KLM en vakbonden weer in gesprek
Verlies opdracht afhandeling Delta en Air France

KLM verliest Delta en Air France in afhandeling.
De staking bij KLM die vakbonden FNV en CNV hadden aangekondigd voor komende woensdag, gaat niet door. KLM en de bonden drukken in goed overleg ‘de pauzeknop’ in om uit de huidige impasse te komen.
Onder leiding van een nog aan te wijzen bemiddelaar gaan KLM, FNV en CNV in gesprek over mogelijke aanknopingspunten. Ze geven zichzelf daarvoor de tijd tot uiterlijk 1 november. De andere drie grondbonden worden betrokken bij het vervolg.
Verlies klanten in afhandeling
Air France en Delta hebben KLM geïnformeerd dat zij op Schiphol op zoek gaan naar een andere afhandelingspartner voor hun activiteiten zoals het laden en lossen van bagage. Concreet betekent dit dat zij andere afhandelaren vragen een aanbod te doen om daarna een keuze maken wie van de benaderde partijen deze werkzaamheden voortaan gaat uitvoeren. Voor KLM heeft dit besluit directe gevolgen, met name voor Ground Services. De impact van het besluit van Air France en Delta op de financiën en werkgelegenheid bij KLM wordt momenteel in kaart gebracht.
Topics:Reis & vervoer
Trefwoorden: KLM, staking, afhandeling





























































