Geplaatst op: 25-06-2024
Auteur: Marc Gerlings

Ecologische Autoriteit kritisch op maatregelen Gelderland

Natuurherstel bij landgoederen Brummen en Stelkampsveld

Ecologische Autoriteit kritisch op maatregelen Gelderland
In en rond de natuurgebieden Landgoederen Brummen en Stelkampsveld zijn al goede maatregelen uitgevoerd om de natuur te herstellen en uit te breiden. Hoewel er veel informatie is over de natuur in deze gebieden, is onzeker of de maatregelen voldoende zijn, meldt de Ecologische Autoriteit kritisch naar de provincie Gelderland. 

De Ecologische Autoriteit adviseert de provincie Gelderland om de bestaande kennis beter te benutten in de natuurdoelanalyses voor beide gebieden. Dan wordt duidelijk hoe de natuur er echt voor staat, hoe effectief de maatregelen zijn en of de natuurdoelen binnen bereik zijn. Lees verder >>>

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Trefwoorden: natuur, herstel, beleid, ecologie, autoriteit, recreatie

CELTH



||| Nieuws |||

27/07/26
Hart van Limburg lanceert nieuwe wandelknooppuntenkaart Roermond en Roerdalen.
Een ree stopt niet bij een gemeentegrens. Een beekje evenmin. Toch hadden Roerdalen en Roermond tot nu toe allebei hun eigen wandelkaart, met een kunstmatige lijn dwars door hetzelfde stuk natuur.
20/07/26
Tien jaar samenwerking Streek van Verrassingen
Op 16 juli werd bekend dat de samenwerking tussen acht regiogemeentes onder de naam Streek van Verassingen verlengd. Sinds 2017 werken gemeenten in de regio Leiden samen om inwoners en bezoekers te inspireren de veelzijdige streek te ontdekken. Nieuw is het vakantiepaspoort dat op alle basisscholen is verspreid.
14/07/26
Limburg met hartstocht
Hart van Limburg presenteert Hartstocht, een nieuw tweetalig magazine in het Nederlands en Duits. Het magazine neemt lezers mee door de regio aan de hand van verhalen over mensen, plekken, natuur, cultuur en landschap.
17/06/26
Exclusief voor leden
Delft beloont met D'serve bezoekers voor duurzaam gedrag
Delft was vorig jaar de eerste stad in Nederland die bezoekers actief beloonde voor duurzame keuzes. Na een zeer succesvolle pilot-editie in 2025 keert het initiatief D’serve deze zomer terug.
11/06/26
Willem de Kok wordt directeur-bestuurder Groningen & Partners
Willem de Kok begint op 1 juli als directeur-bestuurder van Groningen & Partners. Hij volgt daarmee Elsa Weelink op, die vorige maand haar vertrek per diezelfde datum aankondigde.
10/06/26
Krista Samsom programmamanager Heilzame Badplaats
Half mei is Krista Samsom gestart als programmamanager Heilzame Badplaats bij Noordwijk Marketing. Met deze nieuwe rol krijgt de verdere ontwikkeling van Noordwijk als Heilzame Badplaats extra focus en slagkracht.
10/06/26
VVV Hart van Limburg campagne presenteert: Geen bal aan
VVV Hart van Limburg ziet het WK voetbal als een kans. Een kans om de niet-liefhebbers naar Hart van Limburg te trekken. Een campagne geeft wekelijks tips voor recreatie en toerisme.
03/06/26
Merkvideo Voor mekaar van Visit Twente
In een tijd waarin samenhang en nuchtere daadkracht steeds belangrijker worden, lanceert Twente de nieuwe brandvideo ‘Voor mekaar’.