Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 23-06-2022
Auteur: Marc Gerlings

ZKA en Seinpost treden naar buiten als één merk: Ginder

ZKA en Seinpost treden naar buiten als één merk: Ginder

De afgelopen tien jaar waren ze ‘achter de schermen’ eigenlijk al één organisatie, bureau ZKA en Seinpost. Nu worden de expertises van de twee gespecialiseerde bureaus officieel gebundeld tot één merk. 

Ruimtelijke economie en vrijetijdseconomie zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Daarom volgt nu de logische stap om ook als één bureau naar buiten te treden. Zo halen ZKA, specialist in vrijetijdseconomie en Seinpost, specialist in ruimtelijke economie, nog meer uit het gecombineerde merk. Ook ZKA Strategy en ZKA FrY vallen onder het nieuwe merk Ginder.  

De gezamenlijke kennis en ervaring zorgt in de toekomst voor een integraal en innovatief advies. Zodat gewerkt blijft worden aan het creëren van aantrekkelijke gebieden. Het bureau blijft actief binnen dezelfde thema’s en sectoren als voorheen.

Merlijn Pietersma, adviseur bij Ginder (voorheen ZKA): "De komende jaren worden lef, duidelijke keuzes en beweging gevraagd op tal van vlakken in onze samenleving. Bijvoorbeeld in de ruimtelijke economie en in de vrijetijdssector. Wij zeggen dan ook niet voor niets: Ginder komt het tot leven. Wij willen ondernemers en overheden nog krachtiger helpen om de toekomst tot leven te wekken door onze teams samen te voegen en onder één merk door te gaan.”

Hun nieuwe website is www.wijzijnginder.nl 


CELTH



||| Nieuws |||

14/07/25
Ludieke campage van Twente Marketing: De Tukker Test
Deze zomer worden inwoners en bezoekers van Twente uitgedaagd om hun innerlijke Tukker te ontdekken. Met de ludieke campagne houdt Twente Marketing mensen letterlijk en figuurlijk een spiegel voor met als centrale vraag ‘Hoeveel % Tukker zit er in jou?’. Op basis van een paar vragen krijg je ook een tip voor Twents vrijetijdsaanbod dat bij je past.
10/07/25
RBT Heuvelrug & Vallei heeft veel bereikt in 2024 maar ook uitdagingen in jubileumjaar
Het Regionaal Bureau voor Toerisme Heuvelrug & Vallei heeft een prima 2024 achter de rug. Dat blijkt uit het onlangs gepubliceerde jaarverslag.
08/07/25
Exclusief voor leden
Minor Hotels sleutelt aan B2B platformen
Minor Hotels (560 hotels wereldwijd) zet een stap binnen de B2B-strategie met de lancering van Minor...
02/07/25
Exclusief voor leden
Versnelling gebruik AI
Van chatbots en sociale media campagnes tot en met werkprocessen in de horeca, AI is niet meer weg te denken uit de sector leisure. Het gebruik van AI maakt een versnelling mee in onze maatschappij.
30/06/25
Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar
De Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar en de organisatie pakt uit met een kleurrijk randprogramma en een gereduceerd tarief; kinderen t/m 16 jaar fietsen zelfs gratis mee.
30/06/25
Exclusief voor leden
Beeld & Geluid veel te klein voor game event
De kaartverkoop voor game-event Next Level Heroes op zondag 6 juli verloopt zo voorspoedig dat het evenement verhuist naar een grotere locatie.
25/06/25
Exclusief voor leden
Jaarbeurs geeft opdracht branding en campagnes aan Van Straaten
Koninklijke Jaarbeurs heeft Van Straaten per 1 juli 2025 benoemd tot preferred supplier voor alle eventbranding en media-exposure op en rondom het Jaarbeursterrein.
24/06/25
Exclusief voor leden
Pathé ombouw in Vlissingen maar Terneuzen wordt gesloten
Pathé zet de volgende stap in Zeeland: vanaf donderdag 26 juni verandert CineCity in Pathé Vlissingen. Terneuzen krijgt niet genoeg bezoekers en daarom wordt CineCity Terneuzen gesloten.