Geplaatst op: 11-04-2025
Auteur: Marc Gerlings

Meiden duiken in techniek KLM

Meiden duiken in techniek KLM
30 meiden van basisschool de Regenboog Tochtwaard uit Alkmaar bij KLM E&M (Engineering & Maintenance).
KLM ontving op 10 april 30 meiden van basisschool de Regenboog Tochtwaard uit Alkmaar bij E&M (Engineering & Maintenance). KLM deed namelijk mee aan Girls’Day ‘25, een landelijk initiatief van VHTO waarbij verschillende bedrijven hun deuren openzetten om jonge meiden kennis te laten maken met techniek, bèta en IT. 

De meiden doken voor het eerst in de wereld van vliegtuigen en zagen van dichtbij wat er schuilt achter slimme innovaties, techniek en onderhoud door experts. Ook bij KLM E&M is het gros van de technische collega’s man, namelijk 91%. KLM wil laten zien dat luchtvaarttechniek niet alleen voor ‘de jongens’ is en hoopt meiden te inspireren om in de techniek aan de slag te gaan.  Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Trefwoorden: techniek, girls day, KLM

CELTH



||| Nieuws |||

10/04/26
Exclusief voor leden
MECC stapt in evenementen voor campers
Van vrijdag 10 tot en met zondag 12 september 2027 vindt in MECC Maastricht de eerste editie van Camperworld Maastricht plaats.
09/04/26
Europa favoriet in meivakantie
Nederlanders blijven ook in 2026 op reis gaan in de meivakantie, maar maken daarbij andere keuzes dan vorig jaar.
09/04/26
Doe mee met enquête voor Perspectief 2040
Voor de ontwikkeling van Perspectief 2040 – de nationale visie voor de bestemming Nederland – werkt NBTC samen met stakeholders in de toerisme- en recreatiesector en andere domeinen aan een nieuwe, gezamenlijke koers voor de komende jaren.
08/04/26
Exclusief voor leden
Kikker8baan Duinrell open
Duinrell heeft op 3 april de nieuwe Kikker8baan officieel geopend tijdens een feestelijke ceremonie in aanwezigheid van vele fans van het attractiepark. Ook deze vernieuwde versie heeft de klassieke vorm van een acht.
07/04/26
Camperplatform Goboony zet brandstofactie op
Het camperdeelplatform Goboony introduceert als eerste in de reiswereld een tegemoetkoming in plaats van een toeslag: bestaande klanten ontvangen €100 retour op hun brandstofkosten bij het boeken van een campervakantie.
07/04/26
Speciale kampioenskoffer voor PSV
PSV veroverde afgelopen weekend de landstitel in het betaald voetbal. Corendon viert dat als reispartner van de club mee. De touroperator maakt een speciale kampioenskoffer samen met No Boring Suitcses.
07/04/26
Venture booster voor duurzame luchtvaart
Voor start-ups die duurzame luchtvaart willen versnellen, is subsidie om expertise in te huren voor de financiering of het bereiken van de aansluiting op de markt. De beginnende ondernemers kunnen de subsidie aanvragen vanaf 2 april 2026. Het gaat om de Venture Booster kennisvouchers binnen de Tijdelijke subsidieregeling Luchtvaart in Transitie (LiT).
03/04/26
Exclusief voor leden
17 april opening Landal Zeezigt
Landal breidt het aanbod aan kustbestemmingen uit met 50 strandhuizen door de opening van Landal Zeezigt.

||| Agenda |||

22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...