Peer Bueller mag KAYAK groter maken
Booking en KAYAK sturen aan op nog meer AI in boekingsplatformen

Nog meer big tech ontwikkelingen in KAYAK en Booking.
Peer Bueller trad in 2016 in dienst bij KAYAK als Chief Financial Officer en werd in 2021 Chief Operating Officer. Sinds zijn komst bij KAYAK heeft Peer zich gericht op de expansie van het bedrijf, de groei van KAYAK for Business het platform voor zakelijke reizen van het merk, en het stimuleren van commerciële innovatie.
Hiermee gaan Booking.com en KAYAK zich nog meer richten op technologie en innovatie voor de boekingsplatformen. AI kan een versneller worden voor het toch al sterk op tech gerichte boekingsbedrijf. Na 22 jaar als medeoprichter en CEO van KAYAK wordt Steve Hafner Executive Chair van KAYAK en krijgt hij een nieuwe leidinggevende rol binnen Booking Holdings. Hafner richt zich op het bevorderen van AI-innovatie ter ondersteuning van de langetermijnambities van het bedrijf.
"Steve was een pionier in de metazoekmarkt met de lancering van KAYAK en heeft jarenlang toonaangevende resultaten behaald voor KAYAK sinds onze overname van het merk in 2013", aldus Glenn Fogel, Chief Executive Officer van Booking Holdings. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?
Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid
Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid
| Proeflidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform | Jaarlidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform | Bedrijfslidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform | |
| Stopt automatisch | Compleet individueel lidmaatschap | Compleet bedrijfs-lidmaatschap | |
| Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform | 90 dagen | 365 dagen | 365 dagen |
| Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank | |||
| Nieuwsbrief NRIT Actueel | |||
| Recreatie & Toerisme | |||
| Vrijetijdstudies | |||
| Toegang zonder inloggen | |||
| € 45,- | € 165,75 per jaar | Vanaf € 331,50 per jaar | |
| Probeer nu | Bestel nu | Bestel nu |
Topics:Marketing, Reis & vervoer, Toerisme, Vakanties
Trefwoorden: reizen, platform, big tech, KAYAK, management





























































