Je auto delen op weg naar het festival
App maakt vervoer naar festival minder belastend
Een app om die halflege auto op weg naar een festival of evenement te vullen, dat is de gedachte van Marvin Pupping. Dat werd Slinger Match. "We werken inmiddels samen met de KNVB, FC Twente, de Johan Cruyff ArenA, de Ziggo Dome, Lowlands, Down The Rabbit Hole, Vrienden van Amstel Live en MOJO.”
"De volgende stap is om een beweging op gang te brengen die samen rijden een logische keuze maakt.” Een gedragsverandering die makkelijk lijkt maar het niet is. De motivatie voor deze duurzame keuze lijkt heel logisch. De stoelen in de auto’s van bezoekers zijn slechts voor 50% gevuld. Dat is ook grote organisaties niet ontgaan. Zij zetten stappen om te verduurzamen, maar op het rijden van auto’s hebben ze nooit echt grip gehad. Slinger Match helpt bezoekers om elkaar te vinden en te ervaren hoe leuk en logisch het is om bij elkaar in de auto te stappen. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: app, evenement, vervoer, duurzaamheid
|
|
01/12/22
Dat de toeristische sector voor een enorme verduurzamingsopgave staat moge inmiddels duidelijk zijn ...
|
12/07/22
Minstens sinds de start van de pandemie maar zeker sinds het ingaan van de versoepelingen is de zoge...
|
31/03/22
Aan het begin van de Coronacrisis leek er veel draagvlak te zijn voor misschien wel fundamentele ver...
|
15/12/21
Het is alweer ruim anderhalf jaar geleden dat het Corona virus het land, en daarmee ook de reisbranc...
|
25/11/21
Jos Vranken en Martin Cnossen nodigen de sector uit om een duurzame versnelling in te zetten.
|
|
21/03/23
Om de doelen van het Klimaatakkoord van Parijs te halen moet de uitstoot van broeikasgassen onmiddellijk verminderen. Dat is de ongemakkelijke boodschap van het klimaatrapport van het IPCC.
|
16/03/23
We hadden een mooie online uitzending over toeristische ontwikkelingen in de regio en de stapsteen naar het Trendcongres Toerisme en Vrijetijd van 2023 op 20 april.
|
14/03/23
Het Nederlandse kabinet gaat met de huidige maatregelen de klimaatdoelen niet halen. Dat blijk uit het Interdepartementaal Beleidsonderzoek Klimaat dat het kabinet door een kennisconsortium heeft laten uitvoeren. Er is aanvullend beleid nodig dat is gericht op vraagreductie en de vervanging van fossiele energie door schone energiebronnen. Dat raakt ook de luchtvaart.
|
10/03/23
Veel grote en middelgrote bedrijven in Europa zijn nog lang niet klaar voor de Europese richtlijn die hen verplicht vanaf 2024 of 2025 te rapporteren over hun impact op mens en milieu, de zogeheten Corporate Sustainability Reporting Directive (CSRD).
|
07/03/23
Een app om die halflege auto op weg naar een festival of evenement te vullen, dat is de gedachte van Marvin Pupping. Dat werd Slinger Match.
|
01/03/23
De provincie Noord-Holland verstrekt een ton aan subsidie voor vitale vakantieparken. ‘Omdat ondernemers niet altijd in staat zijn een verduurzamingsslag te maken’. Hoe kan het wel? Op 16 maart zie je dat in de 2e LOTM uitzending.
|
28/02/23
Het watersportseizoen 2023 start dit jaar met veel aandacht voor duurzaamheid. Van 1 tot en met 7 april wordt voor de eerste keer de ‘Week van de Duurzame Waterrecreatie’ georganiseerd. Tijdens deze actieweek zal er iedere dag aandacht voor een specifiek duurzaam thema op het gebied van waterrecreatie zijn.
|
27/02/23
De grote fietsroute EuroVelo 5 van Engeland, België, Luxemburg, Duitsland tot aan Rome is volop in ontwikkeling. Afgelopen vrijdag won het Belgische deel de prijs voor fietsroute van 2023. Maar hoe loopt die route? En bij de Belgen is er vaak tweestrijd tussen Vlaanderen en Wallonië maar deze fietsroute loopt slingerend door beide delen.
|
|