Geplaatst op: 02-09-2025
Auteur: Marc Gerlings

Slagharen deelt Halloween programmering op met leeftijdsgrens 14 jaar

Slagharen deelt Halloween programmering op met leeftijdsgrens 14 jaar
Impressie Scary Prairie. Foto: Slagharen
Attractie- & Vakantiepark Slagharen presenteert na de edities van 2023 en 2024 dit najaar opnieuw een Halloween programma. Overdag is er een gezinsvriendelijk programma, de Western Nigtmares zijn bedoeld voor gasten vanaf 14 jaar.

Overdag kunnen gezinnen genieten van het familie-evenement Scary Prairie, terwijl in de avond het huiveringwekkende Western Nightmares begint. Zo biedt Attractie- & Vakantiepark Slagharen een unieke Halloween beleving voor alle leeftijden.

Scary Prairie

Overdag verandert Attractie- & Vakantiepark Slagharen in een familievriendelijk Halloweenfestival, met het sfeervolle Wild West-decor als achtergrond. Gezinnen kunnen genieten van interactieve activiteiten in de bekende zones Pumpkin Market en Main Street en de populaire walkthroughs The Manor, Crows Nest en Outcast Camp zijn terug. Jackie de Coyote, vorig jaar geïntroduceerd, maakt ook in 2025 haar opwachting tijdens Scary Prairie. Dit jaar kunnen bezoekers bovendien een speciale verrassing verwachten rondom Jackie en de burgemeester.

De Scary Prairie dagen worden feestelijk afgesloten met de Halloween Parade. Een bonte stoet van Outcast, pompoenen en skeletten, die eindigt met een dansspektakel op het Fonteinplein. Op avonden zonder Western Nightmares vormt dit de spetterende finale van de dag.

Western Nightmares

Zodra de duisternis valt, transformeert Attractie- & Vakantiepark Slagharen in een intense belevenis. Tijdens Western Nightmares worden bezoekers ondergedompeld in duistere straten en zones vol sinistere figuren, met angstaanjagende walkthroughs zoals Crows Nest, Outcast Camp en The Manor. Een adrenalinekick die zijn weerga niet kent is gegarandeerd.

Nieuwe elementen

Ook dit seizoen introduceert het park diverse nieuwe elementen tijdens Scary Prairie en Western Nightmares. Welke dat precies zijn, wordt later deze week bekendgemaakt.

Scary Prairie start in het weekend van 4 en 5 oktober. Van 11 t/m 26 oktober kunnen gezinnen dagelijks Scary Prairie bezoeken. Op acht avonden vindt vanaf 18.00 uur Western Nightmares plaats: 10, 11, 17, 18 en 22 t/m 25 oktober. Tijdens deze avonden is het park geopend tot 22.00 uur. Voor Western Nightmares geldt een adviesleeftijd van 14 jaar en ouder. Meer informatie is te vinden via slagharen.com/halloween.
Trefwoorden: attractiepark, Slagharen, Halloween

CELTH



||| Nieuws |||

17/06/26
Exclusief voor leden
Delft beloont met D'serve bezoekers voor duurzaam gedrag
Delft was vorig jaar de eerste stad in Nederland die bezoekers actief beloonde voor duurzame keuzes. Na een zeer succesvolle pilot-editie in 2025 keert het initiatief D’serve deze zomer terug.
11/06/26
Willem de Kok wordt directeur-bestuurder Groningen & Partners
Willem de Kok begint op 1 juli als directeur-bestuurder van Groningen & Partners. Hij volgt daarmee Elsa Weelink op, die vorige maand haar vertrek per diezelfde datum aankondigde.
10/06/26
Krista Samsom programmamanager Heilzame Badplaats
Half mei is Krista Samsom gestart als programmamanager Heilzame Badplaats bij Noordwijk Marketing. Met deze nieuwe rol krijgt de verdere ontwikkeling van Noordwijk als Heilzame Badplaats extra focus en slagkracht.
10/06/26
VVV Hart van Limburg campagne presenteert: Geen bal aan
VVV Hart van Limburg ziet het WK voetbal als een kans. Een kans om de niet-liefhebbers naar Hart van Limburg te trekken. Een campagne geeft wekelijks tips voor recreatie en toerisme.
03/06/26
Merkvideo Voor mekaar van Visit Twente
In een tijd waarin samenhang en nuchtere daadkracht steeds belangrijker worden, lanceert Twente de nieuwe brandvideo ‘Voor mekaar’.
27/05/26
Samenwerking ANWB en MarketingOost in pontjesroutes IJsseldelta
Fietsers kunnen de IJsseldelta vanaf nu op een nieuwe manier ontdekken. Met drie nieuwe ANWB Pontjesroutes én de IJsseldelta Pontjesroute XL worden Kampen, Zwolle, Hasselt en het omliggende rivierenlandschap met elkaar verbonden via dijkwegen, boerenlandweggetjes en veerponten.
22/05/26
Shofshell actie in Den Haag
BlowUp Jubilee gaat vandaag feestelijk van start in de Haagse binnenstad, maar er is één kunstwerk dat zich dit jaar niet laat vastpinnen op een enkele locatie. Dat leidt tot een prijsvraag via Instagram.
22/05/26
Leiden opent centraal evenementenloket
Leiden heeft sinds 12 mei een centraal aanspreekpunt voor evenementorganisatoren: het Evenementenloket Leiden.