Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 16-01-2020
Auteur: Marc Gerlings

BA en Iberia beter zichtbaar bij Travix

BA en Iberia beter zichtbaar bij Travix
Luchtvaartmaatschappijen British Airways en Iberia hebben vandaag bekendgemaakt een overeenkomst te sluiten voor een wereldwijde NDC-verbinding met Travix, een global online travel agent die actief is in 39 landen.

Dit distributiemodel maakt het mogelijk om een uitgebreide en complete aanbod van producten en diensten van deze luchtvaartmaatschappijen aan te bieden. NDC staat voor New Distribution Capability. Een verbetering ten opzichte van de huidige systemen. Beide luchtvaartmaatschappijen werken aan een verdere uitbreiding van de exclusieve content die via dit kanaal wordt aangeboden, waarbij steeds meer tarieven uitsluitend via NDC zullen worden gedistribueerd.

In december 2019 verleende de internationale luchtvaartorganisatie IATA de twee luchtvaartmaatschappijen de hoogste NDC-certificering, de IATA NDC@Scale Certification. De certificering is een bevestiging dat de twee luchtvaartmaatschappijen in staat zijn volumes via NDC-transacties te verwerken en zorg kunnen dragen voor een effectieve bediening en ondersteuning van klanten - het bewijs dat de NDC-oplossing werkt,robuust en schaalbaar is.

Travix krijgt via de NDC-verbinding toegang tot exclusieve NDC-content van beide luchtvaartmaatschappijen. Klanten van Travix krijgen hierdoor toegang tot gedistribueerde handbagage tarieven en driemaal zoveel prijspunten.

Rogier van Enk, hoofd Distributie van British Airways: "Travix loopt al jaren voorop als het gaat om technologische veranderingen. We zijn zeer verheugd met ze te kunnen samenwerken om NDC verder door te ontwikkelen. Deze samenwerking betekent dat nu nog meer klanten kunnen profiteren van exclusieve NDC-content van British Airways. Het is een bewijs van onze blijvende focus en investering in het aanbieden van een robuuste, schaalbare British Airways-oplossing voor zowel onze partners als onze klanten.”

Cliff Trotta, hoofd Distributie van Iberia: "Iberia is zeer verheugd Travix te kunnen toevoegen aan onze groeiende lijst van NDC-partners. Ruim de helft van onze tarieven zijn niet beschikbaar in de oorspronkelijke kanalen. NDC is de enige mogelijkheid om direct toegang te krijgen tot onze beste content.”

John Mangelaars, CEO van Travix: "We zijn erg enthousiast over deze belangrijke samenwerking met twee toonaangevende luchtvaartmaatschappijen; British Airways en Iberia. Door deze samenwerking kunnen we onze klanten een uniek aanbod bieden en onze waarde als partner voor luchtvaartmaatschappijen vergroten.
Trefwoorden: vliegen, marketing, sales

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    22/05/25
    easyJet blikt terug en gaat positief de zomer in
    Luchtvaartmaatschappij easyJet verwacht een winstgroei voor het volledige boekjaar 2025. Dit is mede te danken aan een lichte verbetering van de resultaten in de winter en een toenemende vraag naar vluchten en vakanties in de komende zomer. easyJet Holidays gaat naar verwachting sterk groeien.
    22/05/25
    Geerte Udo nieuwe voorzitter Landelijke Raad voor Recreatie en Toerisme
    Geerte Udo is per 1 augustus benoemd tot onafhankelijk voorzitter van de Landelijke Raad voor Recreatie en Toerisme (LRRT). Udo brengt ruime ervaring mee uit het publiek-private domein, onder meer als voormalig directeur-bestuurder van amsterdam&partners.
    22/05/25
    Exclusief voor leden
    Brussels Airport Fund open voor duurzame initiatieven rondom de luchthaven
    Voor het derde jaar op rij steunt het Brussels Airport Fund, beheerd door de Koning Boudewijnstichting, duurzame projecten in de omgeving van de luchthaven.
    21/05/25
    Ryanair rapporteert winstdaling ondanks recordaantal passagiers
    Luchtvaartmaatschappij Ryanair heeft over het afgelopen boekjaar (2024-2025) een winst na belasting van €1,61 miljard gerapporteerd. Dit is een daling ten opzichte van de €1,92 miljard winst in het voorgaande jaar. Ondanks de winstdaling vervoerde de Ierse prijsvechter een recordaantal van 200 miljoen passagiers, een stijging van 9% ten opzichte van het jaar ervoor.
    21/05/25
    Mnister Beljaarts neemt 'Handreiking regeldruk in de watersport- en recreatiesector’ in ontvangst
    HISWA-RECRON-directeur Geert Dijks heeft de ‘Handreiking regeldruk in de watersport- en recreatiesector’ deze week aangeboden aan minister Beljaarts van Economische Zaken.
    21/05/25
    Boele wordt salesmanager Retail bij Corendon
    Tineke Boele start op 1 juli 2025 als Salesmanager Retail bij reisbedrijf Corendon. In deze rol is zij verantwoordelijk voor de verkoop van reisproducten via retailpartners.
    21/05/25
    Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
    CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
    21/05/25
    Advies; voorlopig niet wandelen bij landgoed Den Treek-Henschoten
    Na een incident op Landgoed Den Treek – Henschoten van maandag 19 mei waarbij mogelijk een wolf is betrokken, heeft de provincie Utrecht een aantal stappen gezet om zo snel mogelijk passende maatregelen te kunnen nemen.

    ||| Agenda |||

    26/05/25
    26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
    De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
    27/05/25
    27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
    Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
    05/06/25
    05/06/25 t/m 05-06-25: Nationaal Congres Citymarketing
    Hoe draagt city- en regiomarketing bij aan brede welvaart, leefbaarheid en de binding met inwoners? ...
    24/06/25
    24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
    Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
    25/06/25
    25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
    Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...