Geplaatst op: 25-12-2024
Auteur: Marc Gerlings

Apollo breidt aanbod op Gran Canaria en Fuerteventura uit

Apollo breidt aanbod op Gran Canaria en Fuerteventura uit
Foto: Apollo reizen.
Deze winter is een delegatie van Apollo Reizen afgereisd naar Gran Canaria en Fuerteventura, waarbij een nieuw aanbod werd gelanceerd dat is afgestemd op de wensen en behoeften van de Nederlandse markt. 

Bijzonder in het aanbod van Apollo Reizen zijn de Apollo Sports-hotels Monte Feliz (onlangs geopend op Gran Canaria) en ‘flagship’ hotel Playitas Resort op Fuerteventura. Apollo specialiseert zich in de combinatie van reizen en sport.

Tijdens de reis werd het nieuwe Apollo Sports-hotel Monte Feliz powered by Playitas geopend. Dit sporthotel biedt sportliefhebbers uitgebreide faciliteiten in het zonnige Gran Canaria. Monte Feliz heeft een gunstige ligging in Bahia Feliz, op een klein half uur van de luchthaven. Daarnaast werden andere accommodaties voor Nederlandse vakantiegangers gepresenteerd: 

Cordial Muelle Viejo (Apollo Mondo Local. Het onlangs gerenoveerde Sunsuites Carolina (Apollo Mondo Duo) en appartementencomplex Arco Iris.

"Het was mooi om te zien en ervaren hoe betrokken en gastvrij de lokale Apollo-collega's, zowel destination- als sport managers, op de bestemmingen voor onze klanten zorgen", zegt Fabian Lindner, Head of Sales & Marketing bij Apollo Reizen.

In eiland Fuerteventura stond het Playitas Resort centraal, onderdeel van Apollo Sports en bekend als een van de grootste sportresorts in Europa. Dit resort biedt faciliteiten zoals een olympisch zwembad, fitnessruimte, tennis- en padelbanen, een golfbaan, fietsverhuur en groepslessen. Dankzij de ligging aan zee zijn er ook goede opties voor water- en duiksport. 

Tevens werd er een bezoek gebracht aan diverse accommodaties in Costa Calma, Cotillo en Corralejo: Coral Cotillo Beach, Las Marismas in Corralejo en R2 Pajara Beach Hotel & Spa. 
Trefwoorden: reizen, Spanje, sport, hotel, appartement

CELTH



||| Nieuws |||

11/09/26
Volgende stap in Arriva trein Amersfoort/Den Haag HS-Parijs
De conclusie is dat het economisch evenwicht van de Hoofdrailnetconcessie 2025-2033 niet in gevaar komt. De ACM bepaalt daarom dat voor de door Arriva gemelde diensten toegang moet worden verleend tot de spoorweginfrastructuur.
11/09/26
Jaarbeurs volgende stap in interactieve leisure: Reis door de kosmos
Vanaf 8 oktober opent in de Utrechtse Jaarbeurs Reis door de Kosmos: Een immersieve beleving. Tijdens deze interactieve virtual reality-reis, waarin bezoekers zich vrij door de ruimte kunnen bewegen, zijn zij getuige van het ontstaan en vergaan van sterren, verkennen zij verre sterrenstelsels en staan zij oog in oog met een zwart gat.
11/09/26
Biertje brengt mensen samen
Nederlanders drinken steeds vaker hun bier in restaurants, hotels en cafés. Daarbij blijft de sociale waarde van een glas (alcoholvrij) bier belangrijk; bijna de helft van de bierdrinkers geeft aan dat een glas bier mensen samenbrengt.
11/09/26
Sterke groei van Nederlandse toerisme in juli
Juli was een behoorlijk positieve maand voor Nederlandse logiesaccommodaties Het aantal gasten groeide met 8,3% naar 5,7 miljoen. De overnachtingen kenden met een plus van 7,4% een net wat meer bescheiden ontwikkeling en kwamen uit op 18,5 miljoen. Hoe zien de ontwikkelingen er in detail uit?
11/09/26
Mientkant: van recreatie tot waterwinning
Tussen het duingebied Berkheide en de nieuwe woonwijk Valkenhorst werken Dunea en gemeente Katwijk aan de ontwikkeling van landschapspark Mientkant.
10/09/26
Exclusief voor leden
Bestuurlijk maatwerk helpt gebiedsontwikkeling landgoed
De provincie Noord-Brabant past in haar Omgevingsverordening de grenzen aan van het bebouwd gebied bij Beek en Donk. Daarmee kan maatwerk worden toegepast en een belangrijke volgende stap worden gezet in de uitvoering van de gebiedsontwikkeling rond Landgoed Eyckenlust en Beek en Donk Oost.
10/09/26
Padel spelen: een overzicht van de belangrijkste regels en tips voor de leisure-sector
Padel is een strategisch waardevolle toevoeging voor leisure-ondernemers en hospitality-locaties die de gastervaring willen versterken. De sport combineert sociale interactie met laagdrempelige toegankelijkheid en past uitstekend binnen de trend van actieve recreatie. Dit maakt padel een effectieve manier om gasten langer te binden en hun verblijf aantrekkelijker te maken.
10/09/26
Achterhoek kiest voor toeristische beleeflaag
In de Achterhoek werken inwoners, ondernemers en organisaties samen aan het ontwikkelen van betere routes en een sterkere beleving van de regio. Een bredere beleeflaag moet meer waarde opleveren. Hoe doen de dmo, de provincie en de gemeenten dat?

||| Agenda |||

14/09/26
14/09/26 t/m 14-09-26: Perspectief 2040: validatiewebinar
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
18/09/26
18/09/26 t/m 18-09-26: Kennisdag Waterlinies
Deze nazomer organiseren de Alliantie Zuiderwaterlinie, de Vereniging Nederlandse Vestingsteden, de ...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
22/09/26
22/09/26 t/m 22-09-26: TravDay
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
27/09/26
27/09/26 t/m 02-10-26: Eurovelo
Van 30 september tot en met 2 oktober 2026 ontvangen Royal Dutch Jaarbeurs, provincie Utrecht, gemee...