Geplaatst op: 05-02-2018
Auteur: Redactie
NRIT Media

Ludieke Valentijnsacties in reiswereld

Ludieke Valentijnsacties in reiswereld
Bron: Pixabay
De Valentijnkoorts is ook overgeslagen op organisaties in de reiswereld. EasyJet en D-reizen organiseren ludieke Valentijnsacties.


Easyjet lanceert een gedichtenwedstrijd waarbij passagiers worden uitgedaagd te schrijven op de achterkant van de zakjes die in iedere stoelzak aan boord zitten. D-reizen daagt mensen uit om op de site van D-reizen aan te geven "met wie zou jij eenBUSschuitje willen eten en waarom”.


Love Sick gedichtenwedstrijd op papieren zakjes aan boord van Easyjet

Love Sick van easyJet is de eerste wereldwijde gedichtenwedstrijd aan boord van een vliegtuig. De luchtvaartmaatschappij wil een glimlach toveren op de gezichten van degenen die zich bevinden in een lange afstandsrelatie. Volgens easyJet heeft 29% van haar frequent flyers een lange afstandsrelatie. Dit betekent dat er naar schatting zo’n 250.000 stellen naar elkaar zullen vliegen voor de romantische feestdag.


Deelnemers moeten hun gedicht schrijven op de achterkant van het zakje en hun creaties delen op twitter en instagram door de volgende tags te gebruiken @easyJet en #LoveSickSonnets. Gedichten kunnen zowel in het Nederlands als in het Engels worden ingestuurd. De inzendingen worden beoordeeld door schrijfster Daisy Goodwin. De prijzen zijn vluchten winnen binnen het easyJet netwerk. De wedstrijd start op 1 februari en loopt tot het einde van de maand.


BUSschuitje eten in Parijs met D-reizen

D-reizen roept samen met De Jong Intra Vakanties mensen op hun geliefde, vriendin, broer, zus of knappe buurman uit te nodigen voor een geheel verzorgd weekend voor twee personen naar de stad van de liefde. "Geef aan met wie jij wel een BUSschuitje zou willen eten in Parijs en waarom met deze persoon. Wie weet ben jij één van de gelukkige winnaars en geniet jij samen met jouw Valentijn van de romantische highlights van Parijs”, schrijft D-reizen in haar oproep.


Voor de 10 meest romantische, grappige of ontroerende inzendingen heeft D-reizen op 23 februari twee plekjes gereserveerd in de Lovebus naar Parijs waarna een geheel verzorgd programma volgt. Deze actie loopt van vrijdag 2 tot en met zondag 11 februari 2018. De winnaars worden op Valentijnsdag zelf - woensdag 14 februari - bekendgemaakt en krijgen hierover persoonlijk bericht.

Trefwoorden: acties, marketing, luchtvaart, reisbranche, valentijn

CELTH



||| Nieuws |||

26/05/26
Waarom personeelsplanning de stille groeirem is in horeca en hospitality
De gast merkt het vaak als eerste. Een rij bij de receptie. Een terras waar lege tafels staan, terwijl niemand ze kan bedienen. Een kamer die later klaar is dan beloofd. Een medewerker die zichtbaar van hot naar her rent.
26/05/26
Buitenruimten met elkaar verbinden
Zodra de eerste zonnige dagen er zijn, verschuift het leven vanzelf weer naar buiten. Herkenbaar bij vakantieparken. Een coating kan ervoor zorgen dat buitenruimtes op elkaar aansluiten, van trap naar buiten tot aan de rand van het zwembad.
26/05/26
Toolkit voor veilige vakantieparken
Vakantieparken zijn kwetsbaar voor criminele inmenging. Daarom is het platform Gastvrij Veilig gelan...
26/05/26
Recreatieve projectontwikkelingen: masterclass voor gemeenten
Recreatieve ontwikkelingen vragen om betere afwegingen: nieuwe masterclass voor gemeenten. Onder leiding van specialisten Merlijn Pietersma, Han Verheijden en Wander Groot.
22/05/26
Exclusief voor leden
Nederlands toerisme in de min
Er waren en zijn veel zorgen over het Nederlands verblijfstoerisme na de btw-verhoging begin dit jaar. Raken we veel toeristen kwijt die hun vakantieheil in het buitenland zoeken? Signalen uit de markt wijzen op een voorzichtige consument en bedrijven die een beentje bij moeten zetten om goede bezettingen te realiseren. Maar hoe gaat het nu werkelijk? Dat gaan we bij NRIT volgen aan de hand van cijfers van het CBS.
22/05/26
Shofshell actie in Den Haag
BlowUp Jubilee gaat vandaag feestelijk van start in de Haagse binnenstad, maar er is één kunstwerk dat zich dit jaar niet laat vastpinnen op een enkele locatie. Dat leidt tot een prijsvraag via Instagram.
22/05/26
Leiden opent centraal evenementenloket
Leiden heeft sinds 12 mei een centraal aanspreekpunt voor evenementorganisatoren: het Evenementenloket Leiden.
22/05/26
Reisapp Polarsteps wint Koning Willem 1 prijs
Een Nederlandse reisapp met wereldwijd succes, de enige producent van elektrische mobiele torenkranen ter wereld en een rolmodel in duurzame landbouw, zij wonnen de Koning Willem I Prijs 2026.

||| Agenda |||

28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
08/06/26
08/06/26 t/m 08-06-26: Recreatieve projectontwikkelingen: masterclass voor gemeenten
Recreatieve ontwikkelingen vragen om betere afwegingen: nieuwe masterclass voor gemeenten. Onder lei...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
18/06/26
18/06/26 t/m 18-06-26: Atlasfestival 2026
Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...