Geplaatst op: 03-11-2020

Taxeren moet je aan een expert overlaten

Partner van magazine R&T

Taxeren moet je aan een expert overlaten
Een recreatiebedrijf is complex, met vele functies. Taxatie vraagt dan ook vakkennis. Foto: Maas

In de 40 jaren dat Maas recreatie bedrijfsmakelaardij actief is in het taxeren van recreatie- en watersportbedrijven, is er veel veranderd in taxatieland. Taxaties en de taxateurs dienen in meerdere mate te voldoen aan allerlei wettelijke eisen alsmede aan voorwaarden van de banken. De taxatie van een recreatief bedrijf verdient een expert.

Medio 2015 is het Nederlands Register voor Vastgoed Taxateurs opgericht, kort gezegd NRVT. NRVT is in het leven geroepen voor de registratie, het toezicht en de educatie van de taxateurs. Daarnaast is er een NRVT tuchtcollege die over klachten kan oordelen. Als toonaangevend taxatiebureau zijn de taxateurs van Maas aangesloten bij de NRVT en zijn uiteraard meegegaan in die professionalisering. Daarnaast worden de taxatierapporten van Maas geaccepteerd door alle grote banken en financiers. Er zijn zelfs banken die bij voorkeur Maas recreatie bedrijfsmakelaardij accepteren als taxateur. De jarenlange ervaring en de grondige manier van werken liggen daaraan ten grondslag. De taxatie van recreatiebedrijven is een specialisme. De uitgebreide kennis van vastgoed en de ontwikkelingen in de sector leiden tot kwalitatieve taxaties. De taxatie met alle onderdelen van een recreatief bedrijf leidt tot vertrouwen bij verkopende en kopende partij en de financiers. 


Bijzondere panden, kansen van locaties, laat taxaties over aan een expert. Foto: Maas recreatie bedrijfsmakelaardij.

Ga voor kwaliteit

Een taxatie is meer dan de vaststelling van een waarde. Banken en financiers zijn ook meegegaan in de professionaliseringsslag en dienen ook aan van allerlei eisen te voldoen. Een grondig en goed taxatierapport helpt de banken en de financiers bij het doorgronden van de casus en de financieringsaanvraag. De financieringsbeslissing wordt sneller en gefundeerder genomen met een grondig en goed taxatierapport. 

Taxatie nodig?

We zijn u graag van dienst! www.maasrbm.nl
Maas heeft vestigingen in Den Bosch (+31(0) 73 640 88 88)
en in Huizen (+31(0) 35 623 62 12).
Trefwoorden: makelaar, recreatie, taxatie

CELTH



||| Nieuws |||

23/06/26
Exclusief voor leden
Doopceremonie Mein Schiff Flow
Begeleid door een spectaculaire show en een zorgvuldig geënsceneerde ceremonie werd het tweede TUI-schip in de InTUition-klasse de Mein Schiff Flow officieel verwelkomd in de Mein Schiff-vloot.
22/06/26
Exclusief voor leden
Toverland introduceert zomerpas
Attractiepark Toverland introduceert deze zomer een nieuwe abonnementsvorm: de Summer Pass. Dit tijdelijke abonnement is geldig van 1 juli tot en met 30 september 2026 en in deze periode kunnen Summer Pass-houders Toverland zo vaak bezoeken als ze zelf willen.
22/06/26
Exploitant voor kasteel Hof ter Linden
Na een oproep en selectieprocedure vonden Stichting Kempens Landschap en lokaal bestuur Edegem een exploitant voor Vlaamse kasteel Hof Ter Linden.
22/06/26
Overheid legt scenario op tafel tegen stroomtekort
Om ervoor te zorgen dat er ook op de langere termijn voldoende elektriciteit is, kiest het kabinet voor de invoering van een zogenaamd marktbreed capaciteitsmechanisme.
19/06/26
Transavia breidt fors uit naar Kaapverdië
De luchtvaartmaatschappij Transavia voegt Praia, de hoofdstad van Kaapverdië op het eiland Santiago, toe aan haar netwerk en verdubbelt tegelijkertijd de capaciteit naar het eiland Sal.
19/06/26
Exclusief voor leden
Reisverzekering via ChatGPT
HelloSafe, een digitale reisverzekeringsmakelaar, wordt de eerste speler ter wereld die een native reisverzekeringsapp in ChatGPT aanbiedt.
19/06/26
Exclusief voor leden
Mecanoo ontwerpt nieuw cultuurgebouw Facet in Emmen
Het architectenbureau Mecanoo uit Delft ontwerpt het nieuwe gebouw van Facet aan het Mondriaanplein in Emmen. De gemeente Emmen en Facet hebben Mecanoo geselecteerd voor de verbouwing van het markante cultuurgebouw.
18/06/26
Exclusief voor leden
Rover kiest met jonge directeur voor nieuwe koers
Daan Zieren wordt de nieuwe directeur van Reizigersvereniging Rover. Zieren, momenteel voorzitter van de Jonge Klimaatbeweging, treedt hiermee per 1 juli in de voetsporen van Freek Bos.

||| Agenda |||

23/06/26
23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
25/06/26
25/06/26 t/m 25-06-26: HR-meeting Reiswerk
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
26/06/26
26/06/26 t/m 26-06-26: Congres Vitale Vakantieparken Overijssel
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...