Systeem van aanbetalingen in de reisbranche hoeft niet op de helling
ANVR en VvKR reageren verheugd
Het is onwenselijk het systeem van aanbetalen van reizen door consumenten te veranderen. In normale tijden zijn consumenten voldoende beschermd en in tijden van crisis werken tijdelijke maatregelen van de overheid. Het wijzigen of afschaffen van dit systeem brengt reisorganisaties in grote liquide problemen en ook consumenten zijn er niet bij gebaat.Uit een door Panteia in opdracht van het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat uitgevoerd onderzoek blijkt dat er geen noodzaak is om extra financiële maatregelen te treff...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: beleid, reisbranche, onderzoek, reisbedrijven, financiering, omzet, kosten, garanties, consumenten, aanbetaling,
|
|
29/11/23
De gemeente Amsterdam wil met een nieuwe campagne samen met amsterdam&partners het imago van de stad veranderen. De campagne moet een meer realistisch beeld van de stad geven.
|
27/11/23
In de zomer van 2024 krijgt Brabant een kunstwerk van planten en bloemen in de vorm van de ‘Vaas met zonnebloemen’ van Vincent van Gogh. Dit project, dat wordt uitgevoerd bij de Menmoerhoeve in Etten-Leur, wordt mogelijk gemaakt door Natuurhuisje die zich als partner aansluit bij Van Gogh Nationaal Park (NP).
|
22/11/23
Kon ANWB toch niet zonder de sterke uitstraling van een echt sterk merk voor de reiswereld? ANWB Reizen herintroduceert het reismerk Fox. Het is een iconisch merk dat zijn waarde bewees voor de verre reizen.
|
20/11/23
Als DMO zeggen dat je er ook bent voor de bewoners is een eerste stap. Echt iets doen voor de eigen bevolking is stap twee en die nemen ze nu in Noordwijk. Daar kunnen inwoners gratis deelnemen aan zeven verschillende workshops voor een gezonde leefstijl.
|
17/11/23
In de wereld van online video content is en blijft YouTube de onbetwistbare leider. Dagelijks worden miljoenen video's geüpload, en als content creator is het natuurlijk van cruciaal belang dat deze video's hun weg vinden naar een zo breed mogelijk publiek.
|
16/11/23
Wat zijn de items in het Dagjournaal van dag twee van de Recreatie Vakbeurs op woensdag 25 november? Dat gaat van duurzame certificering Duurzaam Gastvrij tot en met een miljoeneninvestering in de samenwerking rondom boekingssite PiNCAMP.
|
15/11/23
Op 9 november is de Award 'Place Brand of the Year" uitgereikt aan de stad Leiden.
|
09/11/23
Bezoekers in Noordwijk en Noordwijkerhout komen voor informatie en inspiratie graag naar de VVV’s in beide plaatsen. Dat blijkt uit de stijgende bezoekersaantallen aan de VVV’s in 2023. Beide vestigingen hebben tot nu toe dit jaar bijna 35.000 bezoekers getrokken.
|
|
24/01/24 t/m 25-01-24
Recreatie Vakbeurs organiseert op 24 en 25 januari 2024 een
nieuw event voor de recreatiebranche: R...
|
18/04/24
Op donderdag 18 april 2024 organiseert NRIT samen met de opleidingen Tourism Management van de Neder...
|
|