Geplaatst op: 25-04-2025
Auteur: Redactie
NRIT

Heerlijke Huisjes koppelt met reserveringssystemen

Heerlijke Huisjes koppelt met reserveringssystemen

Vakantiehuisaanbieder Heerlijke Huisjes en Channel Manager Qenner hebben de handen ineengeslagen. Deze nieuwe samenwerking maakt het mogelijk voor vakantieparken die reserveringssystemen zoals Bookzo, Tommy en Recranet gebruiken, om eenvoudig een koppeling te maken met het platform van Heerlijke Huisjes.

Een groot deel van de vakantiehuizen die Heerlijke Huisjes aanbiedt staat op vakantieparken. Deze maken gebruik van een eigen reserveringssysteem dat gekoppeld is met Heerlijke Huisjes. Deze ontwikkeling betekent dat een groter aanbod van vakantiehuizen beschikbaar komt via Heerlijke Huisjes. Door Qenner als tussenpartij in te schakelen, kunnen meer Property Management Systemen gekoppeld worden, waardoor prijzen en beschikbaarheid in real time gesynchroniseerd worden.

Marketingmanager Colien Bloemendal van Heerlijke Huisjes is enthousiast over de samenwerking: "Met deze nieuwe koppeling kunnen we meer parken in ons aanbod opnemen. Daarnaast kunnen we de samenwerking met bestaande parken automatiseren, wat onze dienstverlening weer ten goede komt.” Ze benadrukt dat Heerlijke Huisjes wel kritisch blijft kijken naar het nieuwe aanbod. "Wij hebben kwaliteit hoog in het vaandel als het gaat om de accommodaties die we verhuren. We bieden een ruime keuze in de top van het brede middensegment en selecteren alleen vakantieparken die aan onze kwaliteitsnormen voldoen. Gasten verwachten dat van ons en aan die verwachtingen willen we graag voldoen.”

Trefwoorden: verblijfsrecreatie, vakantieparken, reserveringssystemen, boekingssystemen

CELTH



||| Nieuws |||

08/07/26
Nieuwe rechten bescherming luchtvaartpassagiers aangenomen in Europees Parlement
De nieuwe EU-regels zorgen voor snellere en eenvoudigere vergoedingsprocedures bij vertragingen en ook zonder extra kosten handbagage meenemen.
08/07/26
Exclusief voor leden
Consumptie stijgt in mei maar minder naar recreatie
Nederlandse Huishoudens hebben in mei 1,8 procent meer geconsumeerd dan in mei 2025, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Maar er is minder geld van die consumptie gegaan naar onder meer horeca en recreatie.
08/07/26
Exclusief voor leden
51% slaapt slecht tijdens vakantie maar nieuwe plek went wel snel
Lekker slapen tijdens vakantie? Mwaah, dat lukt vaak niet. Uit nieuw onderzoek van Swiss Sense naar het slaapgedrag van Nederlanders blijkt dat maar liefst 51% van de ondervraagden slechter slaapt op vakantie dan in hun vertrouwde omgeving thuis. Maar een nieuwe plek went ook snel.
07/07/26
Reinoud Koot van CCO naar CEO Zoover
Met ingang van 3 juli 2026 is Reinoud Koot benoemd tot Chief Executive Officer (CEO) van Zoover en Vakanties.nl. Hij volgt Elwin Kamp op, die zijn werkzaamheden zal voortzetten als CTO binnen investeringsmaatschappij Rotrip.
07/07/26
Exclusief voor leden
Eerste park Summio in Duitsland
Summio Parcs zet een nieuwe stap in haar groeistrategie met de toevoeging van Summio Eifelpark Kronenburger See aan haar portfolio. Het vakantiepark, gelegen in de Duitse Eifel aan de Kronenburger See, wordt het eerste buitenlandse park binnen het aanbod van Summio Parcs.
07/07/26
Resort Molenwaard ontvangt 300.000 gasten in vijf jaar
Deze week is het vijf jaar geleden dat Familie Resort Molenwaard haar eerste gasten ontving. In die periode zijn ruim 300.000 verlijfsgasten ontvangen.
07/07/26
Exposanten Recreatie Vakbeurs delen ervaringen
Afgelopen woensdag 2 juli kwamen meer dan 80 exposanten samen voor de jaarlijkse exposanten kick-off van Recreatie Vakbeurs. "Met de exposanten kick-off leggen we samen de basis voor een succesvolle beurs."
07/07/26
Exclusief voor leden
Kasteeltuinen Arcen organiseert zelf Christmas Fair 2026
De zomervakantie voor de scholen is in de eerste regio gestart maar bij kasteeltuinen Arcen is een grote beslissing genomen over een eigen Christmas fair komende winter.

||| Agenda |||

03/09/26
03/09/26 t/m 03-09-26: Ruimte in de drukte
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...