Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 03-04-2025
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Transavia breidt uit met nieuwe routes in 2025

Nieuwe routes naar Agadir, Rabat, Triëst en London Stansted

Transavia breidt uit met nieuwe routes in 2025

Op dinsdag 1 april, is Transavia gestart met rechtstreekse vluchten van Amsterdam naar Agadir en met vluchten naar twee nieuwe bestemmingen vanaf Rotterdam The Hague Airport: Triëst in Italië en Londen Stansted in het Verenigd Koninkrijk. Later in het jaar volgt ook de nieuwe rechtstreekse vlucht vanaf Amsterdam naar Rabat. Daarnaast zal Transavia vanaf november ook de Spaanse stad Sevilla toevoegen als nieuwe bestemming vanaf Rotterdam.

 

Transavia heeft Amsterdam Airport Schiphol als hoofdbasis en opereert daarnaast vanuit twee regionale bases: Rotterdam The Hague Airport en Eindhoven Airport.

 

Rotterdam The Hague Airport is een belangrijke basis voor Transavia, met vluchten naar 35 bestemmingen. Dit omvat populaire vakantiebestemmingen zoals Palma de Mallorca, Faro en Heraklion, maar ook zakelijke routes naar onder andere Barcelona en Londen. In de winterperiode biedt Transavia klanten een zorgeloze vlucht naar top skibestemmingen zoals Innsbruck en Salzburg. Daarnaast ziet Transavia ook klanten met als doel familiebezoek naar bijvoorbeeld Marokko.

 

Om in te spelen op de behoeften van de regio en verdere groei mogelijk te maken, blijft Transavia investeren in het netwerk vanaf Rotterdam The Hague Airport.

Link: https://news.transavia.com/transavia-breidt-uit-naar-agadir-en-rabat/, https://news.transavia.com/transavia-start-nieuwe-routes-vanaf-rotterdam/
Trefwoorden: Nieuwe vliegroutes, uitbreiding vliegroutes

CELTH



||| Nieuws |||

10/04/25
Wegwijzer voor het meten van bewonersprofijt gepresenteerd
Vandaag is tijdens een LDA-Kennissessie de ‘Wegwijzer voor het meten van bewonersprofijt’ gepresenteerd. Deze wegwijzer biedt een overzicht van zowel voor de hand liggende als innovatieve methoden om bewonersprofijt te meten.
03/03/25
Artikelen Capita Selecta uit Trendrapport online
Alle artikelen in het hoofdstuk Capita Selecta van het nieuwste Trendrapport staan online. Mede dankzij partners CELTH en NBTC vrij toegankelijk.
25/12/24
Op weg naar 2025
Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons.
13/12/24
Scenarioplanning: theorie, methodes en toepassing
Altijd al meer willen weten van scenarioplanning? Lees van het boek “Scenario Planning and Tourism Futures. Theory Building, Methodologies and Case Studies”. Geschreven door Albert Postma, Stefan Hartman en Ian Yeoman van het European Tourism Futures Institute (ETFI) van NHL Stenden.
18/10/24
Database logiesaccommodaties NL online
De Landelijke Data Alliantie heeft de Database Logiesaccommodaties NL gelanceerd. In deze database het aanbod van logiesaccommodaties in Nederland: van hotels, appartementen, bed&breakfast, huisjes- en kampeerterreinen tot groepsaccommodaties. Het aanbod is geïnventariseerd, verrijkt met relevante indicatoren en op een online platform beschikbaar gesteld door NRIT en Bureau Nijdam.
11/10/24
Zet je regio op de kaart 2024: Balans in jouw bestemming – Maak deel uit van de toekomst van toerisme!
NRIT organiseert in samenwerking met CELTH en de Recreatie Vakbeurs een kennisevent rond bestemming in balans. In slechts twee uur ben je helemaal up-to-date met de nieuwste inzichten en strategieën. Je leert van experts, netwerkt met vakgenoten én krijgt praktische handvatten om direct mee aan de slag te gaan in jouw regio.
15/12/23
Zet in je agenda: Trendcongres Toerisme en Vrije Tijd 18 april 2024
Vlissingen is de ‘city to be’ op donderdag 18 april 2024 want daar is het Trendcongres Toerisme en Vrije Tijd 2024. Save the date, zet het alvast in je agenda.
30/11/23
Haalbaarheidsonderzoek dataportaal toerisme in Limburg
In opdracht van de gemeenten, Provincie Limburg en branchevertegenwoordigers in toerisme en recreatie, werken de Samenwerkende VVV’s in Limburg aan het inrichten van een dataportaal voor de vrijetijdsector in Limburg.

||| Agenda |||

20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
27/06/25
27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...