Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 07-08-2024
Auteur: Marc Gerlings

Tweedaagse Campervan Days is geen standaard beurs maar een beleving

Tweedaagse Campervan Days is geen standaard beurs maar een beleving
Campagnebeeld Campervan Days 2024.
Tien vooraanstaande Nederlandse campermerken en NKC organiseren de Campervan Days op 12 en 13 oktober 2024. Een nieuw evenement dat geen beurs maar een beleving moet zijn voor nieuwe camperaars.

De Campervan Days worden gehouden bij Netl camping Kallumaan in Kraggenburg. Het initiatief is genomen door VAN-Jorn, Outbase campervans, Woodpecker Campers en wordt gesteund door NKC (Nederlandse Kampeerauto Club). 

Tijdens dit tweedaagse evenement krijgen bezoekers de kans om Nederlandse buscampers en kampeerbussen van dichtbij te bewonderen en te ervaren. Campervan Days biedt meer dan een traditionele beurs. Het is een belevenis waar bezoekers het camperen zelf kunnen ervaren, de verschillende merken kunnen vergelijken en zelfs kunnen overnachten in een van de campers. Dit alles gebeurt in de natuurlijke habitat van de camper, omringd door prachtige natuur.

Geen beurs maar festival

Tim van Broekhoven van Outbase campervans gaat uit van het idee dat mensen de campers willen ervaren. "Camperen heeft al jaren geleden een vlucht genomen en is voor vele mensen een droom. Door dit event te organiseren kan iedereen zelf beleven hoe het is om te camperen, wat voor mooie Nederlandse camperbussen er gemaakt worden en genieten van de natuur. We zetten een uniek event neer met een festival-sfeer waar je zelfs kunt blijven slapen in een van de deelnemende campers. Zo kun je echt op zoek naar jouw nieuwe camper op de plek waar je deze straks ook daadwerkelijk gaat gebruiken.”.

Naast het bewonderen van de campers, kunnen bezoekers ook persoonlijk de camperproducenten ontmoeten. Dit is dé gelegenheid om alles te ontdekken over de mooiste merken, de filosofie achter het ontwerp te leren kennen, verhalen te delen en zelfs om een biertje te drinken rondom het kampvuur. Aanwezige camperproducenten zijn: Amstervan, Campr, Cest La Vie Campers, Leaf Campervans, Overland campers, Outbase campervans, Tonke, VAN-Jorn, Ventje en Woodpecker Campers.

Blijf het weekend

Bezoekers kunnen via www.campervandays.nl tickets kopen voor een dag of het hele weekend. Naast de tentoongestelde campervans, kunnen bezoekers ook blijven slapen op camping Netl, in hun eigen kampeermiddel, een campervan van de organisatie of in een gehuurde accommodatie van camping Netl.

Trefwoorden: camper, kamperen,

CELTH



||| Nieuws |||

18/06/25
Exclusief voor leden
Het muzikale DNA van Ruby Hotels
Bij hotelketen Ruby is muziek geen achtergrondgeluid, maar een hoofdrolspeler. In een tijd waarin hospitality draait om beleving, loopt Ruby Hotels voorop met de duidelijke positie van muziek in de formule. Met een eigen radioshow, live muziek in de hotelbars en Marshall speakers op elke kamer.
18/06/25
Trend minder alcohol drinken
In de horeca is het al duidelijk zichtbaar, de non-alcoholische dranken worden vaker besteld. Die trend is nu ook zichtbaar in de CBS-cijfers. Het is een belangrijke trend die van invloed is op de horeca in toeristische bedrijven.
13/06/25
ABN AMRO presenteert Bourgondische Lunchindex 2025
Nederlanders lunchen snel en efficiënt, Belgen nemen de tijd voor contact en culinaire beleving. Dat blijkt uit het nieuwe rapport van ABN AMRO, getiteld 'Lunchcultuur in de Lage Landen: kansen voor een Bourgondische lunchrevolutie'. De bank onderzocht de lunchbestedingen in Nederland en België en ziet grote verschillen die economische kansen bieden voor horeca, toerisme en grensoverschrijdende samenwerking.
13/06/25
Exclusief voor leden
Albron en Hutten gaan samen verder als Hai
Albron en Hutten hebben vandaag hun nieuwe gezamenlijke organisatienaam bekendgemaakt: Hai – Hutten Albron Impactmakers. De naam symboliseert de gelijkwaardige samenwerking tussen beide bedrijven en hun gedeelde ambitie om maatschappelijke impact te vergroten. Albron en Hutten blijven als losse merken actief in de cateringmarkt.
10/06/25
Exclusief voor leden
Elektrisch op pad bij Fletcher Hotels: Opel Rocks beschikbaar voor gasten
Fletcher Hotels biedt gasten vanaf deze zomer een nieuwe, duurzame manier om de omgeving te verkennen: de elektrische Opel Rocks. In samenwerking met Opel en mobiliteitspartner SURE Mobility worden 140 van deze compacte stadsauto’s ingezet bij hotels in toeristische regio’s.
10/06/25
Exclusief voor leden
Haarlem krijgt eerste 5-sterrenhotel: Hotel Palazzo
Aan de Leidsevaart in Haarlem verrijst binnenkort het eerste 5-sterrenhotel van de stad. Vastgoedontwikkelaar Cobraspen Groep transformeert een monumentaal schoolgebouw uit 1883 tot het luxueuze Hotel Palazzo. De gemeente heeft inmiddels toestemming gegeven voor de bestemmingswijziging naar hotel.
06/06/25
Exclusief voor leden
Waar gaan Nederlanders met Pinksteren naar toe? Booking.com ziet opmerkelijke bestemmingen in top 10
Naar welke binnen- en buitenlandse bestemmingen reizen Nederlanders met de Pinksterdagen? Booking.com maakt drie top tien lijstjes met opmerkelijke bestemmingen. En ook op accommodatietype zien we een bijzondere top 5.
04/06/25
Internationaal World Leisure Congress strijkt neer in Breda
Van 25 tot en met 28 augustus is Breda het toneel van het achttiende World Leisure Congress. Dit prestigieuze, tweejaarlijkse evenement brengt zo’n vijfhonderd academici en professionals uit de vrijetijdssector samen om te praten over het thema ‘Leisure for a Better Society’.