Geplaatst op: 09-07-2025
Auteur: Redactie
NRIT

CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress

CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress

Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.

Het programma is veelzijdig en interactief. Bezoekers kunnen rekenen op een keynote van Yvonne Nassar, directeur van NBTC, die toerisme positioneert als krachtig instrument voor maatschappelijke ontwikkeling. Daarnaast presenteert CELTH een innovatieve sessie in silent disco-stijl over bewonersprofijt – een actueel thema in de sector.

De dag biedt volop ruimte voor co-creatie en inspiratie. In tien creative labs en vier interactieve workshops gaan deelnemers aan de slag met thema’s als klimaatadaptatie, placemaking, sociale innovatie en het terugdringen van single-use plastics. De creatieve change-club Brain Fuel zorgt voor energie en vernieuwing met concepten als de Human Likert Scale en Context Switchen.

’s Middags kunnen deelnemers kiezen uit diverse on- en off-campus tours. Zo zijn er bezoeken aan onder meer de Blind Walls Gallery, Algorithmic Perfumery en Breda Robotics, of aan de innovatieve labs van Breda University of Applied Sciences.

De CELTH Industry Day is onderdeel van het World Leisure Congress, dat van 25 t/m 28 augustus plaatsvindt in Breda. Het is voor het eerst dat dit internationale congres in Nederland wordt georganiseerd.

Meer informatie en aanmelden via www.celth.nl/celth-industry-day. Met de kortingscode CELTHID betalen deelnemers slechts €120 in plaats van €195.

Trefwoorden: toerisme, leisure, horeca, congressen, beleid, onderzoek, celth

CELTH



||| Nieuws |||

01/10/25
ENTER2026: Waar digitale innovatie en toerisme samenkomen
Van 27 tot 30 januari 2026 vindt op de campus van Breda University of Applied Sciences het jaarlijkse ENTER congres plaats, hét internationale congres voor e-tourism en digitalisering in leisure, toerisme en hospitality.
09/07/25
CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress
Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.
18/06/25
Zandvoort lanceert vernieuwde toeristische website met directe boekingsoptie
Zandvoort zet een grote stap vooruit in het toerisme met de lancering van een vernieuwde, drietalige website: VisitZandvoort.nl, VisitZandvoort.de en VisitZandvoort.com. . De website heeft een moderne, organische uitstraling en is nu gebruiksvriendelijker en rijker aan regionale content.
02/06/25
HZ Kenniscentrum zoekt onderzoeker toerisme
HZ Kenniscentrum Kusttoerisme is dé kennispartner van de Zeeuwse vrijetijdssector zoekt een onderzoeker toerisme.
21/05/25
Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
13/05/25
Regionale toerismedata nog niet betrouwbaar genoeg voor lokaal beleid
Betrouwbare data op regionaal en lokaal niveau over het aantal gasten en overnachtingen is essentieel voor effectieve beleidsvorming in de toeristische en recreatieve sector. Uit een verkenning blijkt dat het lastiger is dan verwacht om op gemeentelijk niveau betrouwbare cijfers te genereren met de huidige methode.
10/04/25
Wegwijzer voor het meten van bewonersprofijt gepresenteerd
Vandaag is tijdens een LDA-Kennissessie de ‘Wegwijzer voor het meten van bewonersprofijt’ gepresenteerd. Deze wegwijzer biedt een overzicht van zowel voor de hand liggende als innovatieve methoden om bewonersprofijt te meten.
03/03/25
Artikelen Capita Selecta uit Trendrapport online
Alle artikelen in het hoofdstuk Capita Selecta van het nieuwste Trendrapport staan online. Mede dankzij partners CELTH en NBTC vrij toegankelijk.