Watersport moet zichzelf opnieuw uitvinden
Interview met Rob Vrolijks over de toekomst van de watersport
Rob Vrolijks viert dit jaar 25 jarig jubileum als adviseur in recreatie en toerisme. In die jaren heeft hij zich steeds meer toegelegd op de waterrecreatie en werd zo betrokken bij honderden watersportprojecten. Rob heeft een uitgesproken mening over de toekomst van de watersport die hij graag met onze lezers wil delen. We spreken af op het kantoor van Vrolijks in Breda. En die Brabantse stad op de hoge zandgrond is, met alleen een klein plaatselijk riviertje, best wel een rare locatie voor een adviesbureau ...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: watersport, toekomstvisie
|
|
03/01/21
2020 was een bijzonder jaar. Getekend door de start van een pandemie, met stille Amsterdamse grachte...
|
13/01/20
Met veel bombarie trokken boeren op 4 oktober naar De Haag om te protesteren. Aanleiding voor dit pr...
|
14/11/19
Column van Menno Stokman (CELTH) over de nieuwe rol van de gastvrijheidsindustrie
|
19/12/18
Menno Stokman van CELTH ziet dat toerisme in een transitie zit en stelt dat we naar een nieuw ecosysteem moeten.
|
04/06/18
Het vertrouwen
komt weer terug. Bezoekers- en verkoopcijfers stijgen. Het
consumentenvertrouwen ...
|
|
24/12/20
De vrijetijdssector heeft een ongekend jaar achter de rug. De COVID-19-pandemie is na de Tweede Wereldoorlog de meest ingrijpende gebeurtenis die we met z’n allen meemaken. Een jaar met vrijheidsbeperkingen, naasten die we niet konden zien of ons zijn ontvallen, ongelofelijk veel psychisch en medisch leed, maar ook hoop, veerkracht en saamhorigheid.
|
16/12/20
Melise Rikels, studente Tourism Management van NHL Stenden Hogeschool in Leeuwarden, heeft op vrijdag 11 december de TUI-CELTH Sustainable Tourism Thesis Award 2020 gewonnen. Deze award wordt ieder jaar uitgereikt aan de student met de beste scriptie van Nederland over duurzaam toerisme.
|
16/11/20
In opdracht van Gastvrij Nederland en de daarbij aangesloten branches onderzoekt het Centre of Expertise Leisure, Tourism and Hospitality (CELTH) de maatschappelijke waarde van onze sector. Hoe groot is deze waarde, hoe komt deze tot stand en hoe kunnen we de waarde verder vergroten?
|
27/07/20
Het Data & Development Lab heeft een mooi overzicht gemaakt van lopende projecten.
|
27/05/20
CELTH organiseert samen met UNWTO, Saxion, NHL Stenden, HZ en BUas de eerste editie van de UNWTO Students’ League in Nederland voor derde- of vierdejaarsstudenten van leisure, toerisme en hospitality opleidingen. De studenten gaan aan de slag aan een case rond de COVID-19-crisis.
|
30/04/20
Op welke wijze en hoe snel kan de vrijetijdssector zich na de crisis herstellen? CELTH verkent daarvoor vier scenario's.
|
13/03/20
CELTH gaat samen met het Indonesische DEL Institute of Technology een Living Lab op Noord-Sumatra starten. Daartoe is in aanwezigheid van Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima een intentieverklaring geteken
|
28/11/19
Een video met in vier minuten de 50 opvallendste trends uit het Trendrapport.
|
|