Geplaatst op: 24-01-2016

NHTV ontvangt certificaten voor e-Marketing en e-Commerce onderwijs

NHTV ontvangt certificaten voor e-Marketing en e-Commerce onderwijs

De Academie voor Toerisme van NHTV Breda heeft de Thuiswinkel e-Academy certificaten "e-Marketing" en "e-Commerce” in ontvangst mogen nemen. Tijdens de Webwinkel Vakdagen in MediaPlaza te Utrecht namen Hein van Oorschot, voorzitter van College van Bestuur, en Corné Dijkmans, management teamlid van de Academie voor Toerisme en docent Online Marketing, vol trots de certificaten in ontvangst van Sophie van Rooij, Program Manager Thuiswinkel e-Academy.


E-Academy is een actieprogramma van Thuiswinkel.org en wil een brug slaan tussen het hoger onderwijs en het (online) bedrijfsleven. Het doel van de certificaten is te zorgen voor meer digitaal toptalent en e-business-professionals. De digitale vereisten die vanuit het werkveld worden gesteld nemen snel toe en goede medewerkers op het gebied van e-business zijn schaars. Thuiswinkel.org heeft daarom een overzicht van competenties opgesteld, waaraan hbo en universitaire studenten zouden moeten voldoen om direct van meerwaarde te kunnen zijn als startend professional in dit dynamische en snel groeiende vakgebied. Met name in toerisme en recreatie neemt het aandeel online een zeer hoge vlucht: van alle online bestedingen die in Nederland gedaan worden is zo'n 35% gerelateerd aan toerisme en recreatie.


Minor E-Travel

De Minor E- Travel van de Academie voor Toerisme voldoet aan de hoge eisen en heeft daarom de certificaten e-Marketing en e-Commerce in ontvangst mogen nemen. NHTV is de eerste HBO-opleiding in toerisme & recreatie die beide certificaten in ontvangst heeft mogen nemen en laat hiermee zien op hoog niveau e-business onderwijs te verzorgen. Studenten die deze opleiding kiezen weten dat zij straks voldoen aan de toenemende digitale eisen die het bedrijfsleven stelt. Dit biedt betere kansen voor hen op de arbeidsmarkt. Ook is NHTV met het binnenhalen van deze certificaten in staat om nascholingen en bijscholingen te verzorgen voor degenen die reeds in dit vakgebied werkzaam zijn en die zich verder willen bekwamen.

Topics:Marketing
Trefwoorden: onderwijs, marketing, e-business

CELTH



||| Nieuws |||

22/06/26
Exclusief voor leden
Toverland introduceert zomerpas
Attractiepark Toverland introduceert deze zomer een nieuwe abonnementsvorm: de Summer Pass. Dit tijdelijke abonnement is geldig van 1 juli tot en met 30 september 2026 en in deze periode kunnen Summer Pass-houders Toverland zo vaak bezoeken als ze zelf willen.
22/06/26
Exploitant voor kasteel Hof ter Linden
Na een oproep en selectieprocedure vonden Stichting Kempens Landschap en lokaal bestuur Edegem een exploitant voor Vlaamse kasteel Hof Ter Linden.
22/06/26
Overheid legt scenario op tafel tegen stroomtekort
Om ervoor te zorgen dat er ook op de langere termijn voldoende elektriciteit is, kiest het kabinet voor de invoering van een zogenaamd marktbreed capaciteitsmechanisme.
19/06/26
Transavia breidt fors uit naar Kaapverdië
De luchtvaartmaatschappij Transavia voegt Praia, de hoofdstad van Kaapverdië op het eiland Santiago, toe aan haar netwerk en verdubbelt tegelijkertijd de capaciteit naar het eiland Sal.
19/06/26
Exclusief voor leden
Reisverzekering via ChatGPT
HelloSafe, een digitale reisverzekeringsmakelaar, wordt de eerste speler ter wereld die een native reisverzekeringsapp in ChatGPT aanbiedt.
19/06/26
Exclusief voor leden
Mecanoo ontwerpt nieuw cultuurgebouw Facet in Emmen
Het architectenbureau Mecanoo uit Delft ontwerpt het nieuwe gebouw van Facet aan het Mondriaanplein in Emmen. De gemeente Emmen en Facet hebben Mecanoo geselecteerd voor de verbouwing van het markante cultuurgebouw.
18/06/26
Exclusief voor leden
Rover kiest met jonge directeur voor nieuwe koers
Daan Zieren wordt de nieuwe directeur van Reizigersvereniging Rover. Zieren, momenteel voorzitter van de Jonge Klimaatbeweging, treedt hiermee per 1 juli in de voetsporen van Freek Bos.
18/06/26
Dertien culturele hotspots verbonden aan BlowUp Jubilee
Nog een paar dagen en BlowUp Jubilee, de jubileumeditie van de populaire opblaaskunstexpo in het Museumkwartier Den Haag, komt ten einde. Op zondag 21 juni kunnen bezoekers de slotdag combineren met het betaalde Kunstsnacks, een ontdekkingsdag langs dertien culturele hotspots in het hart van Den Haag.

||| Agenda |||

23/06/26
23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
25/06/26
25/06/26 t/m 25-06-26: HR-meeting Reiswerk
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
26/06/26
26/06/26 t/m 26-06-26: Congres Vitale Vakantieparken Overijssel
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...