Geplaatst op: 19-11-2025
Auteur: Marc Gerlings

Eerste Dag van de Haagse Hospitality

Eerste Dag van de Haagse Hospitality
Eerste Haagse hospitalty dag laat gastvrijheid in de breedte zien. Foto: KHN.
Haagse partners houden samen de eerste editie van De Dag van de Haagse Hospitality. Op dinsdag 25 november is iedereen die geïnteresseerd is in een toekomst in de hospitalitysector welkom in de Grote Kerk. De organisatie hoopt onder meer personeel te werven. 

Hospitaltiy wordt breed getoond van horeca tot evenementen, toerisme, zorg en retail.  Tijdens De Dag van de Haagse Hospitality worden deelnemers ondergedompeld in de dynamische wereld van gastvrijheid. Het programma bestaat onder meer uit: 
  • Hospitality Looproute door Den Haag – Een ontdekkingstocht langs bijzondere Haagse restaurants, hotels en culturele locaties met exclusieve backstage-kijkjes en ontmoetingen met ondernemers.  
  • Banenmarkt – Op zoek naar een stage, (bij)baan of nieuwe uitdaging? Toonaangevende bedrijven en opleiders staan klaar om bezoekers te woord te staan. 
  • Culinaire duizendpoot Pierre Wind is aanwezig om alles te vertellen over het horecavak.
  • Interactieve workshops, zo kun je een linkedin in profielfoto laten maken en kun je in gesprek met hospitality studenten en professionals.
  • Toegang tot de Haagse Horecabeurs – Proef, beleef en ontdek de nieuwste trends in hospitality.
  • Afterparty – De dag wordt afgesloten met een gezellige afterparty, met lekkere tunes van DJ’s, een hapje en drankje. 

Doelgroep

De Dag van de Haagse Hospitality richt zich op leerlingen, studenten, werkzoekenden, zij-instromers en iedereen die benieuwd is naar een carrière in hospitality. De sector biedt eindeloze kansen — van creatieve functies tot leidinggevende rollen, van lokale horeca tot internationale topbedrijven. 

De Dag van de Haagse Hospitality is een initiatief van een aantal Haagse spelers waaronder Koninklijke Horeca Nederland afdeling Den Haag, Haags Hotel Overleg, ROC Mondriaan, Hotelschool Den Haag, The Hague and Partners, UWV en WSP Den Haag. 

"Er is een groeiende vraag naar nieuw hospitality talent voor de sector. We willen met dit event laten zien hoe divers en kansrijk de sector is en bezoekers inspireren om hun toekomst vorm te geven in een vakgebied vol creativiteit, mensgerichtheid en energie”, namens de partners, Koninklijke Horeca Nederland, afdeling Den Haag.

Praktische informatie

Datum: dinsdag 25 november 2025
Tijd: 12.00 - 18.00 uur (inloof vanaf 11.30 uur) 
Locatie: Grote Kerk Den Haag, Torenstraat 1

Trefwoorden: hospitality, horeca, evenement

CELTH



||| Nieuws |||

05/12/25
Exclusief voor leden
Vaak problematische schuldenlast bij recreatie maar horeca heeft het zwaarder
Bijna 7 procent van de bedrijven beoordeelt in november 2025 de eigen schulden als problematisch, nagenoeg evenveel als een jaar eerder. Maar in sport, cultuur en recreatie ligt dat percentage op 11,6% blijkt uit data van CBS. Echt zwaar heeft de horeca, met 20%.
05/12/25
TerSpegelt verbetert luxe plekken voor gezinnen
Camping TerSpegelt gaat na de vernieuwing van het centrumgebouw door met de verbetering van kampeerplaatsen voor gezinnen.
04/12/25
Exclusief voor leden
Hoge boetes voor inzet vreemdelingen bij GP Zandvoort
Een uitzendbureau uit Rotterdam heeft vorig jaar tijdens de Dutch Grand Prix in Zandvoort 60 vreemde...
03/12/25
Zakelijk leasen voor kleine ondernemers
Als ondernemer in de toerisme en recreatiesector ben je altijd in beweging. Je bezoekt nieuwe locaties, hebt afspraken met partners of bent onderweg naar een evenement dat je organiseert. De vrijheid om te gaan en staan waar je wilt, is direct verbonden met het succes van je bedrijf. Goede mobiliteit is dan ook geen luxe, maar een absolute noodzaak.
03/12/25
Adam Butler merkregisseur Twente
Nieuwe Merkregisseur Twente is Adam Butler (34). Butler kwam op 27 oktober in dienst bij Twente Marketing. Met zijn achtergrond in merkstrategie en storytelling gaat hij aan de slag om het merk Twente verder te versterken en samen met partners het regionale verhaal nóg herkenbaarder en krachtiger neer te zetten.
03/12/25
Combinatie vliegreizen Azië met Asia Pass
Luchtvaartmaatschappij Emirates introduceert de Emirates Asia Pass. Dit is een nieuwe flexibele manier om meerdere bestemmingen in Zuidoost-Azië te ontdekken. Met één boeking kunnen reizigers hun eigen route uitstippelen.
03/12/25
BillyBird exploiteert openluchtzwembad Het Run tot 2030
BillyBird heeft de Europese openbare aanbesteding voor de exploitatie van openluchtzwembad Het Run in Drunen gewonnen. Daarmee blijft BillyBird, dat het zwembad al sinds 2019 beheert, ook de komende jaren verantwoordelijk voor de exploitatie.
02/12/25
Licht dalende groei horecaomzet
De omzet van de horeca groeide in het derde kwartaal van 2025 met 3,3 procent ten opzichte van het derde kwartaal van 2024, meldt het CBS. De omzet van horeca in logiesverstrekking lag maar 0,7 procent hoger.

||| Agenda |||

07/01/26 t/m 08-01-26
07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...