fl. 9,5 miljoen voor cultuurhistorie
De Nederlandse overheid trekt dit jaar fl. 9,5 miljoen uit voor cultuurhistorische projecten. Het gaat om een tweede subsidieronde in het kader van de nota Belvedere. In deze nota wordt archeologie, gebouwde monumentenzorg en historisch landschap integraal benaderd. In de eerste ronde hebben 37 projecten fl. 5,5 miljoen gekregen. Het kabinet heeft tot en met het jaar 2009 fl. 168 miljoen gereserveerd voor de uitvoering van deze nota. Plannen voor de tweede ronde kunnen tot 12 juni worden ingediend. Per project wordt maximaal...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
09/07/26
NKC, de club voor en door camperaars, bestaat 50 jaar. Om dat te vieren pakt de organisatie groot uit met een gouden jubileumeditie van het magazine Kampeerauto.
|
09/07/26
Attractiepark Efteling opent in 2029 de nieuwe attractie Missie Luminar. Het wordt de eerste ‘suspended launch coaster’ voor het attractiepark: een achtbaan waarbij de voertuigen zich onder de rails bevinden en worden gelanceerd.
|
09/07/26
Werknemers met een flexibel contract krijgen vanaf 1 januari 2028 meer zekerheid over hun inkomen en werktijden. Een nieuwe wet moet een einde maken aan langdurige onzekerheid door tijdelijke contracten, oproepwerk en verschillen in arbeidsvoorwaarden.
|
09/07/26
Wandelaars, fietsers en andere recreanten kunnen vanaf deze zomer kennismaken met de natuur, geschiedenis en bijzondere kenmerken van het gebied Dommeldal De Hogt. De gemeente Waalre heeft op zeven locaties nieuwe informatiebordjes met QR-codes geplaatst.
|
08/07/26
Koningin Máxima opent zaterdagmiddag 25 juli in het Vondelpark in Amsterdam WorldPride 2026.
|
08/07/26
AquaZoo Leeuwarden heeft twee aquaria in de binnenruimte volledig vernieuwd. Bezoekers maken hier kennis met de onderwaterwerelden van het Tanganyika-meer en de Mangrove, waarin natuurbehoud, biodiversiteit en educatie centraal staan.
|
08/07/26
Het kabinet presenteerde op 7 juli haar keuzes voor een andere financiering voor het mbo. In een groot deel van Nederland daalt het aantal mbo-studenten waardoor het onderwijs onder druk staat. Goede mbo-opleidingen zijn van groot belang voor de toeristische sector.
|
08/07/26
Ralf Benda wordt per 1 september 2026 de nieuwe voorzitter van Koninklijke Horeca Nederland (KHN). Ralf volgt Marijke Vuik op, die na ruim drie jaar voorzitterschap per 1 juli is gestart als voorzitter van MKB-Nederland.
|
|
03/09/26
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
06/10/26 t/m 10-10-26
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
|
21/10/26 t/m 23-10-26
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...
|
|