Op weg naar 2025
Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons. Met de feestdagen voor de deur, wensen we jullie een warme en vreugdevolle kerst toe, omringd door geliefden en gevuld met mooie momenten. We kijken ernaar uit om onze samenwerking in het nieuwe jaar voort te zetten en samen weer inspirerende evenementen en betekenisvolle publicaties te realiseren. Vrolijk kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar!
Topics:Attractieparken, Beleid, CELTH, Cultuur, Dagrecreatie, Destinatie Nederland, Duurzaam toerisme, Evenementen, Horeca, LDA, Leisure, Marketing, Onderzoek, Reis & vervoer, Retail, Sport, Toerisme, Vakanties, Verblijfsrecreatie, Watersport, Wellness, Zakelijk toerisme
|
|
24/10/25
Na het succes van Vlaanderens mooiste fietsroutes lanceert Toerisme Vlaanderen samen met de vijf provinciale toeristische diensten, een eerste selectie van 16 Vlaanderens mooiste wandelroutes.
|
06/10/25
Tijdens het Duurzaamheidscongres Kampeerbranche op 1 oktober 2025 zijn de winnaars van de Duurzame KampeerAwards 2025 bekendgemaakt. De awards werden uitgereikt in drie categorieën. De winnaars van 2025 zijn: Camping Vrijhaven (categorie Kampeerplek), Tonke ID. Buzz Explorer (categorie Kampeermiddel) en Vriflex (categorie Innovatieconcept).
|
02/10/25
Een belangrijke stap richting verduurzaming en vermindering van hinder, met behoud van de regionale functie van de luchthaven door aanvraag nieuw luchthavenbesluit bij het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat.
|
01/10/25
Van 27 tot 30 januari 2026 vindt op de campus van Breda University of Applied Sciences het jaarlijkse ENTER congres plaats, hét internationale congres voor e-tourism en digitalisering in leisure, toerisme en hospitality.
|
28/09/25
Voor het tweede jaar op rij is Helsinki uitgeroepen tot de meest duurzame toeristische bestemming wereldwijd. De Finse hoofdstad voert de Global Destination Sustainability (GDS) Index aan, een internationale ranglijst die steden beoordeelt op duurzaamheid in toerisme aan de hand van meer dan 70 indicatoren.
|
23/09/25
Tijdens de drukbezochte Toerismetop in Noord-Holland heeft Yvonne Nassar, directeur van het Nederlands Bureau voor Toerisme & Congressen (NBTC), aangekondigd dat er gewerkt gaat worden aan een nieuw toekomstbeeld voor toerisme in Nederland: Perspectief 2040.
|
19/09/25
Op 17 september vierde de Stichting KMVK (Keurmerken voor Milieu, Veiligheid en Kwaliteit) op Forteiland Pampus het 25 jarig bestaan met een DuurzaamheidsEvenement.
|
04/09/25
Corendon Dutch Airlines is de eerste luchtvaartmaatschappij ter wereld die het toiletpapier van The Good Roll aan boord introduceert.
|
|
27/01/26 t/m 30-01-26
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
|