Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 08-01-2015

NRIT Nieuwsupdate donderdag 8 januari 2015

NRIT Nieuwsupdate donderdag 8 januari 2015
NRIT Media biedt op haar Kennisplatform een dagelijkse nieuwsupdate. Elke dag een nieuw kort overzicht van het belangrijkste nieuws van de dag. Het nieuwsoverzicht vullen we gedurende de hele dag aan met nieuws dat al op de website heeft gestaan aangevuld met nieuws dat de website niet heeft gehaald maar toch vermeldenswaardig is.
  • Kijken de organisatoren van Leeuwarden 2018 naar het zuiden? Het Belgische Mons viert op 24 januari 2015 het openingsfeest als Culturele Hoofdstad van Europa.
  • Duitsland voert in 2015 vooral campagne met het thema tradities en gebruiken. In oktober wordt 25 jaar hereniging van Oost en West-Duitsland gevierd.
  • De komende maanden staat Flevoland met het thema New Land, centraal in de campagne ‘Amsterdam Bezoeken, Holland Zien’ van Amsterdam Marketing.
  • Stephan Bosman, voormalig CEO en aandeelhouder van Zoover heeft zich per 1 januari teruggetrokken uit de directie van het bedrijf. 
  • NHTV wil haar studenten opleiden tot nieuwsgierige, ondernemende én verantwoordelijke professionals die over grenzen heen kijken en die hun maatschappelijke en ethische verantwoordelijkheid nemen. Op 15 januari ontvangt NHTV Prof. Dr. Randall Lesaffer, hoogleraar rechtsgeschiedenis aan de universiteit Tilburg. In zijn lezing zal hij ingaan op de vraag of het belangrijk is om studenten alleen maar op te leiden tot professionals die een vak moeten leren óf hebben hogescholen een extra taak?
  • Hoe leg je de ervaring op een cruiseschip uit? Je kunt het breed beschrijven maar bij Hapag-Lloyd Cruises werd een serie ontwikkeld.
  • Restaurantrecensiesite IENS en reserveringssite SeatMe worden overgenomen door TripAdvisor. Op IENS staan meer dan 20.000 restaurants, de site trekt maandelijks twee miljoen bezoekers en geregistreerde proevers schrijven op jaarbasis zo’n 200.000 recensies over restaurants.


Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    06/06/25
    Exclusief voor leden
    Voorbereid op de regels toegankelijkheid websites en apps?
    Vanaf 28 juni 2025 gelden regels voor de toegankelijkheid van websites en apps waarop bedrijven producten of diensten aanbieden. De Autoriteit Consument & Markt (ACM) gaat toezicht houden op de toegankelijkheid van e-handelsdiensten en elektronische communicatiediensten.
    06/06/25
    Exclusief voor leden
    JetCamp maakt duurzaamheidslabels voor Europese campings inzichtelijk
    Steeds meer vakantiegangers kiezen bewust voor duurzame vakanties, maar wat betekent het eigenlijk als een camping ‘duurzaam’ is? JetCamp, het grootste zoek- en boekingsplatform voor Europese campings, brengt daar nu helderheid in. Het platform vermeldt voortaan bij steeds meer campings welke internationale duurzaamheidslabels zij voeren, zoals Green Key, EcoCamping, EU Ecolabel en ISO 14001.
    06/06/25
    Exclusief voor leden
    Waar gaan Nederlanders met Pinksteren naar toe? Booking.com ziet opmerkelijke bestemmingen in top 10
    Naar welke binnen- en buitenlandse bestemmingen reizen Nederlanders met de Pinksterdagen? Booking.com maakt drie top tien lijstjes met opmerkelijke bestemmingen. En ook op accommodatietype zien we een bijzondere top 5.
    06/06/25
    Hart van Limburg en Smart-market bundelen krachten voor zorgeloos boeken van toeristische arrangementen
    Beleving, gemak en verbinding staan centraal in een nieuwe samenwerking tussen VVV Hart van Limburg en het innovatieve boekingsplatform Smart-market. Samen willen zij het toeristisch aanbod in Midden-Limburg toegankelijker en aantrekkelijker maken voor bezoekers én ondernemers.
    06/06/25
    Exclusief voor leden
    Nederlandse campingprijzen blijven relatief stabiel ten opzichte van Europa
    Kamperen in Nederland is dit jaar gemiddeld 5% duurder geworden, blijkt uit de jaarlijkse inventarisatie van campingspecialist ACSI. Daarmee blijft de prijsstijging in eigen land onder het Europese gemiddelde. De sterkste prijsstijgingen zijn te zien in Kroatië en Noorwegen.
    05/06/25
    Exclusief voor leden
    Strategische samenwerking Unseen en Art Rotterdam
    De dertiende editie van fotografiebeurs Unseen, nu als onderdeel van Art Rotterdam, vindt eind maart 2026 plaats; dus niet, als eerder aangekondigd door de organisatie, komende september in de Amsterdamse NDSM Loods.
    05/06/25
    Wereldwijde luchtvaart in 2025: herstel, groei en nieuwe uitdagingen
    Volgens de nieuwste Global Outlook van IATA (juni 2025) zijn de vooruitzichten voor het passagiersvervoer door de lucht positief, maar niet zonder uitdagingen. Terwijl de vraag naar vliegreizen wereldwijd toeneemt, worstelt de sector met capaciteitsbeperkingen, veranderend reizigersgedrag en de noodzaak tot verduurzaming.
    05/06/25
    European Running Championships 2029 in Utrecht
    Op World Running Day (4 juni) kwam mooi nieuws van European Athletics naar buiten. Utrecht wordt gastheer van de derde editie van de Europese Kampioenschappen Hardlopen, die in mei 2029 plaatsvinden.

    ||| Agenda |||

    10/06/25
    10/06/25 t/m 10-06-25: Online sessie: Handreiking ‘Gedragsstrategie honden aanlijnen’?
    Een nieuwe handreiking biedt terreinbeheerders en andere partijen nieuwe inzichten en strategieën o...
    19/06/25
    19/06/25 t/m 19-06-25: Online kennisevent: Ruimte voor recreatie, maar hoe dan?
    Nederland staat voor complexe opgaven die een zware druk leggen op de ruimte, de natuur en budgetten...
    24/06/25
    24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
    Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
    25/06/25
    25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
    Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...
    27/06/25
    27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
    De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...