is het resultaat van jarenlange samenwerking en innovatie binnen de sector," zei Richard de Bruin. "De cijfers uit de Monitor vrijetijdseconomie zijn een blijk van waardering voor iedereen die zich heeft ingezet voor de groei van toerisme en recreatie in Rivierenland. Het is wederom een bevestiging dat we op de goede weg zijn en motiveert ons om onze regio verder te ontwikkelen en te promoten."  

Trefwoorden: toerisme, cultuur, cultureel erfgoed, dmo, Gelderland

CELTH



||| Nieuws |||

06/06/25
Exclusief voor leden
Waar gaan Nederlanders met Pinksteren naar toe? Booking.com ziet opmerkelijke bestemmingen in top 10
Naar welke binnen- en buitenlandse bestemmingen reizen Nederlanders met de Pinksterdagen? Booking.com maakt drie top tien lijstjes met opmerkelijke bestemmingen. En ook op accommodatietype zien we een bijzondere top 5.
04/06/25
Internationaal World Leisure Congress strijkt neer in Breda
Van 25 tot en met 28 augustus is Breda het toneel van het achttiende World Leisure Congress. Dit prestigieuze, tweejaarlijkse evenement brengt zo’n vijfhonderd academici en professionals uit de vrijetijdssector samen om te praten over het thema ‘Leisure for a Better Society’.
03/06/25
Collectief van toonaangevende horecapartners lanceert cruciaal onderzoek naar digitale toekomstbestendigheid sector
Vandaag start het eerste nationale Horeca 2.0 onderzoek. Het onderzoek komt op een kritiek moment voor een sector die kampt met een ongekende combinatie van personeelstekorten, stijgende kosten en veranderende consumenteneisen
02/06/25
Horecaomzet groeit in eerste kwartaal 2025 met 3,4 procent
De Nederlandse horeca heeft in het eerste kwartaal van 2025 een omzetgroei van 3,4 procent gerealiseerd ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder. Tussen de deelsectoren zien we grote verschillen.
02/06/25
Horeca zoekt duurzame oplossingen voor personeelstekort
De personeelstekorten in de horeca vragen om meer dan oplossingen voor de korte termijn. Door bewuster te investeren in mbo-opgeleiden, technologie slim in te zetten en zij-instromers beter te begeleiden, kan de sector bouwen aan een stabieler en duurzamer personeelsbestand.
02/06/25
Exclusief voor leden
Vegan Food Tour zorgt voor verandering
In 2024 liepen 1.700 mensen mee met een Vegan Food Tour in drie steden: Utrecht, Amsterdam en Rotterdam. Ze bezochten in totaal 40 verschillende horecapartners van deze tourorgqanisatie, van comfort food tot fine dining. 66% van de deelnemers was geen veganist. Eten proeven leidt tot verandering.
21/05/25
Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.