Geplaatst op: 31-10-2023
Publicatie: VTS 2023-2

De inspiratie van… Melissa Fuller

De inspiratie van… Melissa Fuller

Leeftijd: 53

Afgestudeerd aan: MSc/MBA Tourism Management University of Nottingham, promovendus Communicatiewetenschappen aan de Universiteit Twente.

Huidige functie: Directeur Academy Leisure & Tourism, NHL Stenden Hogeschool.

Tussentijds bezig met: alle geweldige medewerkers, studenten en partners van onze academie leren kennen en tegelijkertijd een gedurfde visie ontwikkelen voor waar we de komende jaren naar toe gaan.

Is naast het werk vooral druk met: het observeren van de keuzes die mijn twee tieners maken bij het smeden van hun toekomst en ik ben vooral ook bezig met het afronden van mijn doctoraatswerk over het belang van empathie als professionele competentie en effectieve manieren om dit te trainen. Tijdens mijn onderwijscarrière ontdekte ik dat we te weinig echte en diepgaande aandacht besteden aan het helpen van studenten bij het ontwikkelen van ‘menselijke’ vaardigheden. Ik ben ervan overtuigd dat die steeds belangrijker zullen worden naarmate we ons ontwikkelen tot een meer technologisch verweven samenleving.

Krijgt inspiratie van: wanneer jonge mensen en hun ideeën zich verbinden met volwassen mensen en hun wijsheid: aanwezig zijn wanneer de twee elkaar vinden, is als getuige zijn van magie voor onze toekomst.

Zou, indien mogelijk de gelegenheid er zou zijn, graag nog eens: een reis maken naar de Seychellen, waar ik in 1979 met mijn ouders naartoe ging. Een rustig en langzaam leven leiden, in een jeep in de open lucht rijden, bananen plukken van bomen langs de weg, al is het maar voor een paar weken…

Melissa 

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    05/12/25
    Exclusief voor leden
    Vaak problematische schuldenlast bij recreatie maar horeca heeft het zwaarder
    Bijna 7 procent van de bedrijven beoordeelt in november 2025 de eigen schulden als problematisch, nagenoeg evenveel als een jaar eerder. Maar in sport, cultuur en recreatie ligt dat percentage op 11,6% blijkt uit data van CBS. Echt zwaar heeft de horeca, met 20%.
    05/12/25
    TerSpegelt verbetert luxe plekken voor gezinnen
    Camping TerSpegelt gaat na de vernieuwing van het centrumgebouw door met de verbetering van kampeerplaatsen voor gezinnen.
    04/12/25
    Exclusief voor leden
    Hoge boetes voor inzet vreemdelingen bij GP Zandvoort
    Een uitzendbureau uit Rotterdam heeft vorig jaar tijdens de Dutch Grand Prix in Zandvoort 60 vreemde...
    03/12/25
    Zakelijk leasen voor kleine ondernemers
    Als ondernemer in de toerisme en recreatiesector ben je altijd in beweging. Je bezoekt nieuwe locaties, hebt afspraken met partners of bent onderweg naar een evenement dat je organiseert. De vrijheid om te gaan en staan waar je wilt, is direct verbonden met het succes van je bedrijf. Goede mobiliteit is dan ook geen luxe, maar een absolute noodzaak.
    03/12/25
    Adam Butler merkregisseur Twente
    Nieuwe Merkregisseur Twente is Adam Butler (34). Butler kwam op 27 oktober in dienst bij Twente Marketing. Met zijn achtergrond in merkstrategie en storytelling gaat hij aan de slag om het merk Twente verder te versterken en samen met partners het regionale verhaal nóg herkenbaarder en krachtiger neer te zetten.
    03/12/25
    Combinatie vliegreizen Azië met Asia Pass
    Luchtvaartmaatschappij Emirates introduceert de Emirates Asia Pass. Dit is een nieuwe flexibele manier om meerdere bestemmingen in Zuidoost-Azië te ontdekken. Met één boeking kunnen reizigers hun eigen route uitstippelen.
    03/12/25
    BillyBird exploiteert openluchtzwembad Het Run tot 2030
    BillyBird heeft de Europese openbare aanbesteding voor de exploitatie van openluchtzwembad Het Run in Drunen gewonnen. Daarmee blijft BillyBird, dat het zwembad al sinds 2019 beheert, ook de komende jaren verantwoordelijk voor de exploitatie.
    02/12/25
    Licht dalende groei horecaomzet
    De omzet van de horeca groeide in het derde kwartaal van 2025 met 3,3 procent ten opzichte van het derde kwartaal van 2024, meldt het CBS. De omzet van horeca in logiesverstrekking lag maar 0,7 procent hoger.

    ||| Agenda |||

    07/01/26 t/m 08-01-26
    07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
    De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
    08/01/26 t/m 11-01-26
    08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
    De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
    27/01/26 t/m 30-01-26
    27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
    De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
    02/04/26
    02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
    Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
    22/04/26 t/m 23-04-26
    22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
    A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...