Geplaatst op: 07-04-2020
Auteur: Marc Gerlings

Resort Duynzicht verlengt contract met Roompot

Strategie grootste speler aan de kust

Resort Duynzicht verlengt contract met Roompot
Resort Dyunzicht. Foto: Roompot.
Resort Duynzicht en Roompot gaan ook de komende twee jaren met elkaar in zee. Het resort Duynzicht is gelegen in de badplaats Julianadorp in de kop van Noord-Holland.Eerder dit jaar werd bekend dat ook de strandhuisjes in Julianadorp die oorspronkelijk door Landal GreenParks zijn opgezet overgaan naar Roompot. Het Zeeuwse bedrijf zet duidelijk de strategie in om de sterkste speler aan de Nederlandse kust te zijn.

Resort Duynzicht, dat tot 2016 werd verhuurd door Hogenboom Vakanties, gaat ook de komende jaren in zee met Roompot. De grootste aanbieder van vakantieaccommodaties in Nederland verhuurt de 32 luxe strandvilla’s al ruim 4 jaar voor de eigenaren van het resort en zal dat ook na 2021 blijven doen.  

Opknapbeurt in 2018 en 2019

Onder de Roompot vlag kregen alle 32 luxe strandvilla’s in 2018 en 2019 een grondige opknapbeurt waardoor de gasten nu nog meer van de 6-persoonswoningen genieten. Het komt dan ook niet als een verrassing voor Roompot dat de tevredenheid van gasten bijzonder hoog ligt voor dit resort. De vrijstaande luxevilla’s van ruim 95m2 met rieten kap bieden allemaal 3 slaapkamers met boxspringbedden en twee badkamers en een met sauna. Sommige villa’s hebben ook nog een jacuzzi in de tuin. De keuken beschikt onder andere over een grote koelkast met vriesvak, een combimagnetron, vaatwasser, kookplaat en een koffiezetapparaat.

Roompot ceo, Jurgen van Cutsem, over de verlengde samenwerking: "Resort Duynzicht is een prachtig park dat perfect in ons aanbod past en volledig aansluit met ons gevarieerd kustaanbod in Noord-Holland. Onze gasten zijn er terecht erg positief over. We kijken uit naar het moment waarop onze gasten er terug volop genieten en er zich thuis mogen voelen.”
 
Paul Grimmelikhuizen, die de eigenaren van de luxe strandvilla’s vertegenwoordigt: "Wij zijn trots op ons mooie park, dat prachtig en praktisch gelegen is op een van de zonnigste plekjes van ons land. Roompot ervaren wij al jaren als een professionele partner. Gezamenlijk zorgen wij ervoor dat onze gasten een mooie vakantie beleven, tevreden naar huis gaan en heel graag weer terugkomen”.
Trefwoorden: vakantiepark, accommodatie, resort, kust,

CELTH



||| Nieuws |||

23/12/25
Horeca in 2026: Gematigde groei, bij stijgende prijzen
De vooruitzichten voor de Nederlandse horeca in 2026 zijn voorzichtig positief. Consumenten geven naar verwachting iets meer uit dankzij een verbeterde koopkracht, maar uitbundige groei blijft uit. ING Research voorspelt een volumegroei van circa 1% voor de sector bij een gemiddelde prijsstijging van 4%. Het lage consumentenvertrouwen en zorgen over hoge prijzen temperen de bestedingen.
22/12/25
Tien reistrends voor 2026
De wereld van toerisme verandert razendsnel. Reizigers zoeken niet alleen bestemmingen, maar ook vrijheid, comfort, betekenis, rust en authenticiteit. NBTC presenteert in de Trendpublicatie 2026 tien trends die de komende jaren richting geven aan de Nederlandse toeristische sector. Ontdek de 10 trends.
22/12/25
Mauritshuis introduceert €4-ticket en verbreekt bezoekersrecord
Het Mauritshuis in Den Haag sluit 2025 af met een historisch hoog aantal bezoekers én kondigt een opvallende nieuwe maatregel aan. Vanaf 1 januari 2026 kunnen bezoekers het museum dagelijks na 16.00 uur binnen voor slechts €4. Met deze stap wil het Mauritshuis kunst toegankelijker maken voor iedereen.
19/12/25
Van plan een roadtrip te maken? Denk ook aan deze praktische zaken
Een roadtrip voelt altijd als een klein avontuur dat je zelf vormgeeft. De vrijheid om te stoppen waar je maar wilt geeft een gevoel dat geen andere reis kan evenaren. Toch begint die ontspannen vibe al bij de voorbereiding. Een kaart vol leuke plekken, een globale route, een playlist die mee kan tot aan de horizon.
18/12/25
Toerisme en recreatie spelen structurele rol in de leefbaarheid
In december heeft Destinatie Nederland een zienswijze ingediend op de Ontwerp Nota Ruimte. Toerisme en recreatie spelen een structurele rol en daar is ruimte voor nodig.
18/12/25
Musea trokken 32 miljoen bezoeken in 2024
Nederlandse musea trokken in 2024 bijna 32 miljoen bezoeken, evenveel als een jaar eerder. Dat zijn er 2 miljoen minder dan in pré-coronajaar 2019. Ook buitenlandse toeristen gaan iets minder (-2%) naar een museum.
18/12/25
Alumni get-together opleidingen tourism management op vakdag
Het is inmiddels een mooie traditie geworden om de vakdag van de Vakantiebeurs te starten met een le...
17/12/25
Exclusief voor leden
Laser en gezellige lampjes maken Bright Nights
Stap in een oase vol met licht, kleur, sneeuw en muziek. Het ideale kerstuitje voor het hele gezin met meer dan 40 attracties én verrassend entertainment, meldt attractiepark Walibi over de Bright Nights.

||| Agenda |||

07/01/26 t/m 08-01-26
07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live
Op 12 februari 2026 vindt het gloednieuwe event Dagrecreatie Live plaats in Evenementenhal Gorinchem...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...