Geplaatst op: 22-03-2017
Auteur: Redactie
NRIT Media

DroomParken kiest Tommy 2.0 als nieuw reserveringssysteem

DroomParken kiest Tommy 2.0 als nieuw reserveringssysteem
DroomParken heeft Tommy 2.0 geselecteerd als nieuw reserveringssysteem voor haar 12 vakantieparken. Tommy 2.0 wordt daarmee voor DroomParken de opvolger van het huidige reserveringssysteem Eurecrea GX.


Casper Lohuis, directeur DroomParken: "We zijn na een lang en uitvoerig oriëntatieproces uitgekomen bij Tommy 2.0. Gezamenlijk hebben we ons plan van eisen uitgezet en kwamen daarbij tot de conclusie dat Tommy Booking Support als enige organisatie en systeem aansluit bij de wensen die wij als DroomParken hebben bij het bedienen van onze gasten en eigenaren. Ook de visie van Tommy Booking Support op toekomstige ontwikkelingen in de branche én de impact daarvan op de automatisering, sluit aan bij onze organisatie.”


Tommy 2.0 is het jongste reserveringssysteem in de verblijfsrecreatie en is ontwikkeld door Tommy Booking Support, een dochteronderneming van AICN Holding. AICN bouwt sinds 1987 succesvol aan diverse automatiseringssystemen specifiek voor de recreatiebranche. Ook het huidige reserveringssysteem van DroomParken werd door AICN gebouwd. Het beheermenu van Tommy is voorzien van dagelijkse overzichten, rapportages, planning en financiële overzichten.


Herbert van den Born, directeur van Tommy Booking Support: "We zijn erg blij dat we opnieuw de samenwerking met DroomParken aan mogen gaan. Een mooie en uitdagende stap om samen verder te werken aan hét boekingssysteem voor de recreatiebranche.”

Trefwoorden: verblijfsrecreatie, campings, kampeerterreinen, bungalowparken, boekingssystemen

CELTH



||| Nieuws |||

16/06/26
Make-A-Wish Nederland goed doel voor Recreatie Vakbeurs 2026
In aanloop naar Recreatie Vakbeurs 2026 hebben inmiddels 325 exposanten hun deelname bevestigd. Voor de editie van 2026 is Make-A-Wish Nederland gekozen als officiële goede doelpartner.
15/06/26
Exclusief voor leden
Nederland Dal ticket van start met langste treinreis
Het Nederland Dal Vrij Trein-abonnement van 49 euro per maand is vanaf vandaag te koop via NS. De staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat, Annet Bertram, overhandigde vanmorgen het allereerste exemplaar van het abonnement aan vier deelnemers aan De Langste Treinrace.
15/06/26
Opening Kandiapad KIDS: avonturenpad voor kinderen
Op vrijdag 26 juni wordt het Kandiapad KIDS in Groessen feestelijk geopend. Een KIDS-pad is een 3,5 kilometer lang Klompenpad speciaal ontwikkeld voor kinderen.
15/06/26
Haalbare normen voor zwembaden
Opluchting bij recreatielocaties met een zwembad. De provincies stemden in met ruimere parameters uit de Omgevingswet. Praktische gezien: daarmee wordt voorkomen dat zwembaden aan onnodig lastig haalbare normen moeten voldoen.
15/06/26
Exclusief voor leden
Kan bezoeker Zeeland het oude landschap in 3D ervaren?
Welk landschap troffen de Romeinen aan toen ze rond het begin van de jaartelling in Zeeland arriveerden? Hoe heeft het samenspel van menselijke en natuurlijke invloeden het landschap sindsdien gevormd? Dit zijn centrale vragen in het nieuwe onderzoeksproject Re-Flex Zeeland van het Delta Climate Center (DCC) in Vlissingen en daar kan de bezoeker van profiteren.
15/06/26
Exclusief voor leden
Verblijfstoerisme groeit licht in april 2026, vooral dankzij binnenlandse markt
Het verblijfstoerisme in Nederland laat in april 2026 een lichte groei zien. Het aantal gasten in logiesaccommodaties kwam uit op 4,9 miljoen, een stijging van circa 2% ten opzichte van april 2025. De groei komt volledig voor rekening van Nederlandse toeristen, terwijl het aantal buitenlandse gasten licht daalde. De schommelingen worden naar alle waarschijnlijkheid veroorzaakt door andere vakantieperiodes.
15/06/26
Exclusief voor leden
Vakantiepark Timar Imor wordt gewone woonwijk
In het buitengebied van Ermelo is de bouw gestart van het project Horsterparkweg, ontwikkeld door Geldersche Woningbouw. Op de plek van het voormalige vakantiepark Timar Imor worden tien duurzame, vrijstaande woningen gerealiseerd.
15/06/26
Nieuwe treinverbinding Amsterdam naar Ruhrgebied
De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft een melding ontvangen van NS International B.V. om in samenwerking met Deutsche Bahn een passagiersdienst per spoor aan te bieden vanaf Amsterdam Centraal naar een nog nader te bepalen station in het Rhein-Ruhrgebied, via Zevenaar Grens.

||| Agenda |||

18/06/26
18/06/26 t/m 18-06-26: Atlasfestival 2026
Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...
23/06/26
23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
25/06/26
25/06/26 t/m 25-06-26: HR-meeting Reiswerk
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
26/06/26
26/06/26 t/m 26-06-26: Congres Vitale Vakantieparken Overijssel
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...