Geplaatst op: 28-09-2023
Auteur: Redactie
NRIT

Hilton beste werkgever in de Europese hospitalitysector

Hilton beste werkgever in de Europese hospitalitysector
Afbeelding van Bruce Emmerling via Pixabay

Hotelketen Hilton is door Great Place to Work in zijn lijst van Best Workplaces in Europa 2023 in de categorie Multinationals uitgeroepen tot de beste werkgever op het gebied van gastvrijheid en als nummer 3 van alle branches. In deze tijd met een lastige arbeidsmarkt is goed werkgeverschap belangrijk. 

In de landenlijsten behaalde Hilton in Oostenrijk, Frankrijk, Italië, Portugal en Zwitserland de eerste plaats. In acht andere Europese landen stond de organisatie in de top 10. De Hilton hotels in Nederland staan op de achtste plek op de lijst van Best Workplaces Multinational.

David Kelly, Senior Vice President Continental Europe bij Hilton: "We zijn enorm verheugd deze award te ontvangen, die onze toewijding aan een uitstekende bedrijfscultuur onderstreept. Onze investering in de loopbanen en het welzijn van onze werknemers is de kern van het succes van Hilton en de betrouwbare en vriendelijke service die onze gasten ervaren. Deze award onderstreept onze inzet voor diversiteit, gelijkheid en inclusie, onze inspanningen op het gebied van geestelijke gezondheid en onze kansen om te reizen. Het getuigt van de aantrekkingskracht van een carrière bij Hilton." Vorig jaar stond Hilton ook op nummer 3 in de categorie Multinationals in de lijst van Best Workplaces in Europe.

Over Best Workplaces

De rangschikking van Great Place to Work is gebaseerd op directe feedback van medewerkers en omvat diverse factoren zoals vertrouwen, bedrijfscultuur, inclusie, welzijn op het werk, perceptie van werk-privébalans en carrièrekansen. Van de 3.350 deelnemende bedrijven, zowel klein als groot, werden slechts 150 Best Workplaces in Europe geselecteerd.

Over Hilton

Hilton heeft meer dan 6.300 hotels verdeeld over 18 merken en in 118 landen. Wereldwijd werken er meer dan 166.000 mensen voor het hotelconcern. De missie van Hilton is "to be the most hospitable company in the world”, zowel voor hun gasten, medewerkers, eigenaren als de maatschappij. De visie van de organisatie is "to fill the earth with the light and warmth of hospitality”. In honderd jaar tijd groeide het bedrijf uit tot een van de bekendste en grootste hotelketens. Op 31 mei 2019 bestond de keten honderd jaar.

Topics:Horeca
Trefwoorden: horeca, hotels, werkgeverschap

CELTH



||| Nieuws |||

20/03/26
Samenwerking Groenn maakt Groningse evenementen toegankelijker
Eén op de vijf mensen in Nederland heeft een handicap. De oprichters van het?Groningse platform GROENN (ESNS, Noorderzon, Bevrijdingsfestival Groningen en Paradigm) kwamen dit verschijnsel ook tegen en besloten tot actie tot meer toegankelijkheid van mensen met een beperking.
20/03/26
KLM mijdt langer Dubai, Riyadh en Dammam
Vanwege de aanhoudende geopolitieke onrust in het Midden-Oosten heeft KLM besloten om alle vluchten ...
19/03/26
Ontwerp van recreatieplek Poort van Buijtenland is klaar
Het Definitief Ontwerp van de Poort van Buijtenland bij de plaats Rhoon is klaar. Het is de bedoelin...
19/03/26
Landgoed Het Zand wint Gouden Haring 2026 door innovaties
De eigenaren van Natuurkampeerterrein Landgoed Het Zand Hattemer Oldenburger en Natuurkampeerterrein de Polmate zijn de winnaars van de Gouden Haringen 2026. Deze prijzen erkennen beheerders van Natuurkampeerterreinen die uitblinken in innovaties, gastvrijheid en betrokkenheid bij het netwerk.
18/03/26
Groningen beoogt beter behoud erfgoed boerderijen
De provincie Groningen investeert dit jaar ruim € 10,9 miljoen in het versterken van karakteristieke panden en gemeentelijke monumenten. Met de opening van de vernieuwde Subsidieregeling Onderhoud Karakteristieke Panden (SOK) op 1 april 2026 krijgen vooral boerderijen een stevige impuls.
18/03/26
Swipe technologie wint vervoersaward
De component vervoer in toerisme maakt een snelle ontwikkeling door. Een goed voorbeeld van innovatie is de swipe technologie bij Arriva. Het bedrijf wint de Transport Ticketing Global Award 2026.
18/03/26
Exclusief voor leden
Merkontwikkeling met ai
Kantar, marketing- en onderzoeksbureau, is een strategisch partnerschap aangegaan met Quilt.AI. Het eerste product door de samenwerking is de EvaluateExplorer.
17/03/26
Exclusief voor leden
Nala Village opent met eerste Horizon Festival
Op 18 en 19 juli vindt in de Achterhoek de eerste editie plaats van Horizon Festival, een nieuw tweedaags boutique festival waar internationale livemuziek en welzijn samenkomen. Nala Village is een nieuw concept in vakantieparken, sterk op duurzaamheid en natuurbeleving gericht.

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...