Geplaatst op: 19-05-2016
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

HAPPYCAR breidt tv-reclame uit

HAPPYCAR breidt tv-reclame uit
Een tv-reclameblok is de laatste jaren ondenkbaar zonder toeristische sector. Vooral vergelijkingssites zetten tv-reclame in om naamsbekendheid en een dominante marktpositie te verwerven. Zo ook huurautovergelijkingsportaal HAPPYCAR.


Aan het begin van deze zomer start HAPPYCAR zijn internationale tv-campagne. In totaal heeft het bedrijf vier reclamespotjes van 20 tot 10 seconden en eentje met een kortere versie van 5 seconden gemaakt. De ludieke spotjes zijn op verschillende media zoals Youtube en Nederlandse televisiezenders te bewonderen. Door middel van deze campagne wil HAPPYCAR zijn naamsbekendheid op de Europese markt uitbreiden. Ook wil het bedrijf duidelijk maken hoe goedkoop een huurauto kan zijn om mensen naar een droombestemming te brengen. Daarom worden er in de tv-spotjes de prijzen van een alternatief vervoersmiddel zoals een schaap met een huurauto vergeleken.


"De tv-campagne is voor ons een belangrijk stap om de bekendheid van HAPPYCAR te vergroten. Een huurauto maakt de vakantie voor de vakantieganger veel eenvoudiger. Binnen Europa hebben wij het grootste aanbod van autoverhuurders. Ook beschikken wij over een wereldwijd netwerk van huurlocaties. Ons doel is nu om aan andere doelgroepen te laten zien hoe eenvoudig het is om een auto voor de vakantie te boeken. Maar vooral ook hoe goedkoop het kan zijn, onafhankelijk van waar de droomreis naartoe gaat”


Robert Schütze, Chief Executive Officer van HAPPYCAR


Het concept van onze tv-spot is verbonden met de jonge creativiteit van het bedrijf Thjnk. Het aanstekelijke melodietje in de tv-spot is bedacht door 2WEI uit Hamburg. De montage van de tv-spotjes is verzorgd door Videobeat Networks.



Over HAPPYCAR

HAPPYCAR (www.happycar.nl) is het grootste online huurautovergelijkingsportaal voor huurauto’s van Europa. Met meer dan 250 partners heeft het bedrijf uit Hamburg daarmee een van de grootste netwerken binnen de autoverhuur. Klanten kunnen tot 60% op de huurprijs besparen.

Trefwoorden: marketing, vakanties, huurauto

CELTH



||| Nieuws |||

13/05/26
Exclusief voor leden
Kompas stapt in reis- en festivalmarkt
Kompas Publishing heeft op 12 mei reisplatform Reisjunk overgenomen. Op 1 mei nam de uitgeverij het op evenementen gerichte Festival Fans over. Jaarlijks trekt het festival platform rond de 5 miljoen bezoekers.
13/05/26
5 redenen waarom Ibiza zo populair is onder vakantiegangers
Ibiza is al jarenlang een geliefde vakantiebestemming. Ieder jaar reizen duizenden vakantiegangers af naar het Spaanse eiland voor een welverdiende vakantie. Maar waarom is Ibiza toch zo populair en waarom hoort deze bestemming absoluut op jouw vakantielijstje? Wij zetten hieronder vijf redenen op een rij!
13/05/26
DelfSail gastevenement voor Tall Ships Races 2029
DelfSail is geselecteerd als een van de gaststeden voor The Tall Ships Races 2029. Sail Training International (STI) heeft vandaag het parcours voor deze prestigieuze internationale race bekendgemaakt.
13/05/26
Aantal verdrinkingen daalt licht
Het afgelopen jaar zijn in Nederland 100 inwoners omgekomen door accidentele verdrinking. Dat zijn er 13 minder dan een jaar eerder. De recreatiesector is altijd waakzaam als het om recreatie in en rondom water gaat.
12/05/26
Lufthansa koopt twintig Airbus A350-900
De Raad van Commissarissen van Deutsche Lufthansa AG heeft tijdens haar vergadering gister de bestelling van in totaal 20 nieuwe lAirbus vliegtuigen goedgekeurd. De Raad van Bestuur had eerder al besloten om tien Airbus A350-900's en tien Boeing 787-9's te bestellen.
12/05/26
Exclusief voor leden
LeadingCampings maakt inspirerend boek
De 48 LeadingCampings maakten in aanloop naar het kampeerseizoen van 2026 een inspirerend koffietafelboek Northern Escapes.
12/05/26
Exclusief voor leden
Jaarbeurs verandert naam naar Royal Dutch Jaarbeurs
De Jaarbeurs in Utrecht gaat ook Nederland wat bekender maken nu het de naam verandert naar Royal Dutch Jaarbeurs. De groeiende internationale activiteiten zorgden voor de naamwissel.
12/05/26
Japanse herstellende reismarkt naar Europa
De European Tourism Association (ETOA) organiseerde recent een webinar waarin specialisten de ontwikkelingen op de Japanse markt voor toerisme naar Europa bespraken.

||| Agenda |||

19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...