Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 24-03-2023
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

VvKR verwelkomt 450e lid: WESTreizen

VvKR verwelkomt 450e lid: WESTreizen

Het is duidelijk: corona ligt achter ons en men wil weer reizen. Dat merken niet alleen de leden van Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VvKR), want zij hebben het druk met de vele boekingen. Bij VvKR melden zich ook nieuwe reisaanbieders om lid te worden. VvKR is verheugd te melden dat ze deze week haar 450e lid verwelkomen: WESTreizen.

"We zijn blij WESTreizen als 450e lid te mogen verwelkomen.”, vertelt Marleen Nijdam, secretaris van VvKR. "Met hun wandelvakanties voor kleine groepen representeren zij typisch waar VvKR voor staat en waarom onze vereniging destijds is opgericht. VvKR is sinds haar oprichting gestaag gegroeid. Er is duidelijk behoefte aan een vereniging die aandacht besteed aan de belangen van kleinschalige reisondernemers.

Toename ledengroei na covid19 

Vanwege de coronapandemie stagneerde de ledengroei logischerwijs. Momenteel merken we opnieuw een toename van mensen die zelf een reisorganisatie willen beginnen. En nu covid19 voorbij is komen ook oud-leden terug om hun reisorganisatie weer op te starten. VvKR biedt hen informatie en hulp bij het opzetten van hun reisonderneming.”

Kleinschalige reisorganisaties bewijzen hun kracht

De leden van VvKR bieden maatwerk waar reizigers op zoek zijn naar unieke plekken en ervaringen. In een tijd dat klimaatverandering en duurzaamheidsprincipes bijzondere aandacht vragen, bewijzen kleinschalige reisorganisaties keer op keer hun kracht.

Trefwoorden: Kleinschalig, reisorganisaties

CELTH



||| Nieuws |||

14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.
02/05/25
Nominaties geopend voor Recreatie Verkiezingen 2025
Tot en met 14 september kunnen leerbedrijven, praktijkopleiders en medewerkers binnen de recreatiesector genomineerd worden voor de Recreatie Verkiezingen 2025.
24/04/25
BinnenhofBuiten doneert spiegelend kunstwerk aan Flora Restaurant en Filmhuis
Het Haagse stadsprogramma BinnenhofBuiten schenkt een monumentaal kunstwerk van de Haagse kunstenaar Marleen Sleeuwits aan Flora Restaurant en Filmhuis.
22/04/25
Twee Utrechtse informatiepunten open Hollandse Waterlinies en Neder-Germaanse Limes
In de provincie Utrecht zijn twee nieuwe informatiepunten geopend over het UNESCO Werelderfgoed: de Hollandse Waterlinies en de Neder-Germaanse Limes.
18/04/25
Nationale Campermarkt trekt ruimt 3.200 bezoekers
De grootste particuliere campermarkt van Europa laat 25% van de campers van eigenaar wisselen
17/04/25
Exclusief voor leden
Waar ga je naartoe op je eerste date?
Eerste dates brengen altijd onzekerheid met zich mee: het is niet makkelijk om overeenkomsten te vin...
15/04/25
Ahoy location of the year
In Venray zijn de Live Entertainment Production Awards (LEPA) uitgereikt. Rotterdam Ahoy mocht de prestigieuze titel 'Location of the Year 2024’ in ontvangst nemen.
15/04/25
Exclusief voor leden
Unseen verhuist naar NDSM
Voor de editie van september 2025 verhuist kunstbeurs Unseen naar een nieuwe locatie: de NDSM Loods....

||| Agenda |||

27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...
27/06/25
27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...