Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 03-04-2025
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Transavia breidt uit met nieuwe routes in 2025

Nieuwe routes naar Agadir, Rabat, Triëst en London Stansted

Transavia breidt uit met nieuwe routes in 2025

Op dinsdag 1 april, is Transavia gestart met rechtstreekse vluchten van Amsterdam naar Agadir en met vluchten naar twee nieuwe bestemmingen vanaf Rotterdam The Hague Airport: Triëst in Italië en Londen Stansted in het Verenigd Koninkrijk. Later in het jaar volgt ook de nieuwe rechtstreekse vlucht vanaf Amsterdam naar Rabat. Daarnaast zal Transavia vanaf november ook de Spaanse stad Sevilla toevoegen als nieuwe bestemming vanaf Rotterdam.

 

Transavia heeft Amsterdam Airport Schiphol als hoofdbasis en opereert daarnaast vanuit twee regionale bases: Rotterdam The Hague Airport en Eindhoven Airport.

 

Rotterdam The Hague Airport is een belangrijke basis voor Transavia, met vluchten naar 35 bestemmingen. Dit omvat populaire vakantiebestemmingen zoals Palma de Mallorca, Faro en Heraklion, maar ook zakelijke routes naar onder andere Barcelona en Londen. In de winterperiode biedt Transavia klanten een zorgeloze vlucht naar top skibestemmingen zoals Innsbruck en Salzburg. Daarnaast ziet Transavia ook klanten met als doel familiebezoek naar bijvoorbeeld Marokko.

 

Om in te spelen op de behoeften van de regio en verdere groei mogelijk te maken, blijft Transavia investeren in het netwerk vanaf Rotterdam The Hague Airport.

Link: https://news.transavia.com/transavia-breidt-uit-naar-agadir-en-rabat/, https://news.transavia.com/transavia-start-nieuwe-routes-vanaf-rotterdam/
Trefwoorden: Nieuwe vliegroutes, uitbreiding vliegroutes

CELTH



||| Nieuws |||

14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.
02/05/25
Nominaties geopend voor Recreatie Verkiezingen 2025
Tot en met 14 september kunnen leerbedrijven, praktijkopleiders en medewerkers binnen de recreatiesector genomineerd worden voor de Recreatie Verkiezingen 2025.
24/04/25
BinnenhofBuiten doneert spiegelend kunstwerk aan Flora Restaurant en Filmhuis
Het Haagse stadsprogramma BinnenhofBuiten schenkt een monumentaal kunstwerk van de Haagse kunstenaar Marleen Sleeuwits aan Flora Restaurant en Filmhuis.
22/04/25
Twee Utrechtse informatiepunten open Hollandse Waterlinies en Neder-Germaanse Limes
In de provincie Utrecht zijn twee nieuwe informatiepunten geopend over het UNESCO Werelderfgoed: de Hollandse Waterlinies en de Neder-Germaanse Limes.
18/04/25
Nationale Campermarkt trekt ruimt 3.200 bezoekers
De grootste particuliere campermarkt van Europa laat 25% van de campers van eigenaar wisselen
17/04/25
Exclusief voor leden
Waar ga je naartoe op je eerste date?
Eerste dates brengen altijd onzekerheid met zich mee: het is niet makkelijk om overeenkomsten te vin...
15/04/25
Ahoy location of the year
In Venray zijn de Live Entertainment Production Awards (LEPA) uitgereikt. Rotterdam Ahoy mocht de prestigieuze titel 'Location of the Year 2024’ in ontvangst nemen.
15/04/25
Exclusief voor leden
Unseen verhuist naar NDSM
Voor de editie van september 2025 verhuist kunstbeurs Unseen naar een nieuwe locatie: de NDSM Loods....

||| Agenda |||

27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...
27/06/25
27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...