Geplaatst op: 03-09-2025
Auteur: Marc Gerlings

Klaas Knot analyseert financiering Lelylijn

Klaas Knot analyseert financiering Lelylijn
Wordt de Lelylijn gerealiseerd?
Veel bestuurders willen de realisatie van de spoorverbinding Lelylijn. Den Haag wijst de plannen tot nu toe af, ook vanwege de hoge investering. Oud-president van De Nederlandsche Bank, Klaas Knot gaat de financieel-economische mogelijkheden en onmogelijkheden in kaart brengen om de Lelylijn te realiseren.

Het is een breed gedragen wens om de Lelylijn te realiseren, een spoorlijn die Lelystad en Groningen met elkaar moet verbinden. Het gaat echter om een omvangrijk project met een bijbehorend kostenplaatje, meldt Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Trefwoorden: Lelylijn, financiering, politiek, bestuur, beleid, reizen, vervoer

CELTH



||| Nieuws |||

27/03/26
Bodemprocedure tegen Den Haag over verbod reclame vliegvakanties
De ANVR (Algemene Nederlandse Vereniging van Reisondernemingen) heeft vandaag bekendgemaakt een bodemprocedure te gaan starten tegen de gemeente Den Haag naar aanleiding van het gemeentelijke verbod op reclames voor vliegvakanties uit 2025.
27/03/26
Exclusief voor leden
Campervan Days draait om beleving
Na twee succesvolle edities in 2024 en 2025 keert het camperfestival dit jaar weer terug op de sfeervolle locatie Netl. Tijdens de Campervan Days 2026 op 11 en 12 april, presenteren vijftien Nederlandse bouwers hun nieuwste modellen.
27/03/26
Dashboard ‘Leven in Zeeland’ geeft lokaal inzicht in brede welvaart
HZ Kenniscentrum Zeeuwse Samenleving (HZ KCZS) heeft begin maart het onderzoek ‘Leven in Zeeland’ gepresenteerd; een onderzoek onder ruim 11.000 inwoners naar de kwaliteit van leven in Zeeland. Daa ris een dashboard van gemaakt.
26/03/26
Exclusief voor leden
Transavia wijkt tijdelijk uit naar luchthavens Maastricht en Weeze
Eindhoven Airport is van 1 februari tot en met 18 juli 2027 gesloten voor vliegverkeer vanwege renovatie van de start- en landingsbaan. Tijdens deze periode vliegt Transavia vanaf Maastricht Aachen Airport en Weeze Airport (Flughafen Niederrhein) in Duitsland.
23/03/26
HZ Kenniscentrum Kusttoerisme publiceert platforms Veere en Sluis
In opdracht van Gemeente Sluis en Gemeente Veere heeft HZ Kenniscentrum Kusttoerisme online kennisplatforms ontwikkeld met actuele cijfers, onderzoeken en publicaties over toerisme en recreatie.
20/03/26
KLM mijdt langer Dubai, Riyadh en Dammam
Vanwege de aanhoudende geopolitieke onrust in het Midden-Oosten heeft KLM besloten om alle vluchten ...
19/03/26
Landgoed Het Zand wint Gouden Haring 2026 door innovaties
De eigenaren van Natuurkampeerterrein Landgoed Het Zand Hattemer Oldenburger en Natuurkampeerterrein de Polmate zijn de winnaars van de Gouden Haringen 2026. Deze prijzen erkennen beheerders van Natuurkampeerterreinen die uitblinken in innovaties, gastvrijheid en betrokkenheid bij het netwerk.
17/03/26
Exclusief voor leden
Nala Village opent met eerste Horizon Festival
Op 18 en 19 juli vindt in de Achterhoek de eerste editie plaats van Horizon Festival, een nieuw tweedaags boutique festival waar internationale livemuziek en welzijn samenkomen. Nala Village is een nieuw concept in vakantieparken, sterk op duurzaamheid en natuurbeleving gericht.