Geplaatst op: 27-05-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

App met zowel trein-, bus-, als vliegreizen

App met zowel trein-, bus-, als vliegreizen

Ze hadden al een innovatieve website waar zowel trein-, bus-, als vliegreizen met elkaar werden vergeleken maar nu ook een app. GoEuro heeft een gloednieuwe gratis en gebruiksvriendelijke app gelanceerd voor zowel Android als iOS.


In één oogopslag zie dat een enkele reis van Breda naar Parijs met de trein het snelst (3:47u) maar wel het duurst (€ 94,60) is. De bus kost slechts € 39 maar dan ben je wel 6:30u onderweg. Het vliegtuig is met € 58 weliswaar relatief goedkoop maar met 5:59u nauwelijks sneller als de bus. 



Groot bereik in Nederland

De nieuwe app zal de gebruikers in staat stellen om de reistijd en prijs van meer dan 160 bus-, trein-, en vliegmaatschappijen wereldwijd te vergelijken. De tickets voor de volledige reis kunnen vervolgens geboekt worden voor acht verschillende landen. Het bereik binnen Nederland is omvangrijk; elke grote stad en klein dorp worden bediend, met in totaal meer dan 600 unieke locaties. Door gebruik te maken van de app kunnen Nederlandse en internationale reizigers hun reis boeken bij iedere nationale vervoersmaatschappij zoals NS Hispeed en KLM, maar daarnaast ook bij internationale maatschappijen zoals Deutsche Bahn, NMBS en Eurolines. Hierdoor is het de eerste app die je toelaat de goedkoopste, snelste of beste manier om te reizen binnen Europa te vinden.



Naren Shaam, CEO van GoEuro: "Het zoeken naar reizen wordt traditioneel gedomineerd door websites en apps die zich focussen op vluchten en het boeken van accommodaties. De toegenomen populariteit van bus- en treinreizen binnen Nederland en Europa opende echter een nieuw gat in de markt voor het combineren van alle vervoersmiddelen in één zoekopdracht. Wij bieden een must-have product voor iedereen die bus-, trein-, en vliegreizen wil boeken in Nederland en in Europa.”



Ruim 30.000 unieke bestemmingen in Europa

Met 567 treinstations, busstations en vliegvelden in Nederland en 32,959 unieke bestemmingen in Europa, biedt de GoEuro-app de service van drie apps in één, zodat het niet meer nodig is om meerdere reisapps te downloaden.


Dit nieuwsbericht wordt u gratis aangeboden door NRIT Media Vrijetijdsplaform.
Steun onze community en krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen.
Trefwoorden: vervoer, vliegreizen, busreizen, treinreizen

CELTH



||| Nieuws |||

30/12/25
VrijetijdsTrends 2026: Balans, Kamperen en Hyperpersonalisatie domineren het jaar
Het jaar 2026 zal voor de vrije tijd draaien om balanstijd, camping comeback, slow travel en hyperpersonalisatie. Bestedingen aan leisure en toerisme stijgen licht met 1-2%. Wat ziet Goof Lukken in deze trends nog meer?
23/12/25
Horeca in 2026: Gematigde groei, bij stijgende prijzen
De vooruitzichten voor de Nederlandse horeca in 2026 zijn voorzichtig positief. Consumenten geven naar verwachting iets meer uit dankzij een verbeterde koopkracht, maar uitbundige groei blijft uit. ING Research voorspelt een volumegroei van circa 1% voor de sector bij een gemiddelde prijsstijging van 4%. Het lage consumentenvertrouwen en zorgen over hoge prijzen temperen de bestedingen.
22/12/25
Tien reistrends voor 2026
De wereld van toerisme verandert razendsnel. Reizigers zoeken niet alleen bestemmingen, maar ook vrijheid, comfort, betekenis, rust en authenticiteit. NBTC presenteert in de Trendpublicatie 2026 tien trends die de komende jaren richting geven aan de Nederlandse toeristische sector. Ontdek de 10 trends.
22/12/25
Mauritshuis introduceert €4-ticket en verbreekt bezoekersrecord
Het Mauritshuis in Den Haag sluit 2025 af met een historisch hoog aantal bezoekers én kondigt een opvallende nieuwe maatregel aan. Vanaf 1 januari 2026 kunnen bezoekers het museum dagelijks na 16.00 uur binnen voor slechts €4. Met deze stap wil het Mauritshuis kunst toegankelijker maken voor iedereen.
19/12/25
Van plan een roadtrip te maken? Denk ook aan deze praktische zaken
Een roadtrip voelt altijd als een klein avontuur dat je zelf vormgeeft. De vrijheid om te stoppen waar je maar wilt geeft een gevoel dat geen andere reis kan evenaren. Toch begint die ontspannen vibe al bij de voorbereiding. Een kaart vol leuke plekken, een globale route, een playlist die mee kan tot aan de horizon.
18/12/25
Toerisme en recreatie spelen structurele rol in de leefbaarheid
In december heeft Destinatie Nederland een zienswijze ingediend op de Ontwerp Nota Ruimte. Toerisme en recreatie spelen een structurele rol en daar is ruimte voor nodig.
18/12/25
Musea trokken 32 miljoen bezoeken in 2024
Nederlandse musea trokken in 2024 bijna 32 miljoen bezoeken, evenveel als een jaar eerder. Dat zijn er 2 miljoen minder dan in pré-coronajaar 2019. Ook buitenlandse toeristen gaan iets minder (-2%) naar een museum.
18/12/25
Alumni get-together opleidingen tourism management op vakdag
Het is inmiddels een mooie traditie geworden om de vakdag van de Vakantiebeurs te starten met een le...

||| Agenda |||

07/01/26 t/m 08-01-26
07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live
Op 12 februari 2026 vindt het gloednieuwe event Dagrecreatie Live plaats in Evenementenhal Gorinchem...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...