Geplaatst op: 17-10-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Fletcher Hotels zet de teller op 100

Honderdste Fletcher hotel in Nederland is een feit!

Fletcher Hotels zet de teller op 100

Met de bouw van een volledig nieuw hotel in het Zeeuwse Burgh Haamstede, zet Fletcher Hotels de teller op 100 hotels in Nederland. Dit is in Nederland uitzonderlijk, nog niet eerder is er een hotelketen geweest met zoveel ‘unieke’ hotels onder dezelfde vlag en volledig in eigendom. Voor Fletcher Hotels is dit een absoluut record jaar, en de groei zet zich de komende jaren onverminderd voort.


Dat de groei er bij Fletcher Hotels goed in zit, dat was inmiddels wel duidelijk. Het afgelopen boekjaar is de hotelketen gegroeid van 87 unieke hotels naar 99 hotels, een groei van 14%. In het eerste kwartaal van 2019 nam Fletcher Hotels onder andere hotels over van de ketens: Bilderberg Hotels, Golden Tulip en City Resort Hotels, welke inmiddels succesvol draaien onder de Fletcher vlag. Met deze overnames is het aantal hotelkamers alleen al dit boekjaar, van 5000 naar ruim 6000 is gegaan, een groei van 20%. Naast het aantal hotels groeit ook het aantal restaurants in een vloeiende stijgende lijn. Zo zijn er recentelijk nog twee nieuwe Bar Bistro DuCo restaurants geopend in Leeuwarden en Oss en worden er nog een aantal nieuwe restaurants verwacht in 2020.


Een volledig nieuwe nummer 100

Begin dit jaar kondigde Fletcher Hotels de zoektocht naar het honderdste hotel aan. "Op onze oproep richting alle hoteliers in Nederland zijn veel reacties binnengekomen, meer dan we hadden verwacht. Dat betekent dat Fletcher Hotels als een goede en interessante speler wordt gezien in de branche. Met meerdere partijen die zich hebben gemeld na de oproep, zijn we interessante gesprekken aangegaan.” vertelt Rob Hermans – CEO Fletcher Hotels 


"Naast 99 hotels operationeel kunnen we inmiddels laten weten dat, met de start van de bouw in Burgh-Haamstede, de teller officieel op 100 kan worden gezet. We verwachten het hotel al in het 2e kwartaal van 2020 te kunnen openen. Het nieuwe strandhotel op een prachtige locatie in Zeeland, zal beschikken over 70 luxe hotelkamers die van alle gemakken zijn voorzien. Er wordt gebouwd aan een luxueuze BLUE wellnesscenter inclusief fitness faciliteiten, en er zal een nieuw restaurant Bar Bistro DuCo geopend worden met een royaal terras.”


100 hotels voor 25,- per persoon incl. ontbijt!

Het honderdste hotel geeft alle reden tot een feestje, waar Fletcher Hotels niet mee zal wachten tot de officiële opening van het nieuwe hotel. Omdat Fletcher Hotels deze mijlpaal heeft bereikt, wordt er een actie uitgezet. In samenwerking met Radio 538 is Fletcher Hotels vanaf maandag 28 oktober a.s. een week lang te horen, inclusief een door Fletcher beschikbaar gesteld prijzenpakket in de ochtendshow van Frank Dane. 

Voor iedereen die zelf wil ervaren hoe het is om in een Fletcher hotel te verblijven kan er gebruik gemaakt worden van de 25 euro actie, waarbij je voor slechts 25 euro per persoon overnacht inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, in een Fletcher hotel naar keuze.

Trefwoorden: Hotelketen, nieuw hotel, 100ste hotel

CELTH



||| Nieuws |||

13/01/26
Bonnie wint door slimme customer journey verbindingen
Horecava Innovation Award 2026 gaat naar Bonnie. De prijs bekroont een innovatie die horecaondernemers helpt om slimmer, efficiënter en gastgerichter te werken, precies waar de sector nu behoefte aan heeft. Bonnie automatiseert telefoontjes, reserveringen en veelgestelde vragen, zodat restaurants geen omzet mislopen en teams zich kunnen richten op gasten.
13/01/26
20 vakantieparken worden mogelijk woonwijk
Van 56 Nederlandse vakantieparken is in de afgelopen 10 jaar besloten dat ze niet meer geschikt zijn voor toerisme. Dat blijkt uit een rondgang van programma Pointer (KRO-NCRV) langs de provincies. Op deze parken is vaak sprake van permanente bewoning: mensen die het hele jaar door in hun vakantiehuis wonen. Daarom zijn deze parken door de gemeente officieel getransformeerd naar een woonwijk en in enkele gevallen een zorgcentrum of natuurgebied.
12/01/26
Kopenhagen wordt belangrijker voor Emirates
Emirates zet de vernieuwing van de vloot voort en blijft gemoderniseerde Boeing 777- en nieuwe A350-toestellen inzetten op belangrijke bestemmingen in Europa, Noord-Amerika, Azië, het Midden-Oosten, Afrika en Australië. Extra vluchten en capaciteit naar vooral Kopenhagen, Phuket en Kaapstad.
12/01/26
Eindhoven Airport beleeft met 2025 een recordjaar
Eindhoven Airport verwelkomde in 2025 met 6.956.486 passagiers een recordaantal passagiers (vertrekkend en aankomend opgeteld). In 2023 (het voorlaatste recordjaar) lag het aantal passagiers op 6.814.214 miljoen passagiers (2024: 6.798.982).
12/01/26
Lancering Future Friendly Fund voor de luchtvaart
Tijdens de Travel Trade Days op de Vakantiebeurs werd een wereldprimeur gepresenteerd: het Future Friendly Fund. Voor het eerst kunnen reizigers vrijwillig de ‘echte prijs’ van hun vliegticket betalen – inclusief de verborgen kosten voor klimaat en natuur. Met de bijdrage financiert het fonds projecten voor een duurzame luchtvaart. Het Future Friendly Fonds is een initiatief van reisorganisatie Better Places.
12/01/26
Sandaya kiest voor Maxxton: volledige uitrol van cloud-PMS in Europa
Sandaya, een toonaangevende speler in outdoor hospitality, zet een grote stap in zijn digitale transformatie. Het bedrijf rolt het cloud-PMS van Maxxton uit over al zijn 68 vestigingen in Frankrijk, Spanje, Italië en België. De migratie, gestart op 12 november 2025, markeert een nieuwe mijlpaal in de groeistrategie van de groep.
12/01/26
Turkije populairste stijger bij Nederlandse vroegboekers voor 2026
Turkije wint snel terrein onder Nederlandse vakantiegangers die vroeg boeken. Uit cijfers van dé VakantieDiscounter blijkt dat het land inmiddels goed is voor zo’n 13 procent van alle vroeg geboekte vakanties voor 2026. Daarmee verdringt Turkije traditionele toppers als Spanje en Griekenland, die licht terrein verliezen.
12/01/26
GaiaZOO viert recordjaar met meer dan 500.000 bezoekers
GaiaZOO heeft 2025 afgesloten met een feestelijke mijlpaal: voor het eerst in haar geschiedenis verwelkomde de Zuid-Limburgse dierentuin meer dan een half miljoen bezoekers. In totaal bezochten 502.184 mensen het park, precies in het jaar waarin GaiaZOO haar 20-jarig jubileum vierde.

||| Agenda |||

27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...