Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 06-06-2024
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Hoeve BuytenHout verkozen tot ‘Beste Bed & Breakfast van Nederland 2024’

Hoeve BuytenHout verkozen tot ‘Beste Bed & Breakfast van Nederland 2024’

Hoeve BuytenHout in Delfgauw (Zuid-Holland) is verkozen tot Beste Bed & Breakfast van Nederland 2024. Bij deze luxe B&B is werkelijk alles tot in de puntjes verzorgd, wat een topscore heeft opgeleverd binnen de Nederlandse Bed & Breakfast Classificatie. Ook de gemiddelde gastenbeoordeling van een 9,7 op Bedandbreakfast.nl heeft bijgedragen aan de winst.


"Het kwaliteitsniveau van Hoeve BuytenHout is ongekend hoog; alle details kloppen bij deze B&B”, aldus Hanny Arens van Stichting Bed & Breakfast Nederland. "Van de luxe gastenkamers met prachtig privé sanitair en de knusse gezamenlijke ruimte met sfeerhaard, tot het fantastische ontbijt en de prachtige tuin aan het water. De enthousiaste twintigers die deze B&B runnen, hebben absoluut de toon gezet voor een nieuwe generatie B&B’s!”


Winnaars per categorie

Om de diversiteit van B&B’s te benadrukken én te vieren, zijn er ook winnaars uitgeroepen in de categorieën 2 tot en met 4 tulpen. De winst is toegekend op basis van een objectieve normen- en scorelijst, in combinatie met een persoonlijk bezoek van een mystery guest. Voor het totaalbeeld van de kwaliteit en gastvrijheid die de B&B’s bieden, tellen ook de reviewcijfers mee die gasten geven op Bedandbreakfast.nl. Dit zijn de winnaars per klasse:


Winnaar categorie 5 Tulpen

Hoeve BuytenHout in Delfgauw (Zuid-Holland)


Winnaar categorie 4 Tulpen

B&B De Kreekkade in Heinenoord (Zuid-Holland)


Winnaar categorie 3 Tulpen

B&B Bij het rechte eind in Drunen (Noord-Brabant)


Winnaar categorie 2 Tulpen

Koekwhouse Bed & Breakfast in Nispen (Noord-Brabant)

Trefwoorden: Verkiezing, bed, breakfast

CELTH



||| Nieuws |||

18/06/25
Exclusief voor leden
Het muzikale DNA van Ruby Hotels
Bij hotelketen Ruby is muziek geen achtergrondgeluid, maar een hoofdrolspeler. In een tijd waarin hospitality draait om beleving, loopt Ruby Hotels voorop met de duidelijke positie van muziek in de formule. Met een eigen radioshow, live muziek in de hotelbars en Marshall speakers op elke kamer.
16/06/25
ZOOmer Festival in DierenPark Amersfoort
Deze zomer, van 23 tot en met 26 juli, verandert DierenPark Amersfoort van 16.00 tot 21.00 uur in een vrolijk festivalbos voor het hele gezin. Tijdens het ZOOmer Festival kunnen bezoekers genieten van swingende muziek, entertainment en foodtrucks, allemaal te midden van de dieren.
12/06/25
Mijlpaal EuroParcs Enkhuizer Strand: eerste gasten gearriveerd
Vrijdag 6 juni arriveerden de eerste gasten voor hun vakantie op EuroParcs Enkhuizer Strand aan het IJsselmeer.
05/06/25
Exclusief voor leden
Strategische samenwerking Unseen en Art Rotterdam
De dertiende editie van fotografiebeurs Unseen, nu als onderdeel van Art Rotterdam, vindt eind maart 2026 plaats; dus niet, als eerder aangekondigd door de organisatie, komende september in de Amsterdamse NDSM Loods.
05/06/25
European Running Championships 2029 in Utrecht
Op World Running Day (4 juni) kwam mooi nieuws van European Athletics naar buiten. Utrecht wordt gastheer van de derde editie van de Europese Kampioenschappen Hardlopen, die in mei 2029 plaatsvinden.
03/06/25
Herre Dijkema vertrekt als directeur toerisme veluwe arnhem nijmegen
Herre Dijkema stapt per 1 augustus 2025 over naar de rol van directeur van de Koninklijke NRVD.
03/06/25
Klimrijk Brabant verwelkomt 15.000ste bezoeker tijdens jubileumjaar
Het vijftienjarig jubileum van het park was een mooie aanleiding om de 15.000ste bezoeker extra in het zonnetje te zetten.
03/06/25
Recreatie Vakbeurs kiest Villa Pardoes als goede doel voor 2025-editie
Recreatie Vakbeurs heeft Villa Pardoes benoemd tot officieel goede doel voor de beurseditie die zal plaatsvinden op 11, 12 en 13 november 2025.