Geplaatst op: 11-02-2026
Publicatie: RT202506

Jasper Tieleman versterkt team Maas

Jasper Tieleman versterkt team Maas
Jasper Tieleman

De recreatie- en watersportsector krijgt er een gedreven en ervaren professional bij. Met de komst van Jasper Tieleman versterkt Maas recreatie bedrijfsmakelaardij haar team met iemand voor wie recreatie niet alleen een branche is, maar een familie-erfenis.

De recreatiebranche loopt als een rode draad door zijn leven. Als kind groeide hij op tussen de kampeerders: zijn ouders beheerden jarenlang een grote camping in Zeeuws-Vlaanderen, waar hij samen met zijn broers vanaf jonge leeftijd actief meewerkte. "We hebben echt als gezin een bedrijf opgebouwd en alle groeifases meegemaakt. Het ondernemerschap, het contact met gasten en het creëren van beleving zitten voor altijd in mijn DNA,” aldus Jasper.

Hoewel hij later voor zijn studie naar Utrecht verhuisde en daar werkzaam was in de evenementensector, bleef de recreatiewereld altijd trekken. Die diepgewortelde affiniteit, gecombineerd met praktijkervaring en theoretische kennis, vormt nu de basis van zijn nieuwe stap. Jasper: "De recreatiesector voelt altijd als thuiskomen. Met mijn achtergrond kan ik ondernemers écht begrijpen – zakelijk én persoonlijk.”

Bij Maas recreatie bedrijfsmakelaardij zal Jasper het team ondersteunen bij de aan-en verkoop en taxaties van recreatie- en watersportbedrijven, adviestrajecten, marktanalyses, klantbegeleiding. Met zijn komst wil Maas RBM verdere stappen zetten in de markt.

Maas recreatie bedrijfsmakelaardij

Maas RMB is sinds 1979 gespecialiseerd in de verkoop, aankoop, taxaties en advisering van recreatie- en watersportbedrijven in Nederland. Met diepgaande marktkennis, een breed netwerk en persoonlijke begeleiding ondersteunt het kantoor recreatieondernemers bij alle stappen in hun traject. &

Trefwoorden: verblijfsrecreatie, watersport, vakantieparken, jachthavens, verkoop

CELTH



||| Nieuws |||

18/06/26
Exclusief voor leden
Rover kiest met jonge directeur voor nieuwe koers
Daan Zieren wordt de nieuwe directeur van Reizigersvereniging Rover. Zieren, momenteel voorzitter van de Jonge Klimaatbeweging, treedt hiermee per 1 juli in de voetsporen van Freek Bos.
18/06/26
Dertien culturele hotspots verbonden aan BlowUp Jubilee
Nog een paar dagen en BlowUp Jubilee, de jubileumeditie van de populaire opblaaskunstexpo in het Museumkwartier Den Haag, komt ten einde. Op zondag 21 juni kunnen bezoekers de slotdag combineren met het betaalde Kunstsnacks, een ontdekkingsdag langs dertien culturele hotspots in het hart van Den Haag.
18/06/26
Drenthe stemt waarschijnlijk in met 50 miljoen euro Nedersaksenlijn
De provincie Drenthe wil 50 miljoen euro reserveren voor de Nedersaksenlijn. De verwachting is dat op 1 juli de stemming positief uitvalt.
18/06/26
Exclusief voor leden
Hardrock Café stelt zich open voor voetbalfans
Misschien niet het eerste wat je verwacht bij het Hard Rock Cafe in Amsterdam: voetbalfans. Toch wil het café dat veel memorabilia heeft uit het recente muziekverleden graag veel voetbalfans ontvangen.
17/06/26
Exclusief voor leden
Delft beloont met D'serve bezoekers voor duurzaam gedrag
Delft was vorig jaar de eerste stad in Nederland die bezoekers actief beloonde voor duurzame keuzes. Na een zeer succesvolle pilot-editie in 2025 keert het initiatief D’serve deze zomer terug.
17/06/26
Efficiënt vluchten boeken in een dynamische reiswereld
Reizen begint tegenwoordig lang voor je de koffer daadwerkelijk inpakt. Je zit achter een scherm met tientallen tabbladen open: prijzen die per uur fluctueren en een duizelingwekkend aanbod aan maatschappijen en routes. Hoe voorkom je dat je door de bomen het bos niet meer ziet en vind je toch die ene goede deal?
17/06/26
Invloedrijke GM Erik de Wit ontvangt Rotterdammert
General manager Erik de Wit ontving Stadspenning de Rotterdammert op dinsdag 16 juni tijdens de jaarlijkse Rotterdamse Haringparty uit handen van burgemeester Carola Schouten. De scheidend directeur van het Bilderberg Park Hotel Rotterdam kreeg de stadspenning voor zijn grote bijdrage aan de hotelsector van Rotterdam.
17/06/26
Landal versterkt commerciële capaciteiten in groeifase
Landal heeft Boukje Taphoorn aangesteld als Chief Marketing and Digital Product Officer (CMPO) en Marleen van de Pol als Chief Revenue Officer (CRO). Commerciële kennis van onder meer bol en KLM gaan nu over naar Landal.

||| Agenda |||

23/06/26
23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
25/06/26
25/06/26 t/m 25-06-26: HR-meeting Reiswerk
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
26/06/26
26/06/26 t/m 26-06-26: Congres Vitale Vakantieparken Overijssel
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...