Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 19-11-2024
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Leiden Convention Bureau lanceert Leiden Booking Service

Ontzorging van congresorganisator draagt bij aan city hospitality van Leiden

Leiden Convention Bureau lanceert Leiden Booking Service

Leiden Convention Bureau (LCB) lanceert met trots Leiden Booking Service, een nieuwe, innovatieve tool die congresorganisatoren ontzorgt bij het regelen van accommodatie voor meerdaagse, internationale congressen in Leiden. Deze service biedt congresdeelnemers de mogelijkheid om hotelkamers voor, tijdens en na een congres eenvoudig en zonder verborgen kosten te reserveren, met gegarandeerde beschikbaarheid en betrouwbare tarieven.


Eenvoud en transparantie

Leiden Booking Service (LBS) biedt congresplanners een op maat gemaakt platform voor het boeken van hotelaccommodaties, speciaal ontworpen voor grote evenementen. Dankzij nauwe samenwerking met Leidse hotels en Lennon Services – een expert op het gebied van hotelcontracten – biedt LBS gegarandeerde beschikbaarheid van kamers tegen eerlijke prijzen. Deze samenwerking zorgt ervoor dat congressen in Leiden nu profiteren van een gestroomlijnde, efficiënte service, van de eerste aanvraag tot de boekingsbevestiging.


Met meer dan 100 internationale evenementen per jaar in Leiden, komt Leiden Booking Service tegemoet aan de behoeften van organisatoren die zich willen focussen op het inhoudelijke programma, terwijl LBS de zorgen over accommodatie wegneemt.


Leiden Booking Service (LBS) maakt het boeken van hotels voor congres organisatoren en hun deelnemers eenvoudig, transparant en betrouwbaar. Deelnemers profiteren van eerlijke prijzen, flexibele annuleringsvoorwaarden en duidelijke afspraken, dankzij de directe samenwerking met lokale hotels. Met een gebruiksvriendelijke, op maat gemaakte boekingsmodule in de huisstijl van het congres verloopt het proces soepel en professioneel. Omdat LBS non-profit is, draait het volledig om het versterken van Leiden als congresstad en het ondersteunen van organisatoren en deelnemers – zonder verborgen kosten of commerciële belangen.


Efficiënt en eenvoudig

Leiden Booking Service (LBS) maakt het boeken van accommodaties voor congresdeelnemers eenvoudig. Organisatoren dienen hun aanvraag in, waarna LBS een overzicht biedt van beschikbare hotels, tarieven en voorwaarden. Op basis van de selectie wordt een op maat gemaakte boekingswebsite opgezet. Deelnemers boeken direct via deze site en ontvangen een bevestiging. Organisatoren houden eenvoudig inzicht in alle boekingen.

Trefwoorden: Hotelkamers, boeken, congressen

CELTH



||| Nieuws |||

19/06/25
Corendon gaat samenwerking aan voor culinaire excursies
Corendon werkt sinds mei samen met het internationale platform ResiRest. ResiRest biedt food-excursies in onder meer de Turkse regio Antalya aan. Een uitrol naar andere destinaties staat op de planning.
18/06/25
Nederlanders kiezen massaal voor zekerheid op vakantie
Een zorgeloze vakantie begint voor veel Nederlanders met een goede voorbereiding. Uit onderzoek van Allianz Direct blijkt dat 77% van de Nederlanders een reisverzekering heeft of afsluit. Daarbij kiest 24% voor een doorlopende verzekering, terwijl 22% een kortlopende variant verkiest.
18/06/25
Tourist Info punt in Zweeler kerk
Op 20 juni vindt de officiële aftrap van het uitvoeringsplan ‘Kiemen in Drentse grond’ plaats door het openen van de Tourist Info in de Zweeler Kerk.
18/06/25
Exclusief voor leden
B&B De Hoenderkamp de beste van Nederland in 2025
B&B De Hoenderkamp in het Overijsselse Beuningen is uitgeroepen tot de Beste Bed & Breakfast van Nederland 2025.
17/06/25
Binnenlandse vakantiegangers stoten meer CO2-uit, eco-efficiency wel omhoog
De CO2-uitstoot ten gevolge van binnenlandse vakanties groeide in 2023 harder dan het aantal vakanties. De zogenaamde eco-efficiency verbeterde wel, van 2,24 verdiende euro naar 2,33 euro per kilogram uitgestote CO2. Dat blijkt uit een studie van de Breda University of Applied Sciences en NBTC.
13/06/25
Vliegtickets en prijzen overnachtingen vakantieparken drukken inflatie
De inflatie is gedaald van 4,1 in april naar 3,3 procent in mei van dit jaar, meldt CBS. Bijzonder i...
12/06/25
Mijlpaal EuroParcs Enkhuizer Strand: eerste gasten gearriveerd
Vrijdag 6 juni arriveerden de eerste gasten voor hun vakantie op EuroParcs Enkhuizer Strand aan het IJsselmeer.
06/06/25
Exclusief voor leden
Voorbereid op de regels toegankelijkheid websites en apps?
Vanaf 28 juni 2025 gelden regels voor de toegankelijkheid van websites en apps waarop bedrijven producten of diensten aanbieden. De Autoriteit Consument & Markt (ACM) gaat toezicht houden op de toegankelijkheid van e-handelsdiensten en elektronische communicatiediensten.