Geplaatst op: 17-10-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Fletcher Hotels zet de teller op 100

Honderdste Fletcher hotel in Nederland is een feit!

Fletcher Hotels zet de teller op 100

Met de bouw van een volledig nieuw hotel in het Zeeuwse Burgh Haamstede, zet Fletcher Hotels de teller op 100 hotels in Nederland. Dit is in Nederland uitzonderlijk, nog niet eerder is er een hotelketen geweest met zoveel ‘unieke’ hotels onder dezelfde vlag en volledig in eigendom. Voor Fletcher Hotels is dit een absoluut record jaar, en de groei zet zich de komende jaren onverminderd voort.


Dat de groei er bij Fletcher Hotels goed in zit, dat was inmiddels wel duidelijk. Het afgelopen boekjaar is de hotelketen gegroeid van 87 unieke hotels naar 99 hotels, een groei van 14%. In het eerste kwartaal van 2019 nam Fletcher Hotels onder andere hotels over van de ketens: Bilderberg Hotels, Golden Tulip en City Resort Hotels, welke inmiddels succesvol draaien onder de Fletcher vlag. Met deze overnames is het aantal hotelkamers alleen al dit boekjaar, van 5000 naar ruim 6000 is gegaan, een groei van 20%. Naast het aantal hotels groeit ook het aantal restaurants in een vloeiende stijgende lijn. Zo zijn er recentelijk nog twee nieuwe Bar Bistro DuCo restaurants geopend in Leeuwarden en Oss en worden er nog een aantal nieuwe restaurants verwacht in 2020.


Een volledig nieuwe nummer 100

Begin dit jaar kondigde Fletcher Hotels de zoektocht naar het honderdste hotel aan. "Op onze oproep richting alle hoteliers in Nederland zijn veel reacties binnengekomen, meer dan we hadden verwacht. Dat betekent dat Fletcher Hotels als een goede en interessante speler wordt gezien in de branche. Met meerdere partijen die zich hebben gemeld na de oproep, zijn we interessante gesprekken aangegaan.” vertelt Rob Hermans – CEO Fletcher Hotels 


"Naast 99 hotels operationeel kunnen we inmiddels laten weten dat, met de start van de bouw in Burgh-Haamstede, de teller officieel op 100 kan worden gezet. We verwachten het hotel al in het 2e kwartaal van 2020 te kunnen openen. Het nieuwe strandhotel op een prachtige locatie in Zeeland, zal beschikken over 70 luxe hotelkamers die van alle gemakken zijn voorzien. Er wordt gebouwd aan een luxueuze BLUE wellnesscenter inclusief fitness faciliteiten, en er zal een nieuw restaurant Bar Bistro DuCo geopend worden met een royaal terras.”


100 hotels voor 25,- per persoon incl. ontbijt!

Het honderdste hotel geeft alle reden tot een feestje, waar Fletcher Hotels niet mee zal wachten tot de officiële opening van het nieuwe hotel. Omdat Fletcher Hotels deze mijlpaal heeft bereikt, wordt er een actie uitgezet. In samenwerking met Radio 538 is Fletcher Hotels vanaf maandag 28 oktober a.s. een week lang te horen, inclusief een door Fletcher beschikbaar gesteld prijzenpakket in de ochtendshow van Frank Dane. 

Voor iedereen die zelf wil ervaren hoe het is om in een Fletcher hotel te verblijven kan er gebruik gemaakt worden van de 25 euro actie, waarbij je voor slechts 25 euro per persoon overnacht inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, in een Fletcher hotel naar keuze.

Trefwoorden: Hotelketen, nieuw hotel, 100ste hotel

CELTH



||| Nieuws |||

29/01/26
Exclusief voor leden
Hoogste punt bereikt uitbreiding terminal Eindhoven Airport
Met het leggen van een houten dakligger door bouwopzichter Ruud Hendriks van Eindhoven Airport en uitvoerder Perry van der Wijst van Heijmans werd vandaag officieel het hoogste punt van de uitbreiding van de terminal van Eindhoven Airport bereikt.
29/01/26
Exclusief voor leden
Drie raden kijken kritisch naar leefomgeving en gezondheid
De Raad voor de leefomgeving en infrastructuur (Rli), de Raad voor het Openbaar Bestuur (ROB) en de Raad voor de Volksgezondheid & Samenleving (RVS) starten gezamenlijk een nieuw adviestraject als vervolg op het advies ‘Elke regio telt!’ uit 2023. De combinatie leefomgeving en gezondheid wordt doorgelicht en daarmee raakt het recreatie in de buurt.
28/01/26
Caroline Bremner versterkt het team van Travel Foundation
Travel Foundation stelt Caroline Bremner aan als Data Insights Specialist. Ze brengt bijna 30 jaar ervaring in reisonderzoek en strategische toekomstverkenning in toerisme met zich mee.
28/01/26
Exclusief voor leden
Arriva verandert managementstructuur
Per 1 februari 2026 vindt er een wijziging plaats in de directie van Arriva Nederland. Anne Hettinga zal per 1 februari na ruim 25 jaar, waarvan bijna 20 jaar als CEO, zijn functie bij Arriva Nederland neerleggen. Hij verlaat Arriva echter niet, hij blijft lid van de Executive Board van Arriva Group. Het Nederlandse management gaat over naar de Arriva Group.
28/01/26
De smaak van gastvrijheid: hoe culinaire ervaringen het toerisme veranderen
Vroeger was een vakantie geslaagd als je de belangrijkste bezienswaardigheden had gezien. Tegenwoordig zoeken reizigers en recreanten naar iets meer: een complete beleving. En wat is een meer fundamenteel onderdeel van een beleving dan eten? De culinaire ervaring is geëvolueerd van een noodzakelijkheid tot een van de belangrijkste pijlers van modern toerisme. Voor professionals in de sector is het niet langer een vraag óf je aandacht besteedt aan eten, maar hóé je het inzet om onvergetelijke herinneringen te creëren.
27/01/26
Sven Versteeg nachtburgemeester van Nederland
Tijdens het Horecava-nieuwjaarsfeest ‘MOOI! 2026’, is Sven Versteeg uitgeroepen tot Nachtburgemeester van Nederland 2026.
27/01/26
Martijn Smeenge is BUas Docent van het Jaar 2025-2026
Martijn Smeenge van de Academie voor Toerisme is uitgeroepen tot BUas Docent van het Jaar 2025-2026. Voor het derde achtereenvolgende jaar won Smeenge ook de titel Toerisme Docent van het Jaar, met het hoogste aantal studentenstemmen.
27/01/26
Hof van Saksen haalt weer meerdere awards binnen
Op dinsdag 27 januari zijn de winnaars van de Parkvakanties Awards 2026 bekendgemaakt. De bezoekers van vakantieplatform Parkvakanties stemden de afgelopen weken ruim 8.000 keer op hun favoriete vakantieparken. De meeste prijzen gingen naar Landal parken en resort Hof van Saksen.

||| Agenda |||

12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...