Geplaatst op: 08-07-2015
Auteur: Marc Gerlings

Stewardessopleiding bij Aviodrome

Stewardessopleiding bij Aviodrome

Veel meisjes vroegen afgelopen jaar naar een stewardessopleiding bij Luchtvaartpark Aviodrome. Die wordt vanaf 11 juli 2015 aangeboden.

De pilotenopleiding bestond al bij Luchtvaart-Themapark Aviodrome. Vanaf 11 juli komt daar nu de stewardessenopleiding bij. Om dat te vieren krijgen kinderen die verkleed zijn als piloot of stewardess en zich uiterlijk 9 juli aanmelden voor Kidsclub Aviobuddies op 11 juli 50% korting op de entreeprijs.


Aviodrome bood kinderen het afgelopen jaar al de mogelijkheid om een speciale pilotenopleiding te volgen. Deze is nu totaal vernieuwd en op verzoek van veel meisjes uitgebreid met een stewardessenopleiding.

De nieuwe piloten- en stewardessenopleiding bestaat uit zeven onderdelen: een kennistest, vliegtest, seintest, stuurtest, navigatietest, ogentest en vouwtest. Allemaal belangrijke oefeningen voor kinderen die piloot of stewardess willen worden. Als ze aantonen dat zij alle vaardigheden goed onder de knie hebben, ontvangen ze aan het einde van hun bezoek een brevet.


Kick-off op 11 juli
Die dag is het mogelijk om plaats te nemen in één van de vele cockpits die normaal gesproken niet toegankelijk zijn, zoals die van de Boeing 747, de Fokker 100 en de Saab Viggen. Ook is er een échte piloot aanwezig die graag alle vragen beantwoord. Een sneltekenaar tekent de kinderen als piloot of stewardess. Ook zijn er workshops vliegtuigjes vouwen en raket bouwen. Een bijzondere trampoline zorgt ervoor dat kinderen zelf kunnen ‘vliegen’. Tegen betaling is het bovendien ook mogelijk om een vlucht te maken in een Cessna.

Dit nieuwsbericht wordt u gratis aangeboden door het NRIT Media Vrijetijdsplatform
Steun hier onze community en krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen

Trefwoorden: attractie, Aviodrome, vliegen, piloot, stewardess

CELTH



||| Nieuws |||

13/05/26
Exclusief voor leden
Kompas stapt in reis- en festivalmarkt
Kompas Publishing heeft op 12 mei reisplatform Reisjunk overgenomen. Op 1 mei nam de uitgeverij het op evenementen gerichte Festival Fans over. Jaarlijks trekt het festival platform rond de 5 miljoen bezoekers.
13/05/26
5 redenen waarom Ibiza zo populair is onder vakantiegangers
Ibiza is al jarenlang een geliefde vakantiebestemming. Ieder jaar reizen duizenden vakantiegangers af naar het Spaanse eiland voor een welverdiende vakantie. Maar waarom is Ibiza toch zo populair en waarom hoort deze bestemming absoluut op jouw vakantielijstje? Wij zetten hieronder vijf redenen op een rij!
13/05/26
DelfSail gastevenement voor Tall Ships Races 2029
DelfSail is geselecteerd als een van de gaststeden voor The Tall Ships Races 2029. Sail Training International (STI) heeft vandaag het parcours voor deze prestigieuze internationale race bekendgemaakt.
13/05/26
Aantal verdrinkingen daalt licht
Het afgelopen jaar zijn in Nederland 100 inwoners omgekomen door accidentele verdrinking. Dat zijn er 13 minder dan een jaar eerder. De recreatiesector is altijd waakzaam als het om recreatie in en rondom water gaat.
12/05/26
Lufthansa koopt twintig Airbus A350-900
De Raad van Commissarissen van Deutsche Lufthansa AG heeft tijdens haar vergadering gister de bestelling van in totaal 20 nieuwe lAirbus vliegtuigen goedgekeurd. De Raad van Bestuur had eerder al besloten om tien Airbus A350-900's en tien Boeing 787-9's te bestellen.
12/05/26
Exclusief voor leden
LeadingCampings maakt inspirerend boek
De 48 LeadingCampings maakten in aanloop naar het kampeerseizoen van 2026 een inspirerend koffietafelboek Northern Escapes.
12/05/26
Exclusief voor leden
Jaarbeurs verandert naam naar Royal Dutch Jaarbeurs
De Jaarbeurs in Utrecht gaat ook Nederland wat bekender maken nu het de naam verandert naar Royal Dutch Jaarbeurs. De groeiende internationale activiteiten zorgden voor de naamwissel.
12/05/26
Japanse herstellende reismarkt naar Europa
De European Tourism Association (ETOA) organiseerde recent een webinar waarin specialisten de ontwikkelingen op de Japanse markt voor toerisme naar Europa bespraken.

||| Agenda |||

19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...