Overijssel zoekt beeldbepalende evenementen. Wat is beeldbepalend?
Provincie Overijssel is op zoek naar beeldbepalende of potentieel beeldbepalende cultuur- en sportevenementen die Overijssel op de kaart zetten. Deze evenementen komen in aanmerking voor een financiële ondersteuning van drie jaar. Organisatoren kunnen vanaf woensdag 31 augustus tot en met vrijdag 23 september 2016 een Overijssels evenement online aanmelden. Het begrip ‘beeldbepalend’ wordt niet precies uitgelegd. Bijzonder omdat evenementen wel sterk de positie en imago van een regio invullen. Een commissie buigt zich na 23 september over de inzendingen.
Beeldbepalende evenementen vormen het fundament van het evenementenbeleid 2017-2019 van provincie Overijssel en zetten Overijssel (inter)nationaal op de kaart. Het gaat om gevestigde cultuur- en sportevenementen met een (inter)nationale en provinciale uitstraling, een groot ...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: evenement, beleid, subsidie, Overijssel, imago, marketing
|
|
07/05/26
Ruurt van der Wel directeur Eilandmarketing Schouwen-Duivenland werkte mee aan de documentaire van Provincie Zeeland over de rol van AI in de toeristische sector. Bekijk de aflevering hieronder en ontdek in minder dan 10 minuten welke kansen AI biedt voor de sector.
|
07/05/26
TravelSpirit en 1TIS, beide aanbieders van enterprise resource planning (ERP)-software voor de reisbranche, zijn gefuseerd. Als onderdeel van de fusie heeft investeerder Vortex Capital Partners een meerderheidsbelang verworven om de verdere groei van de organisatie te faciliteren.
|
07/05/26
De Jaarbeurs staat vanaf 12 juni volledig in het teken van de Titanic. Met de opening van de expositie ‘Titanic: An Immersive Voyage’ komt het iconische schip op een moderne manier tot leven.
|
07/05/26
Een van de grote wensen van de drie noordelijke provincies is de spoorverbinding Lelylijn. Politiek Den Haag schuift de investering naar de toekomst maar provincie Groningen zet al een volgende stap.
|
07/05/26
Het aantal boekingen bij Nederlandse vakantieparken daalde in de meivakantieperiode van 2026 met 26% ten opzichte van 2024. Achter die daling ziet BungalowSpecials drie duidelijke verschuivingen.
|
06/05/26
Nederlanders gebruiken hun vakantiegeld dit jaar anders dan vorig jaar, meldt platform VakantieDiscounter. Nibud heeft nog geen cijfers over het gebruik van het vakantiegeld in 2026.
|
06/05/26
In vijf jaar tijd hebben ticketplatform Weeztix en Trees for All samen met festivalgangers 20.000 nieuwe bomen geplant. Bezoekers konden bij aankoop van hun ticket een donatie doen voor meer bomen en bossen wereldwijd.
|
05/05/26
Tijdens de recente directiebijeenkomst is de samenstelling van het algemeen bestuur (AB) en het dagelijks bestuur (DB) van Destinatie Nederland gepresenteerd.
|
|
19/05/26
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
|
26/05/26
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
|
28/05/26
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
|
09/06/26
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
|
10/06/26 t/m 13-06-26
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
|
|