Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 01-04-2025
Auteur: Redactie
NRIT

Nieuw personage in Slagharen: Burgemeester Bright verwelkomt gasten

Nieuw personage in Slagharen: Burgemeester Bright verwelkomt gasten

De introductie van Burgemeester Bright naast alle bestaande personages zorgt voor extra beleving voor de bezoekers. Door een extra laag storytelling toe te voegen en meer interactie met de bezoekers te creëren gaat het entertainment in Slagharen een nog grotere rol spelen.

De kersverse burgemeester van het Wilde Westen dorp is vastbesloten om Slagharen op de kaart te zetten en bezoekers een onvergetelijke tijd te bezorgen. Zijn eerste daad is de komst van een illusionist tijdens het Magic Spring Festival. Ook in de zomer speelt hij een grote rol tijdens de Wild West Summer Nights.

"Dit nieuwe karakter sluit zich aan bij de geliefde Slagharen-personages Randy & Rosie, Sheriff Sam en de beruchte Red Bandits. Samen zorgen zij voor nog meer leven in het dorp en brengen zij het Wilde Westen tot leven zoals nooit tevoren.”, vertelt een woordvoerder. De komst van Burgemeester Bright betekent ook extra mogelijkheden voor shows, interactieve ontmoetingen en unieke evenementen die bijdragen aan Wild West avonturen in Slagharen.

Burgemeester Bright voegt een nieuwe dimensie toe aan de beleving in Slagharen. Hij vertelt verhalen over het Wilde Westen en informeert bezoekers over de activiteiten in het park. Vanaf 5 april verwelkomt hij gasten persoonlijk bij de ingang.

Trefwoorden: attractieparken, storytelling, karakters

CELTH



||| Nieuws |||

10/07/25
Exclusief voor leden
Europeanen willen sneller en beter spoorvervoer
Een ruime meerderheid van de Europeanen vindt dat het spoorvervoer tussen EU-landen dringend verbeterd moet worden. Dat blijkt uit een nieuwe peiling van Polling Europe onder ruim 5.000 inwoners van de 27 EU-lidstaten
09/07/25
Mag je dat souvenir meenemen?
Vakantiegangers zijn zich er vaak niet van bewust dat souvenirs van beschermde soorten afkomstig kunnen zijn, meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland. Denk bijvoorbeeld aan sieraden gemaakt van schelpen, tassen van slangenleer, cactussen of kaviaar.
08/07/25
Exclusief voor leden
Minor Hotels sleutelt aan B2B platformen
Minor Hotels (560 hotels wereldwijd) zet een stap binnen de B2B-strategie met de lancering van Minor...
07/07/25
SVR vraagt om betaalbaar houden van kampeervakanties
Stichting Vrije Recreatie (SVR) meldt dat kampeervakanties té duur dreigen te worden voor de gast door stijgende toeristenbelasting in combinatie met stijgende kosten bij horeca en supermarkten.
04/07/25
Waar genieten Nederlanders deze zomer van hun vakantie?
De zomervakantie staat voor de deur en veel Nederlanders maken zich op voor een welverdiende reis naar het buitenland. Volgens reisorganisatie TUI blijven Spanje, Griekenland en Turkije de populairste Europese vliegbestemmingen.
02/07/25
Minder Nederlanders deze zomer op vakantie
Volgens de meest recente ANWB Vakantiemonitor kiest een kleiner percentage van de Nederlanders – 57% vergeleken met 73% vorig jaar – ervoor om in juli en augustus op vakantie te gaan. Deze verschuiving kenmerkt zich door een duidelijke voorkeur voor dichterbij huis. Vakanties binnen Europa en in eigen land winnen terrein, wat resulteert in de auto als meest gekozen vervoermiddel.
27/06/25
Exclusief voor leden
Hoge prijzen zetten Nederlands kusttoerisme onder druk
De Nederlandse kust dreigt binnen- en buitenlandse toeristen kwijt te raken door oplopende prijzen. Een dagje strand kost al snel 100 euro. Dat zet de concurrentiepositie van de Nederlandse kustregio’s onder druk. De kust kan aantrekkelijk blijven als horecaondernemers inzetten op een betere prijs-kwaliteitverhouding. Dat stelt sectorspecialist Services & Leisure Sjuk Akkerman van ING.
26/06/25
VVKR ontvangt 500ste lid
De Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VVKR) verwelkomt met trots haar 500ste lid: Tuktuk Reis Sri Lanka.