Geplaatst op: 27-06-2005
Bron: Persbericht ATCB, 20 mei 2005

Nieuwe consumenten website voor Amsterdam

Nieuwe consumenten website voor Amsterdam
Op 20 mei lanceerde Amsterdam Toerisme & Congres Bureau (ATCB) een nieuwe consumentensite www.amsterdamtourist.nl. In dit virtuele informatiekantoor vindt de bezoeker niet alleen informatie over de stad en regio, maar kan hier ook on line overnachtingen en excursies boeken. De site kwam tot stand met financiele steun van Economische Zaken van de gemeente Amsterdam, omdat deze het belang inziet om potentiele Amsterdambezoekers met actuele en betrouwbare informatie van dienst te zijn. De webredactie van ATCB werkt momenteel ha...

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    01/06/26
    Johan van de Gronden voorzitter Natuurmonumenten
    Johan van de Gronden is benoemd tot nieuwe voorzitter van Natuurmonumenten. De ledenraad stemde op 30 mei in met deze benoeming. Van de Gronden neemt het voorzitterschap over van Jeroen Dijsselbloem, die na ruim zeven jaar vertrekt.
    01/06/26
    Exclusief voor leden
    Leisurelands laat met Sportfestival locatie Veluwe aan Zee zien
    Zondag 28 juni staat Leisurelands locatie Veluwe aan Zee in het teken van sport, strand en gezelligheid. Het recreatiebedrijf wil aan het publiek duidelijk maken dat je bij deze locatie heel veel sporten gratis kunt doen, het hele jaar door.
    01/06/26
    Oranjekoorts neemt toe vooral met gepersonaliseerde promotieproducten
    Drukbedrijf ziet een stijgende vraag naar gepersonaliseerd WK-drukwerk, zoals speelschema’s met logo, spandoeken, vlaggen, raamstickers en horeca-uitingen. Vooral personalisatie valt dit jaar op: meer bedrijven laten hun WK-materialen aanpassen met een eigen logo, slogan of huisstijl.
    29/05/26
    VeluuweAlliantie video over balans in natuur en toerisme
    De Veluwe is een van de grootste en meest waardevolle natuurgebieden van Nederland. Het is een destinatie waar ruimte is voor miljoenen bezoekers per jaar. In de nieuwe video van de VeluweAlliantie wordt helder uitgelegd voor welke opgaven dit gebied staat.
    29/05/26
    Heropening doet muZIEum goed: 26% meer bezoekers
    Sinds de heropening op 5 februari ontvangt muZIEum 26% meer bezoekers dan voorheen. Bezoekers uit heel Nederland weten het Nijmeegse ervaringsmuseum te vinden voor een beleving waarin je niet alleen kijkt, maar voelt, luistert en vertrouwt op je andere zintuigen.
    29/05/26
    ACM beboet prijsopdrijving Ticketveiling.nl
    De Autoriteit Consument & Markt (ACM) beboet het bedrijf achter de veilingwebsite Ticketveiling....
    28/05/26
    Exclusief voor leden
    Van baan veranderen? Dan ook vaak wisseling van sector
    Werknemers die in Nederland van baan wisselen, stappen daarbij in meer dan de helft van de gevallen ook over naar een geheel andere bedrijfstak. Bij recreatie ligt die mobiliteit hoog.
    28/05/26
    WK voetbal Oranje én Curaçao in bioscoop
    Beleef het WK op het grote doek. Pathé Arena en Pathé Schouwburgplein vertonen wedstrijden Oranje én Curaçao live.

    ||| Agenda |||

    08/06/26
    08/06/26 t/m 08-06-26: Recreatieve projectontwikkelingen: masterclass voor gemeenten
    Recreatieve ontwikkelingen vragen om betere afwegingen: nieuwe masterclass voor gemeenten. Onder lei...
    09/06/26
    09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
    Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
    10/06/26 t/m 13-06-26
    10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
    Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
    18/06/26
    18/06/26 t/m 18-06-26: Atlasfestival 2026
    Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...
    23/06/26
    23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
    incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...