27-08-2025: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederland. Vanuit de hele wereld komen honderden wetenschappers en leisure professionals naar de Breda University of Applied Sciences. Rond het congresthema ‘Leisure for a Better Society’ zullen ze van 25 tot en met 28 augustus de nieuwste kennis en inzichten uitwisselen. Het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) organiseert een Industry Day. Titel: Industry Day – From Knowledge to Experience: Building Bridges between science and industry Datum: Woensdag 27 augustus 2025 Locatie: Breda University of Applied Sciences, Breda, Nederland Organisatie: CELTH & WLO Beschrijving:De Industry Day is dé ontmoetingsplek voor professionals uit de vrijetijdssector tijdens het World Leisure Congress 2025. Op woensdag 27 augustus staat de praktijk centraal: ondernemers, beleidsmakers, onderzoekers en studenten komen samen om te werken aan oplossingen voor de maatschappelijke uitdagingen van vandaag en morgen. - Inspirerende keynotes van toonaangevende sprekers uit binnen- en buitenland
- Interactieve sessies over actuele thema’s zoals duurzaamheid, digitalisering, inclusiviteit en welzijn
- Netwerkmogelijkheden met collega’s uit toerisme, recreatie, sport, evenementen, media en hospitality
- Best practices en innovatieve projecten uit de praktijk
- Toekomstgerichte discussies over de rol van leisure in een betere samenleving
Voor wie?De Industry Day is bedoeld voor iedereen die actief is in de vrijetijdssector en wil bijdragen aan een toekomstbestendige en betekenisvolle invulling van vrije tijd. Waarom deelnemen?Deze dag biedt een unieke kans om kennis op te doen, inspiratie te vinden en samenwerkingen aan te gaan die écht het verschil maken. Aanmelden & meer informatie:Bekijk het volledige programma en registreer via de site van het World Leisure Congress. Meer informatie op: https://www.celth.nl/nieuws/3846/internationaal-world-leisure-congress-voor-het-eerst-in-nederland.html
Topics:Attractieparken, Beleid, CELTH, Cultuur, Dagrecreatie, Destinatie Nederland, Duurzaam toerisme, Evenementen, Horeca, LDA, Leisure, Marketing, Natuur, Onderzoek, Reis & vervoer, Retail, Sport, Toerisme, Vakanties, Verblijfsrecreatie, Watersport, Wellness, Zakelijk toerisme
|
|
03/04/26
Voor de toeristische sector een onverwacht unieke positie en kans duikt op in de CBS-cijfers. We zijn de grootste exporteur van cacaoproducten van de wereld. De numnmer 2 van dit moment, Duitsland, ontvang een kwart van al die heerlijke chocolade.
|
01/04/26
De recreatiesector staat aan de vooravond van een nieuwe economische realiteit. Dat stelt Richard de Bruin namens Stichting Bureau Toerisme (BT), op basis van actuele marktontwikkelingen en signalen uit het werkveld.
|
01/04/26
Tijdens een drukbezochte bijeenkomst van Breda Marketing is gisteren de Breda Mix gepresenteerd: een nieuw on- én offline platform waarmee bezoekers hun eigen perfecte dag in Breda kunnen samenstellen.
|
27/03/26
De ANVR (Algemene Nederlandse Vereniging van Reisondernemingen) heeft vandaag bekendgemaakt een bodemprocedure te gaan starten tegen de gemeente Den Haag naar aanleiding van het gemeentelijke verbod op reclames voor vliegvakanties uit 2025.
|
18/03/26
Kantar, marketing- en onderzoeksbureau, is een strategisch partnerschap aangegaan met Quilt.AI. Het eerste product door de samenwerking is de EvaluateExplorer.
|
12/03/26
De Audax Groep meldt een opvallende uitbreiding van haar activiteiten. Vanaf medio april 2026 kunnen klanten in alle Bruna winkels én bij bijna tweehonderd vestigingen van The Read Shop ook reizen boeken via het nieuwe label Bruna Reizen.
|
10/03/26
Afgelopen week stegen de temperaturen tot 20 graden. HotelSpecials ziet in hun eigen data dat de Nederlander na een lange, grijze winter massaal kiest voor een korte 'spring break'. Het aantal boekingen voor het voorjaar ligt nu al ruim 34% hoger dan vorig jaar.
|
27/02/26
In de nieuwste aflevering van Leisuretalk spreekt onze Mincke Pijpers van Leiden&Partners met Richard Otten over de positionering van Leiden. Geen standaard citymarketingverhaal, maar een open gesprek over koers houden in een stad vol belangen en ambities.
|
|