Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 07-11-2024
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Uitreiking eerste certificaat Green Key module Natuurinclusief Ondernemen

Uitreiking eerste certificaat Green Key module Natuurinclusief Ondernemen

Molecaten Park Landgoed Ginkelduin heeft als eerste recreatiebedrijf het certificaat voor de nieuwe Green Key module Natuurinclusief Ondernemen ontvangen. Het certificaat werd op 6 november officieel uitgereikt aan Darielle van Bemmel door Erik van Dijk op het park in Leersum.


De module, ontwikkeld door IVN Natuureducatie in samenwerking met Green Key, is speciaal gericht op recreatiebedrijven die zich willen onderscheiden met een duurzame en meer natuurinclusieve bedrijfsvoering.


Tot de module behoort een tweedaagse training waarin deelnemers concrete handvatten krijgen om hun bedrijf te vergroenen en de natuurbeleving voor bezoekers te versterken. Tijdens de training leren ondernemers onder andere hoe zij hun binnen- en buitenruimtes kunnen verrijken met natuur, en krijgen zij inspiratie voor een plan om hun terrein aantrekkelijker te maken voor gasten én voor de biodiversiteit.

Link: https://www.greenkey.nl/natuurinclusief-ondernemen
Trefwoorden: Green key, natuur, duurzaam, natuurinclusie, ondernemen

CELTH



||| Nieuws |||

19/06/25
Corendon gaat samenwerking aan voor culinaire excursies
Corendon werkt sinds mei samen met het internationale platform ResiRest. ResiRest biedt food-excursies in onder meer de Turkse regio Antalya aan. Een uitrol naar andere destinaties staat op de planning.
16/06/25
Exclusief voor leden
PMV neemt 39 procent belang in Brussels Airport
Op 13 juni heeft PMV, de Participatiemaatschappij Vlaanderen een overeenkomst bereikt met het Canadese pensioenfonds Ontario Teachers’ Pension Plan, OTPP, om haar onrechtstreeks belang in Brussels Airport Company te verwerven.
16/06/25
Exclusief voor leden
Rijden in het buitenland? Toch wel eng
34 procent van de Nederlandse vrouwen vindt autorijden in het buitenland spannend, terwijl 82 procent van de mannen gerust achter het stuur stapt.
13/06/25
Vliegtickets en prijzen overnachtingen vakantieparken drukken inflatie
De inflatie is gedaald van 4,1 in april naar 3,3 procent in mei van dit jaar, meldt CBS. Bijzonder i...
13/06/25
Corendon en Prijsvrij Vakanties/D-reizen hervatten samenwerking
Corendon en de reisplatformen Prijsvrij Vakanties en D-reizen slaan opnieuw de handen ineen. Vanaf nu is het volledige reisaanbod van Corendon – inclusief de labels By June, Stip Reizen en GOfun – weer beschikbaar via de websites van Prijsvrij en D-reizen, evenals in de fysieke winkels van D-reizen.
12/06/25
Regionale stakingen NS vrijdag 13 juni
Als gevolg van een regionale staking, rijden op vrijdag 13 juni geen NS-treinen in grote delen van Noord- en Zuid-Nederland. Deze staking heeft mogelijk ook impact op reizigers in de rest van Nederland.
11/06/25
Exclusief voor leden
Omzet reisbranche blijft sterk groeien
De omzet van de zakelijke dienstverlening groeide in het eerste kwartaal van 2025 met 3,0% ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder. De reisbranche was met een groei van 8,8% de sterkste groeier.
10/06/25
Eurostar rijdt naar Frankfurt en Genève
Eurostar heeft voor het derde jaar op rij positieve eindejaarsresultaten en groeicijfers gemeld. Interessanter is het feit dat met de vernieuwing van de treinstellen ook nieuwe bestemmingen zijn aangekondigd in het hart van Europa.