Geplaatst op: 25-04-2011
Bron: Persbericht NBTC, 25 april 2011

Zomerse Pasen breekt alle records

Zomerse Pasen breekt alle records
De warmste Pasen sinds zeer lange tijd zorgde voor een uitermate goed begin van het toeristisch seizoen. Volgens het NBTC hebben ruim een miljoen buitenlandse toeristen de paasdagen in Nederland doorgebracht. Vergeleken met vorig jaar zijn dit er 200.000 meer. Daarnaast gingen zo’n 550.000 Nederlanders op vakantie in eigen land. Vorig jaar waren dat er zo’n 250.000. Ook ondernamen Nederlanders zo’n 25 miljoen uitstapjes in eigen land. Met de Pasen besteedden Nederlanders tijdens hun vakantie en uitstapje...

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    03/06/26
    Oerol: act over AZC dat vakantiepark wordt
    Van 12 tot en met 21 juni 2026 is Oerol Festival op Terschelling het internationale podium voor locatietheater, cultuur en theater. De 45e editie speelt zich af op ruim 40 locaties.
    02/06/26
    Vakantieparken van de toekomst vragen om verbeelding én scherpe keuzes
    In de workshop van Willem Kraanen (Ginder) op het Trendcongres Toerisme 2026 werd duidelijk dat de sector op een kantelpunt staat en dat verbeelding alleen onvoldoende is zonder bestuurlijke keuzes, duidelijke kaders en handhaving.
    02/06/26
    Strijd leukste terras aan het water in Rivierengebied
    Sinds maandag 1 juni kan er weer gestemd worden op Het leukste terras aan het water van het Rivierengebied.
    02/06/26
    Exclusief voor leden
    Boekingsplatform Valoma richt zich op vakantieparken in Nederland
    Valoma, een nieuw Nederlands platform voor het vergelijken en boeken van vakantiehuizen op vakantieparken, is officieel gelanceerd. Oprichter Arne Bos wil het boekingsproces makkelijker maken.
    02/06/26
    Beleving Titanic in Utrecht
    Deze zomer is Utrecht het toneel van een van de bekendste historische beleving van de 20e eeuw, de ondergang van de Titanic.
    02/06/26
    VVV stadion De Kraal terug naar de natuur
    Het oude VVV-voetbalcomplex De Kraal aan de Kaldenkerkerweg in Venlo is in handen gekomen van natuurorganisatie Limburgs Landschap.
    01/06/26
    Kasteelruïne Ter Elst weer open voor bezoek
    Op 31 mei heropenden Stichting Kempens Landschap en het lokaal bestuur van Duffel de kasteelruïne Ter Elst. Na een intensief restauratietraject krijgt het historische kasteel een nieuwe invulling als publieke belevingsplek.
    01/06/26
    Johan van de Gronden voorzitter Natuurmonumenten
    Johan van de Gronden is benoemd tot nieuwe voorzitter van Natuurmonumenten. De ledenraad stemde op 30 mei in met deze benoeming. Van de Gronden neemt het voorzitterschap over van Jeroen Dijsselbloem, die na ruim zeven jaar vertrekt.

    ||| Agenda |||

    08/06/26
    08/06/26 t/m 08-06-26: Recreatieve projectontwikkelingen: masterclass voor gemeenten
    Recreatieve ontwikkelingen vragen om betere afwegingen: nieuwe masterclass voor gemeenten. Onder lei...
    09/06/26
    09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
    Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
    10/06/26 t/m 13-06-26
    10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
    Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
    18/06/26
    18/06/26 t/m 18-06-26: Atlasfestival 2026
    Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...
    23/06/26
    23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
    incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...