Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 04-10-2024
Auteur: Marc Gerlings

Week van de Veiligheid met nieuwe campagne

De Week van de Veiligheid gaat van start op 7 oktober

Week van de Veiligheid met nieuwe campagne
Week van de Veiligheid 2024 biedt een nieuwe campagne.
Ondernemers en hun personeel worden helaas in toenemende mate geconfronteerd met agressie en geweld. Om dit een halt toe te roepen werken private en publieke sectoren samen om onze samenleving een stuk veiliger te maken. De Week van de Veiligheid start op maandag 7 oktober.

Ontbijtsessies

Samen met Koninklijke Horeca Nederland organiseert het ministerie van Justitie en Veiligheid dagelijks in verschillende steden een ontbijtsessie.

Minister van Justitie en Veiligheid David van Weel opent op maandag 7 oktober om 09.00 uur de eerste ontbijtsessie in Den Haag (Nieuwspoort). De voorzitter van Koninklijke Horeca Nederland Marijke Vuik en de voorzitter van MKB-Nederland Jacco Vonhof zijn hier bij aanwezig. 

De minister lanceert de landelijke sociale media- campagne tegen agressie en geweld. Professor Rosenkrantz Lindegaard presenteert haar onderzoeksresultaten over omstanders bij agressie- en geweldsdaden en een lokale ondernemer deelt zijn ervaringen met de Collectieve Horecaontzegging. Verder wordt er ingegaan op het thema veilig werkgeverschap. De ochtend wordt afgesloten met een samenvatting door woordkunstenaar Atta de Tolk.

De overige ontbijtsessies vinden plaats op:

8 oktober van 9.00.- 11.00 uur in Rotterdam, van der Valk Blijdorp
9 oktober van 9.00 – 11.00 uur in Zaanstad, Inntel Hotel Zaandam
10 oktober van 9.00 – 11.00 uur in Utrecht, van der Valk Utrecht
11 oktober van 9.00– 11.00 uur in Eindhoven, van der Valk Eindhoven.

Meer informatie en aanmeldmogelijkheid van KHN over de ontbijtsessies.

Topics:Beleid, Horeca
Trefwoorden: veiligheid, personeel, management, horeca

CELTH



||| Nieuws |||

16/07/25
Ga mee op inspiratiereis naar Montpellier – beleef de Europese recreatiesector van binnenuit
Van 3 t/m 6 november 2025 organiseert HISWA-RECRON samen met France-Compagnie opnieuw een unieke inspiratiereis voor recreatieprofessionals. Inmiddels hebben 23 ondernemers en managers uit de Nederlandse recreatiesector zich aangemeld voor deze exclusieve reis. Wil jij er ook bij zijn? Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar.
16/07/25
Eerste podhotel van Nederland opent in hartje Den Haag
In het centrum van Den Haag is De Lola Podshotel officieel geopend, het eerste volwaardige podhotel van Nederland. Gevestigd in de voormalige Foodhallen aan de Haagsche Bluf, introduceert het hotel een innovatief slaapconcept met 80 compacte slaapunits.
16/07/25
Exclusief voor leden
Hoe gaat Nederland last minute op vakantie?
Een deel van de vakantiegangers hoopt op een last minute. Maar wat weten we eigenlijk van ze? Wat voor type vakantie boeken ze, waar vertrekken ze en hoeveel zijn ze bereid te betalen. De VakantieDiscounter dook in haar data en komt met interessante bevindingen. We zetten ze in 6 punten op een rijtje.
16/07/25
Exclusief voor leden
Dagattracties kunnen sleutelrol spelen in verduurzaming reisgedrag
Dagattracties zoals pretparken, dierentuinen en musea kunnen een belangrijke bijdrage leveren aan duurzamer reisgedrag van hun bezoekers. Dat blijkt uit een onderzoek van reizigersvereniging Rover.
16/07/25
Merlin investeert 70 miljoen pond in ruimtevaartthema
Merlin Entertainment heeft op 15 juli de eerste details onthuld van het ruimtevaartthema dat wordt ontwikkeld in LEGOLAND Resorts in Florida en Californië, met onder meer indoor achtbanen.
16/07/25
Aantal bezoekers VVV's Noordwijk stijgt fors
Een recordaantal van 23.904 bezoekers in VVV Noordwijk en Noordwijkerhout in de eerste helft van 2025. Voor VVV Noordwijk betekent dat een stijging van 34% ten opzichte van 2024, voor Noordwijkerhout een stijging van 16%.
15/07/25
Boekingsplatform Vipio lanceert rubriek 'Bekend van TV'
Vipio heeft een speciale categorie gelanceert in de nieuwe rubriek over accommodaties die eerder te zien waren in populaire televisieprogramma's.
15/07/25
Laadnetwerk voor elektrische vliegtuigen naar Lelystad
Duurzame luchtvaartstartup NRG2fly heeft een investering opgehaald voor de uitrol van een laadnetwer...