Geplaatst op: 31-05-2021
Auteur: Redactie
NRIT Media
Uitgever: NRIT Media

EuroParcs Group neemt 3 vakantieresorts over van TopParken

EuroParcs Group neemt 3 vakantieresorts over van TopParken

EuroParcs Group heeft de vakantieparken de Woudhoeve (Egmond), Parc du Soleil en Noordwijkse Duinen (beide gelegen in Noordwijk) overgenomen van TopParken. De 3 resorts voldoen in ruime mate aan de kwaliteitseisen van EuroParcs Group en passen geografisch gezien naadloos in het Nederlandse aanbod van vakantieparken. Zij betekenen bovendien een versterking voor de positie van EuroParcs Group aan de Nederlandse kust. De medewerkers van de betrokken parken komen in dienst van EuroParcs Group. Met de overname van de 3 parken heeft EuroParcs Group het afgelopen half jaar in totaal 12 nieuwe resorts verworven.

 

"Wij zijn heel blij met de komst van de Woudhoeve, Parc du Soleil en Noordwijkse Duinen naar onze organisatie,” aldus algemeen directeur Andries Bruil van EuroParcs Group. "Niet alleen Nederlandse, maar zeker ook Duitse toeristen hebben een voorliefde voor vakantieparken aan zee. Als EuroParcs Group richten we ons in toenemende mate op de Duitse toeristische markt. Onlangs openden we in Keulen een eigen kantoor dat zich volledig gaat richten op onze oosterburen. Met de toevoeging van deze 3 vakantieparken aan de Noordzee geven we extra dynamiek aan onze positie in de Duitse toeristische markt.”

 

Bij de Woudhoeve (281 vakantiewoningen) Parc du Soleil (146 vakantiewoningen) en Noordwijkse Duinen (168 vakantiewoningen) werken in totaal 30 mensen. De medewerkers komen met onmiddellijke ingang in dienst van EuroParcs Group. Andries Bruil: "We heten deze nieuwe collega’s van harte welkom. EuroParcs Group is een groeiende organisatie met uitstekende loopbaanperspectieven. De mensen van de Woudhoeve, Parc du Soleil en Noordwijkse Duinen komen in een uitdagende omgeving terecht en we bieden hen graag de mogelijkheid om zich verder binnen onze onderneming te ontwikkelen.”

 

Met de overname van de 3 parken telt EuroParcs Group ruim 50 locaties in 4 verschillende landen. "Onze resorts, inclusief de Woudhoeve, Parc du Soleil en Noordwijkse Duinen, bevinden zich op absolute A-locaties,” aldus Andries Bruil. "We zien dat onze parken zich mogen verheugen op een grote toeristische belangstelling. Mede als gevolg van corona kiezen veel Nederlanders voor vakantie in eigen land. Onze sector plukt hier de vruchten van. Dat geldt zeker ook voor EuroParcs Group. In deze voorjaarsperiode zijn zo goed als al onze vakantiewoningen bezet. En we zien ook dat de boekingen voor zomervakantie snel gaan. Onze verwachting is dat de trend om vaker voor eigen land te kiezen structureel van aard wordt.”

Link: https://www.duinresorts.nl/
Topics:Beleid
Trefwoorden: Overname vakantieparken

CELTH



||| Nieuws |||

23/12/25
Horeca in 2026: Gematigde groei, bij stijgende prijzen
De vooruitzichten voor de Nederlandse horeca in 2026 zijn voorzichtig positief. Consumenten geven naar verwachting iets meer uit dankzij een verbeterde koopkracht, maar uitbundige groei blijft uit. ING Research voorspelt een volumegroei van circa 1% voor de sector bij een gemiddelde prijsstijging van 4%. Het lage consumentenvertrouwen en zorgen over hoge prijzen temperen de bestedingen.
22/12/25
Tien reistrends voor 2026
De wereld van toerisme verandert razendsnel. Reizigers zoeken niet alleen bestemmingen, maar ook vrijheid, comfort, betekenis, rust en authenticiteit. NBTC presenteert in de Trendpublicatie 2026 tien trends die de komende jaren richting geven aan de Nederlandse toeristische sector. Ontdek de 10 trends.
22/12/25
Mauritshuis introduceert €4-ticket en verbreekt bezoekersrecord
Het Mauritshuis in Den Haag sluit 2025 af met een historisch hoog aantal bezoekers én kondigt een opvallende nieuwe maatregel aan. Vanaf 1 januari 2026 kunnen bezoekers het museum dagelijks na 16.00 uur binnen voor slechts €4. Met deze stap wil het Mauritshuis kunst toegankelijker maken voor iedereen.
19/12/25
Van plan een roadtrip te maken? Denk ook aan deze praktische zaken
Een roadtrip voelt altijd als een klein avontuur dat je zelf vormgeeft. De vrijheid om te stoppen waar je maar wilt geeft een gevoel dat geen andere reis kan evenaren. Toch begint die ontspannen vibe al bij de voorbereiding. Een kaart vol leuke plekken, een globale route, een playlist die mee kan tot aan de horizon.
18/12/25
Toerisme en recreatie spelen structurele rol in de leefbaarheid
In december heeft Destinatie Nederland een zienswijze ingediend op de Ontwerp Nota Ruimte. Toerisme en recreatie spelen een structurele rol en daar is ruimte voor nodig.
18/12/25
Musea trokken 32 miljoen bezoeken in 2024
Nederlandse musea trokken in 2024 bijna 32 miljoen bezoeken, evenveel als een jaar eerder. Dat zijn er 2 miljoen minder dan in pré-coronajaar 2019. Ook buitenlandse toeristen gaan iets minder (-2%) naar een museum.
18/12/25
Alumni get-together opleidingen tourism management op vakdag
Het is inmiddels een mooie traditie geworden om de vakdag van de Vakantiebeurs te starten met een le...
17/12/25
Exclusief voor leden
Laser en gezellige lampjes maken Bright Nights
Stap in een oase vol met licht, kleur, sneeuw en muziek. Het ideale kerstuitje voor het hele gezin met meer dan 40 attracties én verrassend entertainment, meldt attractiepark Walibi over de Bright Nights.

||| Agenda |||

07/01/26 t/m 08-01-26
07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live
Op 12 februari 2026 vindt het gloednieuwe event Dagrecreatie Live plaats in Evenementenhal Gorinchem...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...