Geplaatst op: 14-08-2025
Auteur: Marc Gerlings

Recreatie Vakbeurs groeit naar negen hallen

Recreatie Vakbeurs groeit naar negen hallen
Recreatie Vakbeurs groeit in aantal standhouders. Foto EasyFairs
De belangstelling voor Recreatie Vakbeurs 2025, wordt groter dan ooit. De beurs, die plaatsvindt op 11, 12 en 13 november in Evenementenhal Hardenberg, groeit dit jaar naar maar liefst negen hallen. 

Zeven hallen zijn inmiddels volledig volgeboekt; in de overige hallen is nog slechts beperkte ruimte beschikbaar, onder meer binnen de segmenten Tuin & Park en Mobiliteit. Met meer dan 340 verwachte exposanten wordt een nieuw record gevestigd.

"Voor de zomervakantie waren hallen 1 tot en met 5 al volledig gevuld," zegt Nick Bouwmeester, accountmanager van Recreatie Vakbeurs. "Nieuw dit jaar is hal 8, waar het segment ‘Indoor Innovation Playground’ is toegevoegd. Bezoekers maken hier kennis met de nieuwste innovaties op het gebied van indoor recreatie.”

Horecaleveranciers
Ook het horeca-aanbod krijgt een vernieuwde invulling. In hal 7 verrijst een sfeervolle horecastraat waar het segment ‘Horecaleveranciers’ wordt gepresenteerd, direct grenzend aan de segmenten Tuin & Park, Mobiliteit en Bijzonder Overnachten. Met gerenommeerde namen als VHC Actifood, Bunzl Foodservice en Unox Netherlands belooft dit een van de smaakmakers van de beurs te worden.

Een bijzonder nieuw onderdeel is het nieuwe programmaonderdeel ‘Chefs’ Gemak’. Hier verzorgt VHC Actifood live demonstraties waarin gemak en kwaliteit samenkomen in de moderne recreatiehoreca.

Side-events
Op woensdag 12 november organiseert de vakbeurs het side-event ‘Deutschland Live’, met een inspirerend programma voor zowel Duitse als Nederlandse ondernemers. In samenwerking met onder andere NBTC en het Duits Verkeersbureau staat de vraag ‘Hoe ziet de Duitse recreatiebranche eruit in 2030?’ centraal.

Op donderdag 13 november kan er deelgenomen worden aan ‘Dagrecreatie Live’, waar bezoekers worden ondergedompeld in de nieuwste trends en uitdagingen binnen de dagrecreatie. Eén van de hoogtepunten van dit programma is de bekendmaking van de nominaties voor het Go-Kids Leukste Uitje 2026.

Beide side-events vinden plaats in het Recreatie Dorp, gelegen bij hal 7. Aanmelden voor deze side-events kan via de registratieportal, die op 1 september opent. "Recreatie Vakbeurs is hét moment in het jaar voor recreatieprofessionals in de Benelux om inspiratie op te doen voor het komende seizoen. Er zijn nog enkele stands beschikbaar in de segmenten Tuin & Park, Mobiliteit, Bijzonder Overnachten en het Recreatie Dorp,” aldus Bouwmeester.

Recreatie Vakbeurs 11, 12 en 13 november 2025 in Evenementenhal Hardenberg. Meer informatie is te vinden op: recreatie-vakbeurs.nl
Trefwoorden: vakbeurs, camping, horeca, mobiliteit, park, groen, accommodatie

CELTH



||| Nieuws |||

23/01/26
Exclusief voor leden
Oprichting Wandelplatform Fryslân voor een sterke wandelprovincie
Op woensdag 21 januari vond de aftrap van Wandelplatform Fryslân plaats. De missie: Fryslân ontwikkelen tot een provincie waar lopen en wandelen vanzelfsprekend, aantrekkelijk en toegankelijk is voor iedereen.
23/01/26
Transavia vliegt in de zomer op Oujda
Transavia start komende zomer een tijdelijke verbinding tussen Rotterdam The Hague Airport en Oujda, in het noordoosten van Marokko. Tussen 2 juli en 31 augustus 2026 vliegt Transavia twee keer per week, op maandag en donderdag, rechtstreeks tussen Rotterdam en Oujda.
23/01/26
Exclusief voor leden
Gebruik creditcard neemt weer toe
Nederlanders gebruiken hun creditcard steeds vaker. Dat blijkt uit transactiedata van ruim 2,6 miljoen Nederlandse consumenten met een creditcard van ICS, aanbieder van Visa en Mastercard creditcards. Opvallend daarbij is dat het aantal betalingen aan Nederlandse ontvangers, zoals in de horeca, sterker groeit dan aan buitenlandse.
23/01/26
Genomineerden Nationale Evenementenprijzen en -steden 2026 bekend
De jury heeft de nominaties voor de Nationale Evenementenprijzen 2026 officieel vastgesteld. Welke s...
22/01/26
Beste campings in Nederland en Europa
De winnaars van de titel ‘ANWB Camping van het Jaar 2026’ zijn toegekend. In de categorie Fijnste familiecamping gingen Vakantiepark Beerze Bulten (Overijssel) en Camping Village Europa Silvella (Italië) met de hoofdprijs aan de haal. In de categorie Beste Kleine camping werden Camping Zwinderen (Drenthe) en Camping Domaine La Libaudié (Frankrijk) uitgeroepen tot winnaars.
21/01/26
KLM maakt WiFi gratis op Europese vluchten
KLM maakt als een van de eerste Europese luchtvaartmaatschappijen internet gratis voor passagiers binnen Europa. Passagiers kunnen tijdens de volledige vlucht e-mailen, internetten, muziek luisteren, gamen of films en series streamen.
21/01/26
Switch je route
De Fiets en Wandelbeurs in Jaarbeurs Utrecht is 13, 14 en 15 februari weer hét ontmoetingspunt voor iedereen met een passie voor fietsen en wandelen. Het thema van de komende editie is ‘Switch je route’. Bezoekers worden uitgedaagd hun blik te verruimen en nieuwe paden te verkennen: van onbekende langeafstandsroutes tot verrassende tochten dicht bij huis.
21/01/26
Exclusief voor leden
Kogge naar renovatie
Op dinsdag 20 januari is de 600 jaar oude IJsselkogge, een van de belangrijkste scheepsvondsten van Nederland, uit het conserveringsstation bij Museum Batavialand op een ponton over water naar Zwartsluis vervoerd. In Zwartsluis wacht verdere restauratie. Uiteindelijk zal het 15de-eeuwse handelsschip in Kampen een museale bestemming krijgen op een afstand van ongeveer 200 meter van de oorspronkelijke vindplaats in de IJssel.

||| Agenda |||

27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...