Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 04-09-2018
Auteur: Redactie
NRIT Media

Twee nieuwe directeuren voor Libéma

Twee nieuwe directeuren voor Libéma
Libéma past haar organisatiestructuur aan op groeiambitie en kiest voor twee directeuren voor de divisie Attractie- en Vakantieparken, nadat de huidige divisiedirecteur Sjors van den Boogaart heeft besloten afscheid te nemen van de organisatie.


Na ruim 12 jaar dienstverband bij Libéma met diverse functies binnen de divisie Attractie- & Vakantieparken en de laatste jaren als Divisiedirecteur heeft Sjors van den Boogaart aangegeven toe te zijn aan een nieuwe uitdaging buiten Libéma.

"De afgelopen 12 jaar heb ik geweldige kansen en uitdagingen bij Libéma gekregen. In de laatste jaren heb ik als divisiedirecteur met alle fantastische collega's van de diverse attractie- en vakantieparken ambities op het gebied van gastgerichtheid, organisatiekwaliteit en resultaat kunnen realiseren. Met als hoogtepunt de ontwikkeling en realisatie van het gloednieuwe Safari Resort Beekse Bergen, waar ik ontzettend trots op ben. Nu deze unieke vakantiebestemming helemaal staat, is het voor mij tijd voor een nieuwe uitdaging buiten Libéma." Dirk Lips, algemeen directeur Libéma: "Sjors heeft heel veel betekend voor de ontwikkeling van de divisie Attractie- en Vakantieparken bij Libéma. Ik ben Sjors dankbaar voor zijn bijdragen aan Libéma en wens hem bij voorbaat alle succes toe met het vervolg van zijn loopbaan."

Divisie Attractie- en Vakantieparken wordt gesplitst: twee nieuwe directeuren.

Libéma heeft de afgelopen jaren op alle vlakken een stevige groei doorgemaakt: zowel in aantal bedrijven, als bezoekersaantallen, omzetcijfers, medewerkerstevredenheid en klanttevredenheid. Onlangs is Libéma eigenaar geworden van Expo Assen. Brabanthallen 's-Hertogenbosch en Expo Haarlemmermeer zijn fors uitgebreid, en in het voorjaar van 2018 vond de opening van Safari Resort Beekse Bergen plaats. De groeiambitie blijft, en om meer focus te krijgen op alle individuele bedrijven is besloten dat de divisie Attractie- en Vakantieparken per 1 oktober wordt gesplitst. Leen Lips wordt directeur Attractieparken en Niels de Wildt wordt directeur Vakantieparken.


"Door het vertrek van Sjors hebben we de organisatiestructuur herzien en besloten deze aan te passen op onze groeiambitie. Ik heb in Niels de Wildt als directeur Vakantieparken en Leen Lips als directeur Attractieparken alle vertrouwen en kijk er naar uit om de toekomst van Libéma nog verder te verstevigen", aldus Lips.

Trefwoorden: attractieparken, verlbijfsrecreatie, dierentuinen, campings, bungalowparken

CELTH




||| Nieuws |||

11/08/25
Exclusief voor leden
Zijn vrijetijdsvoorzieningen voor Nederlanders beter bereikbaar geworden?
Het CBS komt vandaag met interessante cijfers over de nabijheid van vrijetijdsvoorzieningen. De algehele conclusie is dat Nederlanders niet ver hoeven te reizen naar locaties met vrijetijdsaanbod. Hoe de nabijheid van deze voorzieningen zich de afgelopen tien jaar heeft ontwikkeld, hebben we ook bekeken.
11/08/25
Exclusief voor leden
Vakantie geen luxe maar cruciaal voor welzijn en geluk
Vakantie is meer dan alleen ontspanning: het speelt een essentiële rol in persoonlijke ontwikkeling, welzijn en relaties. Dat blijkt uit inzichten van drie wetenschappers van de Radboud Universiteit.
11/08/25
Financiële druk op poppodia ondanks stijgende inkomsten in 2024
Het gaat niet goed met de Nederlandse poppodia. De inkomsten stijgen flink maar de kosten nog veel harder. Dat heeft tot gevolg dat een kleine zestig procent van de poppodia in de verliezen zit.
11/08/25
Better Places zet AI in voor snellere en slimmere impactmeting van reizen
Reisorganisatie Better Places maakt een grote stap in het verduurzamen van reizen door artificiële intelligentie (AI) in te zetten voor het meten van de impact van haar reizen.
06/08/25
Citymarketing als structureel instrument voor toekomstbestendig Alkmaar
In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen roept Stichting Hart van Noord-Holland beleidsmakers op om structureel te investeren in citymarketing. De organisatie, verantwoordelijk voor de citymarketing van Alkmaar, presenteert een integrale visie waarin bezoekers, bewoners, bedrijven en talenten centraal staan. Het doel: een aantrekkelijke, leefbare en economisch vitale gemeente.
06/08/25
Recordaantal lastminute-boekingen: flexibiliteit en beleving sturen boekgedrag
Volgens nieuwe cijfers van HotelSpecials.nl is in juli 2025 maar liefst 37% van alle hotelboekingen binnen een week voor vertrek gedaan. Deze trend onderstreept een verschuiving in het reisgedrag van consumenten, waarbij spontaniteit, flexibiliteit en beleving steeds belangrijker worden. Voor de sector biedt dit aanleiding om het aanbod en de distributiestrategie kritisch tegen het licht te houden.
05/08/25
Slagharen lanceert strategische abonnementsactie
Attractie- & Vakantiepark Slagharen is gestart met een opvallende abonnementsactie die de vrijet...
05/08/25
Park Hilaria: tijdelijk pretpark als strategisch stadsproject
Voor de 23ste keer is de Kennedylaan in Eindhoven omgetoverd tot Park Hilaria, een tijdelijk pretpark dat inmiddels is uitgegroeid tot een vaste zomertraditie. Tijdens het openingsweekend trok het evenement maar liefst 125.000 bezoekers — een vliegende start voor de editie van 2025.

||| Agenda |||

27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
03/09/25 t/m 07-09-25
03/09/25 t/m 07-09-25: Hiswa te Water 2025
In 2025 viert de Hiswa te Water haar 40ste editie in de sfeervolle Batavia Haven in Lelystad. Na een...
11/09/25
11/09/25 t/m 11-09-25: Atlasfestival 2025 –Vitamine L: de Leefomgeving als ingrediënt voor Gezondheid
Het Atlasfestival 2025 staat in het teken vanVitamine L– de leefomgeving als bron van gezondheid. ...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
01/10/25
01/10/25 t/m 01-10-25: Netwerk Editie Kampeerbranche
Na het succes van eerdere edities van het Duurzaamheidscongres introduceren we dit jaar een nieu...