Bouw aan je merk: laat je meer zien
Wat moet je doen om je merk op te bouwen? Bureau Kantar gooit er veel Engelse marketingtaal tegenaan maar komt met 3 eenvoudig klinkende vuistregels. Deze zijn gebaseerd op 6,5 miljard data. Het hangt van de uitvoering af, hoe goed je het merk opbouwt.
Kantar introduceert vandaag de Blueprint for Brand Growth, een analyse van meer dan 6,5 miljard datapunten van wereldwijde consumentenattitudes- en aankoopgedrag van de afgelopen 10 jaar. Een jaar lang werkten Kantar-experts aan een geavanceerde analyse op Kantars unieke BrandZ (attitude-) en Worldpanel (gedrag)datasets om op empirische wijze de belangrijkste principes voor merkgroei bloot te leggen. Dit alles om marketeers een framework te kunnen bieden van bewezen groeiversnellers, zodat deze meer grip krijgen op de toekomst van hun merk.
MerkgroeiHet startpunt van deze omvattende samenwerking was de vraag: "Hoe kunnen marketeers merkgroei beter stimuleren?” De uitkomst is de Blueprint, waarin is bewezen dat merken groeien door méér "Meaningfully Different” te zijn voor méér mensen. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: merk, management, marketing, onderzoek
|
|
17/09/26
Veel toerisme- en recreatieondernemers weten wat er moet veranderen. Minder plastic, meer duurzame mobiliteit, een andere manier van werken met seizoenspersoneel. De strategie is vaak helder — maar de praktijk weerbarstig. Want hoe zorg je dat je medewerkers niet alleen de nieuwe koers kennen, maar er ook écht in meegaan?
|
17/09/26
Eén jaar voor de eerste editie van Camperworld Maastricht, die van 10 tot en met 12 september 2027 plaatsvindt in MECC Maastricht, kondigen Camperworld Maastricht en NKC (Nederlandse Kampeerauto Club) een strategisch partnership aan.
|
17/09/26
De sociale onderneming Women in Travel CIC heeft de winnaars bekendgemaakt van de jaarlijkse International Women in Travel and Tourism Forum (IWTTF) Awards 2026. Frank Radstake (ANVR) mocht de awards uitreiken.
|
17/09/26
Na de Open Hotel Week transformeren Amsterdamse en Rotterdamse hotels zich opnieuw tot ontmoetingsplekken voor de wijk. Zaterdag 26 september nodigen deelnemende hotels onder de naam Buurthotel bewoners uit voor een pizza workshop voor kinderen, een les kickboksen of een wildpluk wandeling.
|
17/09/26
Op een zonnige zaterdag kan de drukte in een attractiepark, museum of vakantiepark binnen korte tijd oplopen. De parkeerplaats stroomt vol, bij de entree ontstaat een rij en in de horeca begint de lunchpiek. Als processen niet goed op elkaar aansluiten, merkt de gast dat vrijwel direct. Voor organisaties in de vrijetijdssector ligt hier een lastige opgave. Ze willen bezoekers een gastvrije ervaring bieden, terwijl personeel schaars is en kosten stijgen. Alleen harder werken is geen houdbare oplossing. Slimmer organiseren kan dat wel zijn.
|
16/09/26
Influencer marketingbureau HelloSparkle lanceert The Social Table, een nieuw experience label voor creators dat inspeelt op een veranderende manier waarop consumenten restaurants, hotels, winkels, evenementen en andere locaties ontdekken, met een lokale aanpak.
|
16/09/26
Schiphol, de beveiligingsbedrijven en vakbonden CNV en FNV hebben een akkoord bereikt over verbeteringen in de arbeidsomstandigheden voor beveiligers op Schiphol. Daarmee zijn nieuwe werkonderbrekingen van de baan.
|
16/09/26
Nederland staat bol van de evenementen. Veel van die evenementen komen jaarlijks op vaste momenten terug. Voor organisatoren is het de kunst om potentiële bezoekers te informeren over het betreffende evenement en ervoor te zorgen dat ze jaarlijks een kruisje op de kalender zetten. En precies daar ligt een mooie kans voor promotie: kalenders!
|
|
18/09/26
Deze nazomer organiseren de Alliantie Zuiderwaterlinie, de Vereniging Nederlandse Vestingsteden, de ...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
22/09/26
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
|
27/09/26
Van 30 september tot en met 2 oktober 2026 ontvangen Royal Dutch Jaarbeurs, provincie Utrecht, gemee...
|
30/09/26
30 september – 4 oktober 2026 | UtrechtOf je nu op zoek bent naar een nieuwe camper, caravan, vouw...
|
|